Philips 60PFL9607 nowy krok w przyszłość - czyli plazma Pioneera znalazła wreszcie ..

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Play odnosnie ambilight to kiedys dzwonilem na infolinie i spytalem sie czy tv philipsa powinny stac czy wisiec ( chodzi o efekt ambilight ) i Pan jednoznacznie stwierdzil ze inzynierowie mysleli o tym tv z z tym bajerem jak o tv na scianie powieszonym , gdyz daje lepszy efekt. Kiki ze dwa lata temu rowniez to pisal. Na roznych targach jak zauwazyles zapewne rowniez tv ten jest powieszony. A bylem zainteresowany tym, gdyz u mnie tak jak i uciebie tv bedzie stal, a nie wisial, pomimo tego dalej bylem zainteresowany tym tv bez wzgledu na to co inzynierowie z philipsa sadza o tym ... Ale nie mniej jednak zdaje sobie sprawe ze taki tv powinien jednak wisiec a nie stac.... tak samo nie potrafie zrozumiec zreszta nie tylko ja co mogles sobie poczytac na innym forum czemu taka uwage dajesz do glosnikow w tym tv .... te glosniki nie sa jakies nadzwyczajne i jesli ktos kupuje tv za chocby te 8 czy 9 tys, a juz nie wspomne o wiekszej kasie to logiczne jest to ze musi stac go wydac przynajmniej tyle samo na kino domowe bo wtedy mozna mowic o jakims kinie domowym.... Osobiscie wolalbym miec tv za 5 tys i za drugie 5 tys miec kino domowe niz sam tv za 9 tys i ogladac z glosnikow tv.... bo to jak dla mnie to zadne ogladanie..... ale kazdy ma swoj gust i o tym sie nie dyskutuje wiec nie dziw sie ze tak inni podchodza do tej sprawy. Bo dla pewnych ludzi pewne sprawy sa inaczej postrzegane niz ty je spostrzegasz. Ostatnia sprawa tez nie moge zroumiec i tez ci juz ludzie napisali nie pisz ..." zeby ludzie sie nie wypowiadali jak nie maja takiego tv " bo testy sa dla ludzi ktorzy chca kupic tv, a nie dla tych co juz je maja - dla ciebie nie ma znaczenia jaki wyjdzie test bo ty juz masz ten model i na inny cie nie stac z tego co pisales zeby wymienic a edge leda nie tolerujesz. Wiec kazdy ma prawo wypowiadac sie, a nie tylko Ty i Kiki bo ty masz fizycznie ten tv a kolega kiki testowal. Ja razcej nie wypowiadam sie o tym czego nei widzialem ale jesli maciej pisze ze plynnosc jest taka jak w 8007 to oznacza ze jest to porownywalne i jakies stanowisko moge zajac gdyz serie 8 widzialem.
Jedno jest pewne drogi kolego ze twoj tv to naprawde dobry model tylko ci ktorzy chca go kupic musza tolerowac taka plynnosc jaka on ma . Wiec pozostaje zyczyc ci tylko bez awaryjnej osblugi i wiecej luzu do innych tv, a wiekszego dystansu do swojego modelu. :) - pamietaj twoj tv to nie ferrari czy Aston Martin. Choc jest dobry :)
lolek
 

fluid

Banned
arturos1970 -co do powidokow sie zgadzam , wystepuja - nawet w vt50 nie zostaly definytywnie wyeliminowane ale - wyluzuj chlopie z ta pradozernoscia ! Nikt nie siedzi 24/h przed tv a nawet jesli to i tak nie sa to tak max koszta za prad jaki plazma zje/zjada ! Bes przasady ! Plazma to nie bojler elektryczny ! Placisz wiecej ?! ile wiecej ?? 50 zl miesiecznie ?! ŚMIECH !!! a co do jakosci to jeszcze zaden led do chwili pojawienia sie tego philipsa nie przebil jakoscia plazmy wiec daruj sobie te plytkie pogadanki ---------------- > play007 - PLAZMY KROLOWALY od lat kilku poczawszy od Kuro skonczywszy na vt50 na chwile obecna , nie pracuja glośno ! Poczytaj troche , ogarnij bajere a poki co zamknij pape i nie pitol glupot na temat jakosci Sony ,Samsunga .Sony to juz nie ta jakosc co jeszcze kilka lat temu a Samsung to SZAJSUNG ! to oczywsite :d
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...fZlT8CSwbj36LwqZxGxQg&bvm=bv.1355325884,d.Yms
 
