Philips 9705 wszystko o serii

brodacz

Active member
Bez reklam
no to zajebiscie,czekam na test :) a mozesz juz powiedziec czy jest lepszy od 9704?

Jest zdecydowanie gorszy od 9704, ponieważ kabel zasilający jest mniej giętki a sprężynki w pilocie słabiej ściskają baterie. Oczywiście od oglądania 3D po 15-tu godz. zaczynają boleć oczy i głowa, więc jest to totalna porażka.
 

Onomato

New member
Jest zdecydowanie gorszy od 9704, ponieważ kabel zasilający jest mniej giętki a sprężynki w pilocie słabiej ściskają baterie. Oczywiście od oglądania 3D po 15-tu godz. zaczynają boleć oczy i głowa, więc jest to totalna porażka.

hehehe jakby tak bylo to bym bral w ciemno:)zobaczymy jak wypadnie test,nowy niekoniecznie musi byc lepszy.
Kiki testujesz 32 czy 40 cali? bo w tym modelu jest to spora roznica nie patrzac nawet na 3D.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie będę uprzedzał wyniku - ale ja jestem oczarowany.
Jeszcze się wczytuje i dopiero jutro się zakończy - jest tego sporo.

Philips 32 PFL 9705 - To jest to !
 

brodacz

Active member
Bez reklam
nie będę uprzedzał wyniku - ale ja jestem oczarowany.
Jeszcze się wczytuje i dopiero jutro się zakończy - jest tego sporo.

Philips 32 PFL 9705 - To jest to !

To chyba lepiej, że test dotyczy 32" bo skoro 40" ma 2x lepszy kontrast i 2x lepsze odświeżanie to wnioski nasuną się same.
 

Onomato

New member
nie będę uprzedzał wyniku - ale ja jestem oczarowany.
Jeszcze się wczytuje i dopiero jutro się zakończy - jest tego sporo.

Philips 32 PFL 9705 - To jest to !

Kiki dawaj ten test,a nie podkrecasz nas:) a tak poważnie o której można się go spodziewać bo rozumiem ze dzisiaj będzie.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Co się dzieje ?

Czyżby konkurencja zapłaciła za nie umieszczanie tego testu ? Nie przespałem nocy, dopijam już drugą beczkę kawy a tu ciągle nic... Chyba nie wysłałeś tego testu listem priorytetowym ?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam sluchaj nie martw sie tym testem tak naprawde to i tak wiadomo jaki ten test bedzie juz przed jego zrobieniem :) przeciez normalne jest ze nie bedzie zly bo robi go nie kto inny jak ten co sprzedaje te marke wiec nawet jak cos nie tak bedzie to i tak bedzie ze jest to cudowny i przespanialy ledowiec :) pozdrawiam i troszke poczekaj a sam i tak sie przekonasz ze tak bedzie jak Ci pisze . Nie moze wyjsc zle rasumujac ten post.Robi naprawde dobrze te testy tylko nie wierze ze jest bezstronny w stosunku do tego co wlasnie sprzedaje, do tego co nie sprzedaje takie mam odczucie i zreszta nie tylko ja czytajac te testy a przegladajac posty z innych marek gdzie sie wypowiada. Pozdrawiam.
Lolek
 
Ostatnia edycja:

Jump

New member
Hmmm... no nie jestem pewien do końca. Możesz sprawdzić - Kiki w swoim sklepie nie posiada żadnego modelu Philips z 2010 roku :)
 

kriswas

Member
Bez reklam
Witam sluchaj nie martw sie tym testem tak naprawde to i tak wiadomo jaki ten test bedzie juz przed jego zrobieniem :) przeciez normalne jest ze nie bedzie zly bo robi go nie kto inny jak ten co sprzedaje te marke wiec nawet jak cos nie tak bedzie to i tak bedzie ze jest to cudowny i przespanialy ledowiec :) pozdrawiam i troszke poczekaj a sam i tak sie przekonasz ze tak bedzie jak Ci pisze . Nie moze wyjsc zle rasumujac ten post.Robi naprawde dobrze te testy tylko nie wierze ze jest bezstronny w stosunku do tego co wlasnie sprzedaje, do tego co nie sprzedaje takie mam odczucie i zreszta nie tylko ja czytajac te testy a przegladajac posty z innych marek gdzie sie wypowiada. Pozdrawiam.
Lolek

Mam wrażenie, że coś z Tobą nie teges. Może coś Ci zaszkodziło? Przecież nie musisz czytać tych testów, a tym bardziej się nimi sugerować skoro i tak "normalne jest ze nie bedzie zly bo robi go nie kto inny jak ten co sprzedaje te marke wiec nawet jak cos nie tak bedzie to i tak bedzie ze jest to cudowny i przespanialy ledowiec :)"
Może Ty jesteś z sekty wyznawców tego, co wie, że białe jest białe, a czarne to czarne? A może tak otwórz się na świat i ludzi, którzy patrzą troszkę szerzej i zachowania ksenofobiczne z zabarwieniem paranoidalnomaniakalnym nie są dla nich normą. Bez urazy.

Poza tym, powstrzymajcie się Panowie od tych postów nie wnoszących absolutnie nic do tematu, no chyba, że macie satysfakcję z ich rosnącej liczby:fool:. Kiki zawsze, ale to zawsze, bez względu na opinie userów, robi, robił i robić, mam nadzieję, będzie swoje testy, w ten sam sposób, dla mnie wystarczająco profesjonalnie. Uwagi i spostrzeżenia na ich temat, są jak najbardziej wskazane i naturalne. Natomiast zarzuty i podejrzenia co do ich i jego rzetelności to czysta spekulacja, często granicząca z tzw. polską mentalnością. Cóż za problem, aby Ci sceptycy sami spróbowali zrobić lepszy, bardziej rzetelny i w pełni profesjonalny test. Do roboty!
 
Do góry