Philips 9705 wszystko o serii

Waldorff

Member
Nie no ,to już jest przegięcie c....... , żeby za 32 calowy TV chcieć 5 tysiaków???? I mniejsza z tym czy LED czy nie. I mniejsza też z tym, że to Philips.... Jakąś szczególną marką nie jest, aby tak zawyżać ceny. To już jest zwykła przesada!!!!
 

Waldorff

Member
Tak, tylko 0,5 ms i 1 ms to prawdopodobnie GTG i w rzeczywistości i tak pewnie będzie gdzieś około 5ms. Ten parametr jest tak samo miarodajny jak te kosmiczne wartości kontrastu w nowych TV. zylion : 1 :)
 

DawiD1886

New member
Pytanie

Cześć. Jak myślicie-warto poczekać do lipca i kupić 40PFL9705H? Bo przymierzałem się już do kupna 40PFL9704H ( w Euro AGD cena 7499 zł ) ale tak poczytałem i w lipcu ma wejść do sprzedaży 40PFL9705H i teraz już sam nie wiem czy warto czekać...? Jak myślicie czy 40PFL9705H będzie dużooo lepszy od 40PFL9704H? Jakie są/będą między nimi różnice (oprócz 3D i 400Hz :-D )?
Ktoś wcześniej wrzucił link podali że cena
• 40PFL9705H - 7899 zł (w sprzedaży od lipca 2010 r.). Więc nie jest tak drogo o ile taka cena naprawdę będzie.

Może być też tak że jak wejdzie nowy model 40PFL9705H to ceny 40PFL9704H trochę spadną!?

Jak myślicie warto czekać na 40PFL9705H?

Z góry dzięki za sugestie i za pomoc. Pozdrawiam DawiD :wink:
 

Onomato

New member
DawiD ja mam ten sam problem i postanowiłem poczekać do czasu aż bedzie test 9705 wtedy wszystko będzie jasne, podejzewam ze nikt Ci teraz nie powie ze ten nowy będzie na pewno lepszy, ja uważam ze powinien być lepszy, ale jak powiedziałem trzeba zobaczyć test. Może nie będziemy musieli. czekać do lipca by się przekonać który będzie lepszy, bo w maju ma wyjść 32 jeśli bedzie o tych samych parametrach. Kiki coś wiesz kiedy może być jakiś pierwszy test?
 

michalmichalmic

New member
Obecne 9704 maja matryce sharp 10 gen ale to dopiero 9705 bedzie mial matryce sharp RGBY czyli z dodatkowym zoltym wiec zakres kolorow bedzie szerszy. Ja bym czekal tym bardziej ze w tym roku jakos wszystkie tv sa tansze niz w poprzednim. Mozliwe ze tez kupie ten tv ale jak kupie C8000 to 9705 w 40calach dopiero w przyszlym roku na wyprzedazach jako drugi tv z super czernia do sypialni bo tam sie czest oglada bez swiatla.
 
napotkal ktos z Was dane co do kolorystyki 32 calowek?! gdzies na brytyjskiej stronie znalazly jasno-srebrny (czy jak to tam sie pisze)?! nie ukrywam zainteresowal mnie! Do sypialni potrzebuje bialego ale juz taki jasniutki przepchne ;)
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Obecne 9704 maja matryce sharp 10 gen ale to dopiero 9705 bedzie mial matryce sharp RGBY
Poważnie ten philips będzie miał 4 podstawowe kolory ? Wydaje mi się to niewyobrażalne, ten tv był by aż za idealny wtedy. Swoją drogą cena za 32, 1399 euro jak twierdzą na niemieckich stronach.
 

michalmichalmic

New member
Wyczytalem w czasopismie gdzie podpisali zrodlo philips Polska ze we wrzesniu to ma byc tylko 46 cali natomiast do 40calowek jest juz blisko bo maja byc w lipcu wiec za 2 misiace w cenie katalogowej 7,9tys minus powiedzmy 20proc w sklepach intern. to zupelnie niezle. Moze na szosteczke sie kupi.
 

kriswas

Member
Bez reklam
Wyczytalem w czasopismie gdzie podpisali zrodlo philips Polska ze we wrzesniu to ma byc tylko 46 cali natomiast do 40calowek jest juz blisko bo maja byc w lipcu wiec za 2 misiace w cenie katalogowej 7,9tys minus powiedzmy 20proc w sklepach intern. to zupelnie niezle. Moze na szosteczke sie kupi.

Mam nadzieję, że nie weźmiesz do siebie tego, co napiszę, ale słaby z Ciebie prognosta cenowy jeżeli chodzi o Philipsa / przejrzyj swoje posty dot. cen 9704 , a sam się ubawisz, bez urazy /. A tak na serio, to cały czas mam wrażenie, że 3D w LCD jest tylko chwytem marketingowym, ale to tylko moje zadanie i nie twierdzę, że mam rację.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
kriswas, ten tv sam w sobie będzie wypasiony zaś 3d, jako bonus może się przydać nawet do gier (ps3, czy posiadając PC i kartę Envidii), chciał bym pograć w takiego AvP3 w 3D. To jest oczywiście torowanie drogi dla rozwoju tej technologii, bo pewnie dopiero 3d bez potrzeby noszenia okularów (brak męczenia oczu jak teraz) będzie prawdziwym hitem.
 

michalmichalmic

New member
Na chciwosc producentow zadne prognozowanie cen nie pomoze to jest ich sprawa czy sprzedadza np. 50tys sztuk czy 500tys ja i tak nic ztego nie bede mial. Sa momenty jakiegos tam bezvacia w tylko wybranych MM gdzie wystawione 9704 w 40calach po 8 tys schodza to co na stanie za 6,5 a chyba gdzies sie zarzylo ze bylo 7,5 minus 18,03 proc to cos ok 6,1tys ale mnie to lata czy beda po tyle czy nie bo wiem ze philips to chciwa firma z doswiadczenia jak w 1998r. kupil jednego z pierwszych jeszcze we Francji produkowanych CRT ze 100hz 29cale nawet z bajerami typu miniaturki czy stopklatka za 3,5tys i jak na 12 lat wstecz to juz w tedy niezle zdzierali dlatego z dystansem do cen philipsow podchodze. Mozesz mi zazucic tylko te 20 proc mniej co napisale ze moze byc w intern. sklepach natomiast cena kat. 7,9 tysza 40cale jest wg zrodla philips Polska wiec to nie moje prognozowanie.
 

kriswas

Member
Bez reklam
kriswas, ten tv sam w sobie będzie wypasiony zaś 3d, jako bonus może się przydać nawet do gier (ps3, czy posiadając PC i kartę Envidii), chciał bym pograć w takiego AvP3 w 3D. To jest oczywiście torowanie drogi dla rozwoju tej technologii, bo pewnie dopiero 3d bez potrzeby noszenia okularów (brak męczenia oczu jak teraz) będzie prawdziwym hitem.

No tak, uzmysłowiłeś mi, że niestety, ale czas mija nieubłagalnie. Moja fascynacja grami zatrzymała się na...ZX Spectrum :wink: Co do 3D, to zgadzam się z Tobą i dodam jeszcze rozmiar ekranu, tak od 60" w górę, bo 3D i np. 32" LCD, w okularach, z zamówioną kolejką do okulisty i kilogramem paracetamolu, to nie dla mnie.

@michalmichalmic
Jak miałbym brać 40" za 7900zł, to wolę za zobacz SAM , a jeszcze przedwczoraj mieli 46" za 8999zł . Taniej chyba długo nie będzie!
 
Ostatnia edycja:
Do góry