Philips 55pUS7600 test - Philips czyli ciągła walka o doskonałość !

f.5

New member
Witam Panów.
Z dnia na dzień spada cena 7600 w tej chwili widzę po 6289 zł za 55cali jednak to o 1200 zł więcej niz za model 7170.
Czy roznice na korzyśc 7600 czyli:
1400 Hz a 800Hz
Moc głośników [W] 30 a 20W
Jasnosc cd/m2 praktycznie taka sama
jest warta 1200 zł ?
ile moze kosztować model 55PUS8601/12 ???
 

PatyJa

New member
Ja zakupiłem 65 cali. W sobote obejrzałem Avatara 3D z bluraya i powiem że nawet żona nie mogła odejść od TV, co jej się nie zdarza... :) Rewelka obraz... a z ambi dodatkowe efekty. Ambi przez okulary delikatnie ciemnieje ale to daje uroku dodatkowego w tym filmie, soczystość kolorów na ścianie....
 

vigoo

Banned
Lubisz oglądać sport? Jeśli tak, to tylko 120Hz. Gdybyś postawił obok siebie TV z matrycą 60Hz i TV z matrycą 120Hz, to na pewno zauważyłbyś różnicę.
Jestem pasjonatem sportu i dla mnie 60Hz dyskwalifikuje każdy TV!
 

mariuszzar

New member
Koledzy, jestescie zadowoleni z tego TV. Tak chodzi mi po glowie 48calowiec. Cena w sklepach ok 4700zl :/ Szukalem TV za ok. 3,5k zl, ale tak czytam i czytam i juz sam sie wiem. Zona mnie chyba powiesi jak sie dowie co planuje...
 

tomeko12

New member
Google wydało aktualizację TV Launchera (strony domowej). Teraz Aplikacje androidowe i Gry można uszeregować po swojemu (albo łatwo odinstalować), Wystarczy na aplikacji przytrzymać dłużej OK. Niestety nie działa na Kolekcji Philips
 

f.5

New member
Lubisz oglądać sport? Jeśli tak, to tylko 120Hz. Gdybyś postawił obok siebie TV z matrycą 60Hz i TV z matrycą 120Hz, to na pewno zauważyłbyś różnicę.
Jestem pasjonatem sportu i dla mnie 60Hz dyskwalifikuje każdy TV!

Dzis wracając z roboty raz jeszcze wpadłem do sklepu stały obok siebie 55 calowy
PUS7170/12 i 65 calowy PUS7600/12


leciał film reklamowy philipsa oczywiscie nie widziałem zadnej różnicy.
Osobiście jestem fanem tenisa moze wowczas zobaczyłbym różnicę.


Jeszcze jedno pytanie do kolegi
dlaczego tego parametru
Różnica zasadnicza:
7600 - odświeżanie 120Hz
7170 - odświeżanie 60Hz
nie widzę w specyfikacji jesli to podstawowy parametr ?

tu znalazłem troszke o matrycacach
http://****************************...matryc-lcd-jak-wybrac-odpowiednia-dla-siebie/
 
Ostatnia edycja:

vigoo

Banned
Żaden producent nie podaje natywnej wartości odświeżania matrycy. To ściśle tajne;) Przeciętny kupujący i tak nie ma o tym pojęcia, więc jest mamiony marketingowym bełkotem o 600Hz, 900Hz, 1500Hz...
 

barat

New member
Jakby co, to dotarł do mnie kupon zniżkowy na tego Philipsa (nawet -1000zł).
Mogę komuś wysłać za darmo listem - kupon ważny do 18 grudnia.
 

barat

New member
To podaj mi adres do wysyłki na PW - postaram się dziś lub jutro nadać na poczcie. Kiki potwierdzał mi na PW, że trzeba mieć fizyczną kopię vouchera - nie wystarczy sam kod.
 

Qrsk

New member
I jeszcze jedno pytanko , krazyl gdzies po watku 2gi voucher do kikiego. Czy ktos jeszcze ma go na zbyciu? Chyba sie zdecyduje na 7600.
Pozdr.
 

DJ82

Member
Lada moment ma być nowy soft więc to co powie ktoś dziś może nie być adekwatne do tego jak będzie wyglądało to za powiedzmy tydzień jak wyjdzie nowy soft...
 

tomeko12

New member
DJ82 ma rację. Poprzednia aktualizacja bardzo poprawiła działanie TV (przed nią były nawet problemy ze zwykłym oglądaniem telewizji), więc myślę, że warto poczekać na najbliższą aktualizację i reakcje użytkowników.
 

DJ82

Member
Mam tylko nadzieję że nowy soft faktycznie będzie lada dzień - modele 6500 już od wczoraj mają nowy soft i z tego co piszą zmiany tylko na lepsze :)
 
Do góry