Philips Fidelio B97

Patrycja11223

New member
Witam, mam problem z bocznymi małymi głośnikami , po odłączeniu ich od soudbar przestają działać , jak
Dołączę tylko jeden to
Działa jak oba naraz to przestają działać , mimo ze diody się świecą na niebiesko . Czy może ktoś z Państwa miał taki problem ? Nie wiem czy to wina jakis ustawień czy coś się zepsuło, kupilam go miesiąc temu na początku po odłączeniu działały normalnie.
 
Soundbar od początku ma ponoć problem z subwooferem który do tej pory nie został rozwiązany.
Poczytaj w sieci o tym problemie, buczący subwoofer. Nawet w opiniach na stronie philipsa piszą o tym
rozczarowani użytkownicy. Szkoda bo fidelio to dobra marka, wcześniejsze modele były świetne.
Naprawione to jest - tak mawiają komentarze, że naprawione poprzez aktualizację :)
 

FullObcyk

Member
Dokładnie mam na myśli: PHILIPS FIDELIO B95/10 - a odkopałem temat bo kupiłem ten produkt 1840zł - zobaczymy co pokaże :) w poniedziałek kurier przyniesie.
Ja mam na myśli model B97.
 
Ja mam na myśli model B97.
B97 to jest to samo tylko satelitki dodatkowo ma z tego co sprawdzałem.
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Cena oczywiście super - ja kupiłem niedawno 8905 3.1.2 - ciekawi mnie czy będziesz miał podobne odczucia ze po DTS Play-fi będzie gało lepiej zdecydowanie niż po e-arc. Szczegolnie mam tu na myśli głośnik basowy który wydaje się być podobny.
Co do satelitek to planuje właśnie dokupić głośniki taw 6205 za jakiś czas i wtedy zrobię sobie 5.1.2. Wszystko łączy się po dts play-fi bezprzewodowo :)
 
jest wow czy nie ;)
Powiem tak. Różnica jest znaczna. Dotychczas używałem Soundbar Polk Audio MagniFi Mini - zapłaciłem 999PLN 2 lata temu (teraz pewnie taniej). Sprawował się świetnie i za tą cenę bardzo polecam. Obecny zestaw odczuwalna różnica, ale czy wart jest ponad 4 tys? to 4x więcej niż poprzedni soundbar. Gdyby nie okazja cenowa 1840zł to zapewne nie kupiłbym za ponad 4 tys tego sprzętu, a jakbym kupił to chyba nie byłbym zadowolony za taką cenę. Jednak za 1840zł ze świadomością że kosztował ponad 4 tys jest to akceptowalne i jestem bardzo zadowolony. Bass tutaj naprawdę robi robotę, wszystko fajnie gra. Tylko z żoną to raczej nie naoglądam się ;-) Jak przy poprzednim było ''weź ciszej'' to teraz to nie wiem co będzie he he. Bass nawet fajnie gra i mocno słyszalny dwa pokoje obok - robi robotę.
Im dłużej ogląda się film na tym sprzęcie tym bardziej się do niego przekonuje.
 
Chciałem jeszcze dopisać zdanie na temat chrapania subwofera. Sprawa wygląda tak że jest to słyszalne głośności poziom VOL 6 -oczywiście jak jest brak dźwięku no i jest się blisko suba to jest to słyszalne, ale jak gra muzyka, leci film to nie jest to słyszalne. Aktualizacje zrobiłem, ale niestety nie usunęła ona problemu (chciałbym jeszcze zrobić aktualizacje poprzez USB/Pendrive, ale nie wiem skąd pobrać sterowniki). Jednak jak na razie w ogóle mi to nie przeszkadza, szum, chrapanie jest niesłyszalny podczas użytkowania no i nie wiem czy wyłapałbym to gdybym po prostu o tym nie wiedział że taki problem występuję. W cenie 1840zł - jak najbardziej akceptowalne, nawet może sobie czasami bąka puścić ;-) He He. PS. Filmy ogląda się świetnie.
 
Do góry