Philips Fidelio E5 test - radość w duszy, ciepło otoczenia, mocny zaskakujący bas.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz odpowiedź na początku wątku.Napisz na PW podam Ci tel do kolegi on Ci wszystko wymierzy i poda.
 
Mam pytanie do osób obeznanych w temacie. Czy zestaw złożony z amplitunera i kolumn w kwocie podobnej do fidelio E5 będzie grał dużo lepiej?
 
mam dekoder nc+, ale właśnie nie wiem czy radio poleci bez włączania tv. Bo obecnie żeby cokolwiek zrobić na dekoderze muszę włączyć tv, jeśli tv jest wyłączony to dekoder pokazuje komunikat "HDMI off". No chyba że sytuacja się zmieni jeśli by dekoder podpiąć pod inne źródło np. jakiś amplituner bądź właśnie Fidelio E5. Nie wiem jestem zielony w tym temacie.
 

garob

New member
Też mam dekoder nc+ i Fidelio E5. Mój tv nie obsługuje HDMI ARC więc Fidelio mam podpięte do tv przez kabel optyczny.
No i puszczam radio na dekoderze ale rzeczywiście tv musi być włączony (to generalnie nie jest żaden problem dla mnie).
 
powiem szczerze ze zastanawiam sie nad sprzedaza swojego zestawu (oprocz BDP) i zakupem tego Phila E5.
Kompaktowosc tego systemu i brak kabli powoduje ze chyba sie zdecyduje.
 

Rado_d

New member
ale ja nie mam smartfona i nie zamierzam mieć

No to może chcesz kupić ode mnie wierzę Diory hehe. Tak poważnie to jak nie chcesz miec smartphona to kup tablet, bo w dzisiejszych czasach jak patrzysz w kierunku takich nowoczesnych sprzętów jak np. fidelio to słabo Cię widzę. Chybaże wolisz kolejnego klocka dostawiac w postaci tunera :D
 
Do góry