Philips DLED 9206 z odświeżaniem 100 Hz na rok 2021

Kurakaodr

Member
Hard reset nic nie pomógł, kreska która się pojawiła w czwartek nadal jest, tak jak pisałem w zależności od barwy tła obrazu zmienia tylko sobie swój kolor, czarny, szary, biały itd. ale zawsze jest.
Pod tą "kreską" na centymetrze przestrzeni do krawędzi ramki widać jakby dalej oryginalny obraz tylko "rozmazany".
Opcja w ustawieniach obrazu "Format obrazu" nadal "martwa"!

No cóż postało tylko zgłoszenie serwisowe naprawy w ramach reklamacji?!


11.jpg



12.jpg



13.jpg
 

dudrom

New member
wyciągnij z gniazdka wtyczkę na parę minut , i odpal . Miałem pewnego razu ciemniejszy pas po lewej stronie ekranu. Po telefonie na infolinię , tak mi powiedziano . I o dziwo pomogło
 

Kurakaodr

Member
O rany, co to za szrot!

Kolejny "bug", od dzisiaj pojawia mi się pod graficznym symbolem zmiany głośności duży przez cały pion, ciemno-szary pasek który znika wraz ze zniknięciem grafiki głośności, jakaś masakra!


15.jpg



16.jpg



17.jpg
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Z tym przyciemnianiem u mnie jest podobnie ,ale to jest wtedy kiedy np zmieniam głośność lub kanał ale oczywiście to jest tylko chwilę potem wraca do normalności .Jeżeli dobrze pamiętam stało się to po ostatniej aktualizacji przedtem tego nie było .U mnie ta aktualizacja nic nie dała ,więc jeżeli ktoś nie musi to radzę się zastanowić nad pobieraniem ,bo na takie cofanie softu to nie wiadomo jak telewizor zareaguje ,to że na jednym się uda nie znaczy że na innym też .W kwestii tych czarnych pasków czy to nie jest utrwalony obraz tak jak czasem na komputerach się dzieje
 

Kurakaodr

Member
Z tym przyciemnianiem u mnie jest podobnie ,ale to jest wtedy kiedy np zmieniam głośność lub kanał ale oczywiście to jest tylko chwilę potem wraca do normalności .Jeżeli dobrze pamiętam stało się to po ostatniej aktualizacji przedtem tego nie było .

W mojej sytuacji, ten cholerny przyciemniany pasek dzisiaj "dopiero" się objawił, pomimo tego iż oczywiście najnowszą wersję oprogramowania posiadam od jakiegoś czasu, ale miałem pecha trafić na "wybrakowany" egzemplarz, porażka!
 

conqest

Well-known member
Bez reklam
Mam ten sam sprzęt i jak tak czytam niektóre posty to aż się wierzyć nie chce że można mieć takie problemy z tym tv
 

dudrom

New member
Ten ciemny pas pod zmianą głośności mam identyczny , również występuje podczas zmiany źródła , tyle że na górze , ale on był zawsze
 
Do góry