Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

kazo

New member
Dokładnie , wyłączył się sam - nie wiem z jakiego powodu , może minął czas ze względu na bezczynność . Następnie włączyłem pilotem i wyskoczyły pasy .
 
Ostatnia edycja:

PatyJa

New member
Ja mam od 2 dni i prąd już 3 razy odcinałem bo nie chciał się włączyć :) ciekawe co będzie dalej...

PS. Czy ktoś z Was może podać swoje parametry po kalibracji? Ewentualnie poleci mi kogoś z Bydgoszczy do kalibracji? Mam płytke do kalibracji, ale nie idzie mi zbyt dobrze... :)

pozdrawiam
Szymon
 

tomeko12

New member
A ja musiałem nauczyć żonę wyłączania bezpieczników (telewizor mam na ścianie, i gniazdko jest zastawione, a bezpieczniki najłatwiej dostępne).
Dorobiłem wyłącznik za telewizorem, ale żona ma nadal bekę, że telewizor z 6 kPLN obsługuje się bezpiecznikami.
 

PatyJa

New member
Ponawiam prośbę:

Czy ktoś z Was może podać swoje parametry po kalibracji? Ewentualnie poleci mi kogoś z Bydgoszczy do kalibracji? Mam płytke do kalibracji, ale nie idzie mi zbyt dobrze...

Szymon
 

barat

New member
Gdzie taka super promocja jesli mogę wiedzieć ?
5 tys kosztuje PUS 7170

Nie ma "takiej" promocji - po prostu kupiłem 55pfs8109/12 i do KODI używam Raspberry Pi 2 z OSMC ;)
Skoro na telewizorze 4k miałbym tylko androida w 1080p (co za tym idzie też KODI w 1080p) to doszedłem do wniosku, że lepiej od razu TV w FullHD i dodatkowo zyskałem 4-way Ambilight :)
 

pike

New member
Witam panowie. Od kilku dni jestem posiadaczem tego modelu. Oprócz kilku drobnych zawieszeń typu brak możliwości uruchomienia TV z pilotawszystko jest OK. Ale mam jedno zasadnicze pytanie. Używam wspomnianego wcześniej Kodi. Poprzez niego uzyskałem dostęp do materiałów 3D SBS. I tu moje pytanie. jak zmusić ten TV żeby odpalić tryb 3D SBS. Podczas używania Kodi wszystkie tryby 3D telewizora są nieaktywne. Nawet samo ustawienie Kodi w trybie 3D niewiele pomaga. Może udało się komuś problem rozwiązać . Będę wdzięczny za każdą wskazówkę. Pozdrawiam serdecznie
 

racuh

Banned
:| że co ? To kiedy działa ? Po co kupować taki tv skoro jest bezużyteczny? Chyba sobie producent jaja robi, żeby TV z 3D i 4K na androidzie nie obsługiwał tych trybów :| a skalowanie obrazu działa ? :|

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

tomeko12

New member
3D działa dla sygnału TV, HDMI i wbudowanym odtwarzaczu mediów. 4K działa dla sygnału HDMI i w odtwarzaczu, dla sygnału TV nie działa (podobno na razie).
 

pike

New member
@tomeko12 trochę mnie załamałeś. Naprawdę niezły wybór materiałów 3D na Kodi. A na chwilę obecną to ten android miał mi tylko do Kodi służyć. Teraz kolejny rodzynek... Właśnie chciałem pograć w grę naPS4 na podzielonym ekranie. Oczywiście tryb gra podziel ekran góra-dól ... i co? te okulary widzą to samo . Znowu trzeba jakieś nowe dokupić ?

Ok. Doczytałem.Jednak kolejne okulary. Na szczęście nie drogie.
 
Ostatnia edycja:

f.5

New member
Nie ma "takiej" promocji - po prostu kupiłem 55pfs8109/12 i do KODI używam Raspberry Pi 2 z OSMC ;)
Skoro na telewizorze 4k miałbym tylko androida w 1080p (co za tym idzie też KODI w 1080p) to doszedłem do wniosku, że lepiej od razu TV w FullHD i dodatkowo zyskałem 4-way Ambilight :)
Rozumiem ze pfs8109 ma srebrną ramkę.
Jesli dobrze pamiętam to pierwszy telewizor Philipsa na który zwróciłem uwagę w saturnie a bardziej na ramkę , jego podświetlenie i błyszczącą matrycę.
Zawsze szedłem oglądać samsungi bo taki w tej chwili użytkuję ale podświetlenie philipsa robi wrażenie nie zaprzeczę.
Prawdopodobie nabyłes go w MM bo widzę promocje -8% i właśnie ten model jest poniżej 5 tyś.

Jak będziesz niebieski dostaniesz specjalną cenę na PUS 7600 i PUS7170 z kalibracją.
Zaraz wpłacę co trzeba.
Edytuję - nie mogę zrobić płatności poprzez millenium ?
mogę prosic o jakis nr konta ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry