Philips 9636 Mini-LED - czyli pierwsze telewizory w technologii mini led Philipsa.

tobot

Member
Cóż za pytanie!?!?! Wg kikiego one od zawsze, jeszcze na długo przed testami, działały rewelacyjnie! Ty byś robił we własne gniazdko???
...poczytaj kilka innych tematów, jeśli masz wątpliwości. :/
 

tobot

Member
sorry, ja tu jestem tylko czytacielem, obserwatorem, nie fachowcem :/ Biegam po całym forum i szukam. Niestety coraz ciężej, coraz większy chłam, a za niedługo będziemy zachwyceni jeszcze większym za sprawą pseudo doradców. Czytaj różne tematy i, jeśli nie chcesz się stresować, zwracaj uwagę na wpisy użytkowników tv, nie na tych, którzy dzięki tv (i naszej naiwności/nadziei) żyją.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Rozmawiałem bezpośrednio z szefem R&D, update już pracują.
Pracują nad tym co zostało zgłoszone. Ma być nie długo i ma być poprawione. CO do jakości to świetny model Philipsa mini led !
Zawsze znajdzie się taki któremu nic nie pasuje.
To za cienki, to za gruby, to za wolny, to słaby dźwięk, to czerń za słabe, albo za mocna.
I taki ma zawsze pod górkę.
Na szczęście ludzie kupują na całym świecie i są zadowoleni nawet jak kupują telewiozor za 1000 zł . Polecam Oledy bo grają świetnie.

W roku 2022 będzie jak w 2021.
Zawsze coś komuś nie będzie odpowiadało.
 

colpix

New member
W jakie sedno :?: :!:

W modelach Philips MiniLed 9506 oraz 9636 nie chodzi o to czy telewizor jest za cienki czy za gruby, a o poważny problem z local dimming i nie ma go co trywializować i nie chodzi tu o pedantyczność.

Nie rozmawiamy też o telewizorach za 1 000 zł. czy 2 000 zł., chociaż ja akurat bardzo szanuję każdy grosz ciężko zarobiony i nawet tyle bym nie dał, za coś, co by mnie denerwowało przy oglądaniu, ale o telewizorach w cenie oscylującej około 10 000 zł.

Sam Philips potwierdza, że problem istnieje. Tu link do korespondencji.

Jeżeli ww. problemu by nie było, sam kupiłbym go, chociaż wolałbym, żeby miał np. pilot Magic Control jak LG, bo ten od Philipsa mi nie pasuje, ale tu jestem w stanie pójść na kompromis.

⌛ Drugi dzień mojego oczekiwania na aktualizację dla Philips MiniLed.:wink:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ma znaczenia czy za 1000 czy za 10.000 zł
Każdy ma inną miarę.
Ale musi działać dobrze i tyle.
Philips pracuje usilnie nad update i będzie.
 

DJ NeoN

New member
Zgłosiłem sprawę przez support i zobaczymy. Moim zdaniem te tv posiadają wadę ukrytą i na podstawie kodeksu cywilnego można dążyć do jej usunięcia, wymiany tv lub zwrotu środków. Proszę też osoby które nie mają tv, nie widziały go i nie sprawdziły o nie negowanie opinii realnych użytkowników. Problem istnieje i aż dziw bierze że jest to skopane aż do tego stopnia. 14 tysięcy można wydać na dwa tv które będą wyświetlały obraz lepiej jak jeden przedmiotowy PML.
 

colpix

New member
13 listopada wysłałem do Engineering Solutions (link do kontaktu) pytanie odnośnie problemu z local dimming występującego w telewizorach Philips MiniLed.

Dziś otrzymałem od nich taką odpowiedź (oryginał):

Thanks for contacting us, but based on the info we got, we cannot reply.
But even with more info, I have to inform you that we are a contract R&D organization that executes commissioned projects. We are not a Service&Repair group.
If this question is product related then please contact the service organization where you purchased this product.

W tłumaczeniu:

Dziękujemy za kontakt z nami, ale na podstawie informacji, które otrzymaliśmy, nie możemy odpowiedzieć, ale nawet z większą ilością informacji, muszę poinformować, że jesteśmy organizacją zajmującą się badaniami i rozwojem, która realizuje projekty na zlecenie. Nie jesteśmy grupą zajmującą się serwisem i naprawami. Jeśli to pytanie dotyczy produktu, prosimy o kontakt z serwisem, w którym zakupiono produkt.

To kto opracowuje aktualizację :?:

⌛ Czwarty dzień mojego oczekiwania na aktualizację dla Philips MiniLed. Nadzieja usycha :?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Aktualizację opracowuje włąściwy dział R&D !
Zgłoszenie trafiło pod właściwy adres producenta w Holandii.
Możesz spać spokojnie.
Działem tym zarządza Polak.
 

Largo-W

Member
Panowie, a te naklejki w górnym, prawym rogu się normalnie ściąga? Mam przyklejoną dużą i małą, na małej piszę, aby nie ściągać, ale bez przesady [emoji12]
To się normalnie zdejmuje? One nie powinny w ogóle być bez tych naklejek?

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Jak można to kupować i popierać produkty kraju, który nas bezczelnie atakuje w Euro Parlamencie? Ja już dla tej holenderskiej hołoty dawno ogłosiłem bojkot! Nawet suszarki firmy philips nie kupię!
 
Ostatnia edycja:

DJ NeoN

New member
Tak, należy je odkleić. To informacja żeby nie ściągać tej dużej która jest naklejona na cały ekran. Te mniejszą proszę ostrożnie odkleić :)
 

Largo-W

Member
Odkleiłem z sukcesem, niestety bez paznokci (wiem [emoji12]) było to karkołomne, ale pomoc już dała w 100% radę i działa super, dziękuję [emoji1666][emoji108]

Wysłane z mojego SM-G996B przy użyciu Tapatalka
 

duchelite

New member
Witam, jak wygląda aktualnie sytuacja z modelem 75PML9636/12 - rozwiązano już ten problem? Miałem dosłownie wczoraj go zamawiać i dobrze, że trafiłem tutaj na ten wątek.
 

cosmo1

Klub HDTV.com.pl
VIP
wczoraj pojawiła się aktualizacja, ale nie wiadomo co ona wniosła. Problem z local dimming wystepuje nadal w takim samym stopniu. Wygląda to niestety słabo....
Wraz z nowa aktualizacją nastąpila aktualizacja bezpieczeństwa android... i to chyba tyle. Na aktualizację zmieniającą sprzęt za 12k PLN z tv wartego 3-4k PLN na coś czego klient oczekiwał przy zakupie, nadal naiwnie czekamy...
 
Do góry