Ostatnia edycja:

play007

New member
Bez reklam
NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów
NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów
Lolek nawet w instrukcji Philipsa jest napisane ze wcale nie jest zalecane żeby go wieszać by poprawnie działął Ambilight..Rownież może stać do 25 cm .U mnie jest 15.
Dla mnie dźwięk jest wystarczający i nie potrzebuję kina domowego.
Lolek odpowiedz mi po teście w czym Sony jest lepszy?
Czerń kontrast efekt halo beznadzieja.Więc przeczytaj test i odpowiedz mi bo jestem ciekawy.
 
Ostatnia edycja:

play007

New member
Bez reklam
arturos1970 -co do powidokow sie zgadzam , wystepuja - nawet w vt50 nie zostaly definytywnie wyeliminowane ale - wyluzuj chlopie z ta pradozernoscia ! Nikt nie siedzi 24/h przed tv a nawet jesli to i tak nie sa to tak max koszta za prad jaki plazma zje/zjada ! Bes przasady ! Plazma to nie bojler elektryczny ! Placisz wiecej ?! ile wiecej ?? 50 zl miesiecznie ?! ŚMIECH !!! a co do jakosci to jeszcze zaden led do chwili pojawienia sie tego philipsa nie przebil jakoscia plazmy wiec daruj sobie te plytkie pogadanki ---------------- > play007 - PLAZMY KROLOWALY od lat kilku poczawszy od Kuro skonczywszy na vt50 na chwile obecna , nie pracuja glośno ! Poczytaj troche , ogarnij bajere a poki co zamknij pape i nie pitol glupot na temat jakosci Sony ,Samsunga .Sony to juz nie ta jakosc co jeszcze kilka lat temu a Samsung to SZAJSUNG ! to oczywsite :d
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...fZlT8CSwbj36LwqZxGxQg&bvm=bv.1355325884,d.Yms

Raczej Ty zamknij papę .To nie temat o plazmach.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Reasumując to jest nadal tak jak było i nic się w tej materii nie zmieniło . Królem jakości obrazu dalej jest plazma , a w kategorii króla jakości LCD jest Philips i sprawa zamknięta . :)
 

play007

New member
Bez reklam
Król jest tylko jeden Philips �� a plazmy tak jak kineskopy to już przeżytek i trzeba się z tym pogodzić ��

Powoli ludzie do tego muszą przywyknąć.Nie warto kopać się z koniem.Za 2 lata nawet Panasonic zamknie ostatnie fabryki z produkcją plazm.Trendu nikt nie zatrzyma.
 

fluid

Banned
Proste ze Królem na chwile obecna jest Philips o ktorym tu mowa, ale to chwilowe przejsciowe .... Czy plazmy to przezytek ? nie koniecznie , jak kazda technologia rowniez i pdp dazyc bedzie do poprawiania jakosci ' wszystko zalezy od 2013 i wypuszczonych nowych modeli glownie w wydaniu Panasonica - jezeli przebija jakoscia 60PFL9607 to roznie to jeszcze moze byc .... Mnie boli to ze jestem entuzjasta nowinek , rok temu mialem vt30 ,chwile pozniej stalem sie posiadaczem vt50 gdy tylko pojawil sie na pl rynku - teraz mam dylemat bo chce tego philipsa ! i co ? co kilkanascie miesiecy wydatek kilkunastu tysiecy .... ?! ;/
 

przemo73

New member
Bez reklam
.... Mnie boli to ze jestem entuzjasta nowinek , rok temu mialem vt30 ,chwile pozniej stalem sie posiadaczem vt50 gdy tylko pojawil sie na pl rynku - teraz mam dylemat bo chce tego philipsa ! i co ? co kilkanascie miesiecy wydatek kilkunastu tysiecy .... ?! ;/

Chwalisz się czy żalisz? Bo nie rozumiem sensu tej części wypowiedzi.
 

fluid

Banned
Chwale ?? a czym niby sie chwalic mam ? ochujales ?! Dupa cie swedzi ze z takim dziwnym zapytaniem sie odnosisz - czy ja sie chwale ? tym ze mam vt50 ? haha , plytki musisz byc max jezeli dla ciebie wyznacznikiem zamoznosci jest posiadanie czegos , w tym przypadku tv ....
 

