Philips HMP3000

Witam
Mam hmp 3000

Moj problem polega na tym ze nie umiem otworzyc pliku w blue ray
wczesniej w avatarze nie bylko problemu. odpaliłem w stream 2 plik i działało.Tym razem film w koputerze odpala sie przez movie object ktorego to hmp 3000 philips nie widzi.
Co proponujecie?
 

effendi360

New member
Witam. Grubo się zastanawiam nad tym odtwarzaczem. Jak go oceniacie ? Łyka wszystko ? Jak z Płynnością odtwarzania ? Nic nie rwie ? Nie przycina ?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja posiadam od 3 miesięcy, w tej cenie jest najlepszy i najładniejszy, łyka wszystko, nic nie tnie i nie przeskakuje, gorąco polecam
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
powiem szczerze ze nie wiem jak z napisami bo nie korzystam ale z tego co wiem to nie mam z nimi problemu i można je modyfikować, a co do głośności to jest zupełnie cichy nie posiada żadnego wentylatorka bo nie potrzebuje i nic się nie grzeje
 

Grendel

New member
[...]a jak z napisami ? Da się je podwyższać, obniżać itd.
Jak z głośnością pracy?

W oprogramowaniu jest bug dotyczący napisów. U mnie (z tego co wiem to nie tylko u mnie) nie ma pełnej regulacji wielkości czcionki. Co prawda też nie używam często napisów, bo wolę lektora ale istnienie buga jest faktem, choć nie w każdym modelu. Z drugiej strony wielkość, do której mogę powiększyć napisy jest w pełni wystarczająca, dlatego nie robię tragedii. Natomiast napisy można dowolnie przesuwać do góry. Z tym niema problemu.
Pomimo problemów z napisami mogę polecić sprzęcik. Za około 230zł trudno o coś lepszego. Jak dla mnie spełnia swoje zadanie w 100%.
 

Slawko1

New member
Bez reklam
Jest też tańsza alternatywa dla tego Philipsa, na tym samym układzie (Realtek 1055) wiec radzi sobie tak samo dobrze, WIWA HD-5
 

pferd

New member
W oprogramowaniu jest bug dotyczący napisów. U mnie (z tego co wiem to nie tylko u mnie) nie ma pełnej regulacji wielkości czcionki. Co prawda też nie używam często napisów, bo wolę lektora ale istnienie buga jest faktem, choć nie w każdym modelu. Z drugiej strony wielkość, do której mogę powiększyć napisy jest w pełni wystarczająca, dlatego nie robię tragedii. Natomiast napisy można dowolnie przesuwać do góry. Z tym niema problemu.
Pomimo problemów z napisami mogę polecić sprzęcik. Za około 230zł trudno o coś lepszego. Jak dla mnie spełnia swoje zadanie w 100%.

u mnie z napisami jest to samo maksymalnie powiększenie tylko do 22 (dalej skala oczywiście leci, ale już czcionki nie powiększa) oczywiście wielkość, do której można powiększyć napisy jest w pełni wystarczająca, mam jeszcze jedną uwagę dotyczącą tekstu: jeśli tekst jest wewnątrz pliku mkv muszę przełączać na kodowanie UNICODE aby nie było "krzaczków" na polskich czcionkach, w ogóle pasowało by, aby te ustawienia, czyli wielkość czcionki, położenie można było domyślnie ustawić tak jak kodowanie
poza tym sprzęt jest super, naprawdę godny polecenia,
a jesli chodzi o design, to rewelacja, choć mógłby być trochę obciążony, pilot też ładny i wygodny,
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
mam ten odtwarzacz i do puki nie miałem kina to był idealny ale teraz zauważyłem ze on chyba nie przepuszcza lepszego dźwięku od DTS, gdy puszczam film z DTS HD to pokazuje tylko DTS, TrueHD tez nie przepuszcza trochę szkoda:(. Posiada ktoś jakieś wieści na ten temat?
 

zoltaren

New member
Czy może ktoś odtwarzał pliki audio WAV i FLAC za pośrednictwem wyjścia analogowego i cyfrowego tego Philipsa przy użyciu wzmacniaczu stereo .Jak to brzmi w porównaniu z oryginalnymi płytami CD ?
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
System Software Version 12.11.0A.70 for HMP3000/05, /12, /55, /79, /93, /96, /98

* Power up stability improvement

Czyli lista zmian, mało imponująca.
 
Ostatnia edycja:

Grendel

New member
Kicha. Nie poprawili buga z wielkością czcionki napisów.

* Power up stability improvement

Na cholerę komu taka poprawka?
 

pferd

New member
po zmianie softu, dysk który jest podpięty cały czas, nie jest wyrywany po włączeniu playera :( muszę wyciagać i włożyć w usb aby go wykrył
 

muzyk219

New member
Gdzie obecnie można kupić odtwarzacz z wątku i za ile najtaniej? Szukałem dzisiaj na różnych stronach i nigdzie go nie widzę,nawet na Allegro nie ma ani jednej sztuki...
Przy okazji-czy ktoś moze sie wypowiedziec jak ten filipek ma sie do Wiwy HD-5? Warto w filipka zainwestować skoro są na tym samym chipsecie?
 
Do góry