Philips 9705 wszystko o serii

Hartson

New member
Bez reklam
Brodacz, pisząc, że "...Tośka to jedynie reklama i marketing..." znacznie przesadzasz. SV685 podobnie jak Philips 9704 ma bardzo dobre skalowanie obrazu SD, formatowanie obrazu, praktyczny brak smużenia, bardzo dobrą płynność, kolory, bardzo dobrą czerń. Minus to, że mocno odbija światło i ma podwójną szybę, jeżeli oczywiście komuś to przeszkadza.
Ja widziałem i Philipsa 52" i Toshibę 55", i trudno byłoby mi podjąć decyzję co do tych telewizorów.Taka jest moja subiektywna opinia.
Minusem dla kupna Toshiby, może być jeszcze mocno krytykowane na naszym forum działanie serwisu tej firmy.
 

Onomato

New member
No własnie tez dzisiaj zauważyłem ze ze strony philipsa wycofali ten model, wie ktoś dlaczego? Czyżby przesuneli premierę?
 

bobi100

New member
Podobno 32-ki mają jakiś duży problem z 3D i sprzedaż została wstrzymana, 32 cale mają być sprzedawane/reklamowane jako nie 3D i stąd to wycofanie ich ze stron Philipsa.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Na razie wycofali specyfikację "3D" ale tylko z 32".

Jest już cena na 46"... - w UK... 2799 funciaków.
Ma być dostępny w UK w trzecim tygodniu lipca.

Czyli u nas byłoby to 14kPLN.
Tyle nie dam. Wolałbym juz kupić 9704 - jest teraz w cenie 8.6kPLN w Euro.

Jest już instrukcja obsługi do modeli 32", 40" i 46":
32PFL9705H/12 Philips LCD TV 32PFL9705H 32" Full HD 1080p digital TV with Ambilight Spectra 3 and Perfect Pixel HD Engine - Philips Support

Leaflet:
http://download.p4c.philips.com/files/3/32pfl9705h_12/32pfl9705h_12_pss_eng.pdf

Szybka instrukcja odpalenia:
http://download.p4c.philips.com/files/3/32pfl9705h_12/32pfl9705h_12_qsg_eng.pdf
 

bobi100

New member
40pfl9705

Witam, jeśli kogoś interesuje to 40pfl9705 pojawił się na stronach Philips Polska. Niestety, jak na razie telewizora nie ma w żadnym ze sklepów. Może ktoś z Was wie gdzie i za ile można go kupić?
 

michalmichalmic

New member
Na stronie philipsa jak wybierasz ten model jest opcja kup i po kliknieciu mozna zorientowac sie gdzie sa najblizsze sklepy. Najlepiej podzwonic albo wysłac ze 20 maili do wybranych sklepow z tym ze np do MM to chyba nie ma sensu tylko do innych. Sam jestem ciekaw ile sobie zaspiewaja za te 40 cali.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
sprawa transmietera do 3d

Witam pisalem o tym na forum 8605 ale pozstanowielm i tutaj wkleic to co tam napisalem. Dzisiaj zadzwonilem spytac sie cos na infolinie philipsa i gosciu powiedzial mi cos na temat transmitera do obydwoch tych modeli. I nie wiem czy wiecie ale jest do kitu, bo kto chce sobie zakupic z tych dwoch modeli to ten transmiter tak jak np w sony jest wielkosci pena to philips zrobil transmietrek wielkosci odtwarzacza DVD :sad: doslownie wys. tego urzadzenia ma 5 cm i szer 20 cm dodatkowo jeden klocek bedzie stal zeby moc odtworzyc sygnal 3D ja rezygnuje pomimo ze przymierzalem sie do zakupu to niestety kolejnego gadzetu nie bede stawial na polce bo i tak juz bedzie ich troche stalo wiec lepiej kupic chyba samsunga c 8000 lub cos z lg z serii lx ktora zapowiada sie dosyc ciekawie tyle ze trzeba poczekac az z tanieja ). A tak nawiasem sluchajcie jesli samsung, lg potrafilo zrobic transmiter wbudowany , a sony potrafil zrobic wielkosci pena to jest ktos kto moze logicznie wytlumaczyc czemu philips musial zrobic dvd z transmitera 3d ? Dla mnie to masakra ni emozna placic caly czas za znaczek, amblilight i oczywiscie dobry obraz ale rowniez powinno si eisc w kierunku funkcjonalnosci lcd ktora zarowno w modelu 8605 jak i 9705 chodzi o menu to wiele do zyczeni apozostawia , ale do tego da sie przyzwyczaic ciezko bo ciezko ale da sie ale ja osobiscie nie mam ochoty stawiac na polke kolejnego gadzetu jakim jest transmiter wielkosci dvd a i jeszcze jakis adapter trzeba podlaczyc zeby to wszytsko zadzialalo - masakra. Pozdrawiam
:Lolek
 