szybal

Banned
Tak tylko może mówić kompletny ignorant lub dzieciaczek co tatuś kupił mu telewizorek , nikt inny :) . Bez komentarza .
Widzisz chłopcze troszkę się mylisz bo już dawno mam wlasne dzieci,a tv Philipsa i to topowe modele kupuje od 2008 kiedy pojawil się ambilajt w tym roku zmieniłem 3 modele i aktualnie mam 55 8007,który jest pod każdym względem lepszy niż te wasze przestarzale plazmy.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Chwale ?? a czym niby sie chwalic mam ? ochujales ?! Dupa cie swedzi ze z takim dziwnym zapytaniem sie odnosisz - czy ja sie chwale ? tym ze mam vt50 ? haha , plytki musisz byc max jezeli dla ciebie wyznacznikiem zamoznosci jest posiadanie czegos , w tym przypadku tv ....

Uuuu. Wiocha.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Widzisz chłopcze troszkę się mylisz bo już dawno mam wlasne dzieci,a tv Philipsa i to topowe modele kupuje od 2008 kiedy pojawil się ambilajt w tym roku zmieniłem 3 modele i aktualnie mam 55 8007,który jest pod każdym względem lepszy niż te wasze przestarzale plazmy.
Szybal z caly m szacunkiem jest pewna roznica miedzy twoimi zmianami, a zmianami Peterki: Ty zmieniales bo seria 9 dwa modele ci sie posypaly, a z trzecim tv serii 8 miales kupe problemow - prawda? a peterka zmienial jak to ty mowisz swoje przestarzale plazmy bo mial poprostu chec na zmiane, a nie z tego powodu ze mu sie sypaly. Wiec tak popatrzec na to co napisales to skoro tak gardzisz przestarzalymi plazmami to w jakim swietle stawiasz philips,a ktory Tobie sypal sie jeden po drugim??? w tym dwa modele topowe serii 9 ubiegloroczne. I bez urazy poprostu nie gardz innym sprzetem, ktory akurat w twoim wypadku te nowosci gorzej sie sprawdzaly jak jego tzw. przez twoja osobe przestarzale plazmy.

lolek
ps Model 8007 bedzie lepszy pod kazdym wzgledem od jego plazmy vt 50 wtedy kiedy ktos taki test zrobi, bo jak na razie to jest twoje subiektywne zdanie. I on od czasu zakupu nie mial zadnego problemu z tym tv,a ty popatrz sobie na ilosc postow z problemami jakie miales .
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Szybal z caly m szacunkiem jest pewna roznica miedzy twoimi zmianami, a zmianami Peterki: Ty zmieniales bo seria 9 dwa modele ci sie posypaly, a z trzecim miales kupe problemow - prawda? a peterka zmienial jak to ty mowisz swoje przestarzale plazmy bo mial poprostu chec na zmiane, a nie z tego powodu ze mu sie sypaly. Wiec tak popatrzec na to co napisales to skoro tak gardzisz przestarzalymi plazmami to w jakim swietle stawiasz philips,a ktory Tobie sypal sie jeden po drugim??? w tym dwa modele topowe serii 9 ubiegloroczne. I bez urazy poprostu nie gardz innym sprzetem, ktory akurat w twoim wypadku te nowosci gorzej sie sprawdzaly jak jego tzw. przez twoja osobe przestarzale plazmy.

lolek
ps Model 8007 bedzie lepszy pod kazdym wzgledem od jego plazmy vt 50 wtedy kiedy ktos taki test zrobi, bo jak na razie to jest twoje subiektywne zdanie. I on od czasu zakupu nie mial zadnego problemu z tym tv,a ty popatrz sobie na ilosc postow z problemami jakie miales .
Lolek masz racje trochę mnie poniosło,ale i tak uważam że Philips seria 8 i9 to bardzo udane tv.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Widzisz chłopcze troszkę się mylisz bo już dawno mam wlasne dzieci,a tv Philipsa i to topowe modele kupuje od 2008 kiedy pojawil się ambilajt w tym roku zmieniłem 3 modele i aktualnie mam 55 8007,który jest pod każdym względem lepszy niż te wasze przestarzale plazmy.

Z tonu Twojej wypowiedzi oraz wartości merytorycznej , widać że nie masz bladego pojęcia o telewizorach , poza tym że jesteś może bogatym snobem co kupuje wszystko najdroższe nie wiedząc nawet do czego to służy . Twoja znajomość tematu nie ma nic wspólnego z wiedzą techniczną . Jak byś dyletancie wiedział jak się produkuje plazmy to byś wiedział że odpadem są ale telewizory LCD . Bo do nich części robi kto chce i gdzie chce i efektem tego jest to co Lolek napisał że te Twoje wspaniałe topowe modele to nic innego jak szmelc . Natomiast plazmy są tak zaawansowane technologicznie ale i drogie w produkcji że Panasonic produkuje je w najowszych zakładach w Japoni . Więc nie mów do mnie '' chłopcze '' bo ja w takim razie do Ciebie musiał bym się zwrócić , nie powiem jak żeby nie brnąć w dalsze bagno.
 

szybal

Banned
Z tonu Twojej wypowiedzi oraz wartości merytorycznej , widać że nie masz bladego pojęcia o telewizorach , poza tym że jesteś może bogatym snobem co kupuje wszystko najdroższe nie wiedząc nawet do czego to służy . Twoja znajomość tematu nie ma nic wspólnego z wiedzą techniczną . Jak byś dyletancie wiedział jak się produkuje plazmy to byś wiedział że odpadem są ale telewizory LCD . Bo do nich części robi kto chce i gdzie chce i efektem tego jest to co Lolek napisał że te Twoje wspaniałe topowe modele to nic innego jak szmelc . Natomiast plazmy są tak zaawansowane technologicznie ale i drogie w produkcji że Panasonic produkuje je w najowszych zakładach w Japoni . Więc nie mów do mnie '' chłopcze '' bo ja w takim razie do Ciebie musiał bym się zwrócić , nie powiem jak żeby nie brnąć w dalsze bagno.
Może masz rację,ale to nie jest wątek o plazmach,a ja nie jestem snobem tylko uwielbiam ambilajt.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Może masz rację,ale to nie jest wątek o plazmach,a ja nie jestem snobem tylko uwielbiam ambilajt.

Jak tak lubisz Ambilighta to kup sobie starego boomboxa nafaszerowanego diodami migającymi w rytm muzyki i postaw za dowolnym telewizorem i będziesz miał Ambilight :) . A na poważnie to chyba żartujesz , jeśli dla kogoś ambilight jest wyznacznikiem jakości telewizora to po co przepłacasz , kup sobie najtańszy model Philipsa z Ambilightem i będziesz zadowolony . W sumie nie ma co się obrażać , bo nikomu to ani chwały nie przynosi ani nie wnosi nic dla tych co czytają i chcieli by się czegoś dowiedzieć konkretnego co może im pomóc w wyborze wymarzonego niejednokrotnie branego na raty telewizora . Dlatego proponuje że zanim napiszesz że plazma to przestarzała technologia to sobie poczytaj na ten temat , to że faktycznie przynosi straty to nie ma nic wspólnego z tym że plazmy są gorsze tylko z tym że są o wiele droższe w produkcji i nie da się na nich zarabiać tak jak na LCD-kach i stąd być może rychły ich zmierzch . Pozdrawiam
 

szybal

Banned
Jak tak lubisz Ambilighta to kup sobie starego boomboxa nafaszerowanego diodami migającymi w rytm muzyki i postaw za dowolnym telewizorem i będziesz miał Ambilight :) . A na poważnie to chyba żartujesz , jeśli dla kogoś ambilight jest wyznacznikiem jakości telewizora to po co przepłacasz , kup sobie najtańszy model Philipsa z Ambilightem i będziesz zadowolony . W sumie nie ma co się obrażać , bo nikomu to ani chwały nie przynosi ani nie wnosi nic dla tych co czytają i chcieli by się czegoś dowiedzieć konkretnego co może im pomóc w wyborze wymarzonego niejednokrotnie branego na raty telewizora . Dlatego proponuje że zanim napiszesz że plazma to przestarzała technologia to sobie poczytaj na ten temat , to że faktycznie przynosi straty to nie ma nic wspólnego z tym że plazmy są gorsze tylko z tym że są o wiele droższe w produkcji i nie da się na nich zarabiać tak jak na LCD-kach i stąd być może rychły ich zmierzch . Pozdrawiam
Widać że nigdy nie miałeś Philipsa z ambilajt dyskusja jest bez celowa,to tylko jeden z wielu plusów seri 8 i 9 jak nie spróbujesz to nie docenisz😎
 
Do góry