Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

pike

New member
W załączonych okularach jest przycisk, którym chyba możesz wybrac, co przez nie widać. Próbowałeś?
Masz rację. Dziękuję. Zadziałało. Mimo wszystko ciekawostka tylko. Obraz jest rozciagmiety do góry i przebija drugiego gracza. Na upartego da się grać ale bez rewelacji. Pozdrawiam

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

ARTUR83M

New member
Po miesiącu wymieniłem baterie które były w pudełku tak szybko padły... . Dałem nowe i tv nie reaguje na pilot. Myślałem że coś nie "halo" z nowymi bateriami ae jednak nie bo świeci się niebieska ikonka jak przyciskam przycisk od sterowania głosem.
Miał ktoś już taki problem? Jakieś pomysły?
 

racuh

Banned
Po miesiącu wymieniłem baterie które były w pudełku tak szybko padły... . Dałem nowe i tv nie reaguje na pilot. Myślałem że coś nie "halo" z nowymi bateriami ae jednak nie bo świeci się niebieska ikonka jak przyciskam przycisk od sterowania głosem.
Miał ktoś już taki problem? Jakieś pomysły?

To android więc trzeba postępować tak jak przy smartfonie.
1. Wyłącz z prądu na około 10 min aż pamięć wirtualna całkowicie się opróżni.
1. Robisz factory reset, pewnie rzadko kto to robił zaraz po kupnie TV.
2. Aktualizacja softu do najnowszej wersji.
3. Znowu factory reset i po tym telewizor powinien chodzić bez najmniejszych problemów.

Jak zapychacie soft śmieciami z Google sklepu to nie dziwne że wszystko się pier****. Nawet przed odinstalowaniem należy opróżnić pamięć cache bo samo odinstalowanie nic nie da bo dalej zostają rzeczy po oprogramowaniu.
 

racuh

Banned
Niestety a;e ja softu niczym nie zapchałem może dlatego ze bardzo mało używałem neta... . A na pewno nic nie ściągałem.

Wystarczy jak robiłeś aktualizacje to może zostały śmieci po starszym sofcie, android jest jeszcze nie dopracowany dlatego tak szybko się pojawiają nowe wersje, w rzeczywistości jesteśmy testerami, głupio to zabrzmi ale ja ich rozumiem bo kto inny jak zwykli użytkownicy potrafi dostrzec że jest problem, podłączając TV do internetu wysyła on anonimowe statystyki i na ich podstawie tworzą kolejne wersje softu.
 

racuh

Banned
Może to zwykły przypadek, trudno powiedzieć. Albo integrowanie pilota z tv wymaga mocniejszych baterii.

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
 

ABKK

Member
I jak Panowie brać ten model czy czekać na coś lepszego innego?
Jak czytam te posty to po prostu ręce opadają... Co chwilę nowe kwiatki wychodzą :)
Nawet teraz 3D nie działa tak jak powinno :(
 

RHJG

New member
Bez reklam
Obraz będzie ok...w każdym TV innej firmy na tej samej matrycy ! Philips nie ma swoich procesorów,swojej matrycy ma tylko ambi i nic szczególnego poza tym ! To kolejny mit. To nie jest Philips sprzed kilku -kilkunastu lat !
 

ABKK

Member
To co brać?? 65 cali...
Mam mętlik i się waham...
Rodzina mnie z domu wyrzuci jak kupię TV za ponad 10 000 zł i i będę go z prądu wyłączał co chwilę... :p
TV będzie montowany na wysięgniku jak coś mogę mu Raspberry Pi 2 dorzucić, ktoś o tym pisał już :p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie martw się nie będziesz.
Wystarczy wgrać właściwe wtyczki i gra rewelacyjnie.
Jak będziesz niebieski dostaniesz extra cenę i kalibrację gratis.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
@ABKK Dobrze się zastanów wydając tyle gotówki na nie do końca dopracowany TV. Sam posiadam wersję 6007 i że od prawie 1.5-ra roku nic w niego nie wyrywałem i jest podłączony do dekodera sat jakoś to działa. Jednak z powodów takich jak ; zwiechy ; , nie możliwości odbioru ( i braku perspektywy usunięcia ; nie doróbki;) poprzez moduł CAM CI+ TV Sat w przeszłości oddałem model 7509 . Teraz też można poczytać że TV 4K nie odbierze z satelity kanału nadawanego w wysokiej rozdzielczości , a kodek HEVC ponoć ma na pokładzie..kiedy naprawią te nie dociągnięcia ?
 
Do góry