Philips 65OLED856/12 kilka pytań

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Kolego to jest normalne w Oledach delikatne przesuwanie ekranu Góra dół lewo prawo .
Może inie jestem taki specem jak ty ale ze zdjęciami i filmami np. z tableta nie ma żadnego problemu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Input Lag Philiops Oled 806 - ma 12 ms jak sprawdzałem ostatnio.
Bardzo dobry wynik.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips ma szybszy procesor, ambilight, większe możliwości multimedialne.
Powinien przynieść więcej radości.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Bierz Philipsa raz odpalisz Ambilight to już nie będziesz chciał tv bez , ja kupuje Philipsy z Ambilight od 2007 .
 

tom357

New member
Jeśli tv idzie na ścianę to rozważ wersję oled 806.
Według ceneo zdecydowanie taniej a to te same telewizory 856/806
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa są w tej samej cenie.
Dla niebieskich w ofercie z pakietem dodatkowym.

Philips jest na Androidzie, więc ma system otwarty.
 

Perzua

New member
Jeśli tv idzie na ścianę to rozważ wersję oled 806.
Według ceneo zdecydowanie taniej a to te same telewizory 856/806

A jaka jest różnica czy ściana, czy szafka ? Mogę i tak i tak ale wolę ścianę, bo na szafce stoi kilka innych sprzętów. Rozważam TV tylko z androidem. Czy philips ma czystego androida ? Bo w sonym jest chyba jakaś nakładka
 

barek16

Member
A jaka jest różnica czy ściana, czy szafka ? Mogę i tak i tak ale wolę ścianę, bo na szafce stoi kilka innych sprzętów.

Chodzi o ambi czterostronny. Jeśli TV na czymś stoi, dolnego podświetlenia praktycznie nie widać więc można rozważyć tańszy 706 który ma ambi trzy stronny.
 

barek16

Member
Ambi, pilot i minimalnie ciemniejsza matryca. Reszta to samo, więc głównym kryterium powinna być różnica ceny jaką trzeba dopłacić do tych różnic. To oczywiście sprawa indywidualna, ja nie zapłaciłbym ponad 50% więcej za te 3 fitchery.
 

KLOSjanek

Member
Bez reklam
Nie wiem skąd masz te ponad 50% ceny może problemy z liczeniem :) różnica jest oczywiście ale nie taka , ja często używam mic w pilocie
jak i cieszy mnie dolny ambi więc każdy według możliwości portfela.
 
Do góry