Philips Fidelio B97

siwyyy77

Member
lewa odłączana satelita nie chce się ładować, miał ktoś podobny problem? podłączona do belki mruga na czerwono (niski poziom naładowania poniżej 20% wg instrukcji)
po odpięciu i próbie ładowania zew ładowarką ładuje przez minutę (czerwona dioda świeci) po czym rozłącza i znowu mruga na czerwono.
Wydaje przy tym cichutkie dźwięk jakby pisk cewki. Prawa satelita ładuje się bez problemu i nie wydaje dźwięków.

Na razie zgłosiłem do Philipsa na wsparcie, ale Oni chyba niewiele zdziałają... A jak się dowiedziałem nie mają swojego centrum serwisowego i naprawa za pomocą sklepu :)
Czy są inne metody naprawy gwarancyjnej w przypadku belek Philipsa ?
 

Loku420

New member
Witam,
Przedwczoraj zakupiłem B97 i od 2 dni siedzę na forach i YT szukając rozwiązania... niestety nie jestem w stanie połączyć się w telefonie z WiFi od belki (PlayFi2Device...), w celu sparowania apki Philips Sound. Ciągle mi wyrzuca że nie może uzyskać adresu IP lub po prostu brak połączenia. Próbowałem reset + i -, próbowałem wszystkich przycisków i trybów (casting, PlayFi), próbowałem też apki PlayFi, bez skutku. Ma ktoś pomysł co można zrobić, czy oddawać?
 
Do góry