hcl4

New member
W sumie ciekawe czy już są dostępne i za ile - mam na mysli model 40'? Logika jest nieznana u producentów - dobre tv (zakładam że 9704 był bardzo dobry) nie są produkowane, a niby coś nowszego, co powinno być lepsze i nowocześniejsze jest bardzo często GORSZE. Naprawdę - ciężko jest wybrać optymalny tv i co najważniejsze wydać ciężko zarobione pieniędze na "kompromis" zamiast na coś co w 100% spełnia oczekiwania adekwatne do ceny. Tak jest że jak chcemy się zdecydować na plazmę, to zaraz pojawia się minus w postaci np. niby zielonych duchów, jak znajdziemy ten "dobry" lcd to znowu obraz rozmyty nie wyraźny :) ... a mamy XXI wiek i trzeba żyć ciągle z kompromisem. I rozumiem mogę sobie życ z kompromisem kupując np 9705 nie za 10tys a z miłą chęcią bym polubił kompromis z tym tv za 5tys :) (ceny przykładowe).
 

Onomato

New member
Witam dzwonilem dzisiaj na infolinie philipsa z pytaniem kiedy i za ile bedzie dostepny 40pfl9705 i jaka dostalem odpowiedz 4 kwartal tego roku,a cena to miedzy 10-15 tys nie chcialem wierzyc ze tyle kosztowac ma wiec powtorzylem czy chodzi o 40? powiedzial ze tak. Mysle jednak ze kolesiowi cos sie pomylilo i mial na mysli 46 cali. A jak zapytalem kolesia dlaczego na stronie philipsa jest juz zamieszcone info ze mozna kupowac to sam mowil ze nie wie dlaczego tak napisali.
Dla ciekawostki dodam ze na maila odpisali mi ze ten telewizor bedzie dostepny pod koniec wakacji,a cena jest nieznana i dodali ze jak mam jeszcze jakies pytania to mam zadzwonic na infolinie hehe:)
Wiec jeszcze nic konkretnego nie wiadomo.
 

kaziu123

New member
Podobno 32-ki mają jakiś duży problem z 3D i sprzedaż została wstrzymana, 32 cale mają być sprzedawane/reklamowane jako nie 3D i stąd to wycofanie ich ze stron Philipsa.

Po sprawdzeniu udostępnionej przez Philipsa instrukcji obsługi pkt 5.8.1 mówi, że 3D dostepne jest dla modeli 40 i 46 cali. :hmm:
 

michalmichalmic

New member
W euro jest juz dostepny 40pfl9705 za 8699zł i jak na cene katalog to jest mniej niz za 40pfl9704 ktory był na poczatku po 9999zł. Dodam ze dzis w bezvat w MM mozna kupic 9704 za 6,4tys a pewnie w niektorych i za 6tys. Wiec jakbym chciał drugi tv do sypialni to moze kiedys kiedys w jakiejs promocji za 5,5 do 6 tys go wezme, zobaczymy.

Jak ktos nabedzie to nich cos o nim napisze.
 

kriswas

Member
Bez reklam
W euro jest juz dostepny 40pfl9705 za 8699zł i jak na cene katalog to jest mniej niz za 40pfl9704 ktory był na poczatku po 9999zł. Dodam ze dzis w bezvat w MM mozna kupic 9704 za 6,4tys a pewnie w niektorych i za 6tys. Wiec jakbym chciał drugi tv do sypialni to moze kiedys kiedys w jakiejs promocji za 5,5 do 6 tys go wezme, zobaczymy.

Jak ktos nabedzie to nich cos o nim napisze.

Ta cena tyczy się chyba 40 cali? A tak by the way, czy już coś kupiłeś czy dalej czekasz na super okazję?
 

michalmichalmic

New member
Moj post w całosci dotyczy wersji 40 cali.
Kupiłem Samsung 46c8000 za 7999zł w Maju i martwiłem sie ze przepłaciłem ale jak widac ceny modeli flagowych lub prawie flagowych danych firm nie spadaja szybko choc i tak nie podoba mi sie kwota ktorej sie pozbylem, to stanowczo za dozo jak za tv. Do ok roku czasu bede kupował tv do sypialni i moze to bedzie 9705 w 40calach zobaczymy. W sypialni czesto oglada sie przy zgaszonym swietle wiec byłby wsam raz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
mam go od trzech dni . Jutro będę wklejał na 90 %
Wstępna ocena totalny hit jakości.
Czerń cudowna, kolory rewelacja.
 
Do góry