Philips 55PUS7181 - test - czyli model 2016 na nowej platformie. Zapowiada się niezwykła czystość barw, bo Philips schodzi z wyższym wyposażeniem do n

Status
Zamknięty.
F

frusio

Guest
Witam wszystkich. Nowy jestem :)
Dwa tygodnie temu kupiłem telewizor 49PUS7181/12. Sprzęt jest super, piękny obraz, pięknie na półce wygląda. Działa również bardzo dobrze, do tej pory raz mi małą zwiechę złapał.
Mam jednak mały problem. Nie jest jakiś mocno uciążliwy, ale jednak. Kiedy używam Google Cast (nie ma znaczenia czy z komórki, czy z komputera), przy próbie wejścia do ustawień ogólnych, lub ambilight, następuje zerwanie połączenia. Jeżeli tego nie zrobię, film idzie do końca. Mogę też pauzować, przewijać z pilota. Podobna sytuacja ma miejsce w KODI. Przy próbie wejścia w ustawienia przerywa film i wyrzuca do menu w KODI. Będę wdzięczny za pomoc w rozwiązaniu problemu lub chociaż info czy u was też tak jest.
 

hugon2

New member
Wbudowany odtwarzacz wyświetla prawidłowo napisy jeśli zostaną ściągnięte w formacie srt (SubRip) w kodowaniu UTF-8 (trzeba zmienić w ustawieniach podczas odtwarzania filmu).
 

jareckis

New member
ja mam 55pus7181

i jestem zadowolony
mialem 5dni 49pus6501 oddalem zamieniajac na 7181

troche przesadzone sa opinie o tym wieszaniu sie tv
przy wersji andka 5.. bardzo spiradycznie to wystepowalo u mnie
raz na 3,4 tygodnie

teraz odkad juz jest update do 6.0 nie dosc ze tv przyspieszyl (plynnosc przechodzenia do poszczegolnych ustawien, lepsza reakcja) to zwiesil mi sie raz na 6 tygodni przy odpalonych wielu aplikacjach w tle


ja tych problemow wiec poprostu nie zauwazam
ogladam TV VOD

mam TVNPlayer , Netflixa i KODI z swietnymi dodatkiem Exodus

za te pieniazki ciezko kupic porownywalny tv

ambilight to bajka
obraz orzy dobrym zrodle z 4K lub tez HD naprawde robi wrazenie

Polecam zakup tego tv wszystkim niezdecydowanym

Teraz poluje na 8601
moze ktos bedzie sprzedawac to chetnie "przygarne" ��
 

jareckis

New member
ja mam 55pus7181

i jestem zadowolony
mialem 5dni 49pus6501 oddalem zamieniajac na 7181

troche przesadzone sa opinie o tym wieszaniu sie tv
przy wersji andka 5.. bardzo spiradycznie to wystepowalo u mnie
raz na 3,4 tygodnie

teraz odkad juz jest update do 6.0 nie dosc ze tv przyspieszyl (plynnosc przechodzenia do poszczegolnych ustawien, lepsza reakcja) to zwiesil mi sie raz na 6 tygodni przy odpalonych wielu aplikacjach w tle


ja tych problemow wiec poprostu nie zauwazam
ogladam TV VOD

mam TVNPlayer , Netflixa i KODI z swietnymi dodatkiem Exodus

za te pieniazki ciezko kupic porownywalny tv

ambilight to bajka
obraz orzy dobrym zrodle z 4K lub tez HD naprawde robi wrazenie

Polecam zakup tego tv wszystkim niezdecydowanym

Teraz poluje na 8601
moze ktos bedzie sprzedawac to chetnie "przygarne"


Moj kolejny zakup to bedzie cos z serii 8..
jak mawiaja.. apetyt rosnie w miare jedzenia 😉
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowa seria 8XXX Philipsa będzie w dwóch modelach i będzie dostępna sierpień i wrzesień.
Wyglądają extra. Za kilka dni wkleimy zdjęcia z pokazów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisane w dostępności tylko, że seria PUS8102 sierpień, a seria PUS8602 wrzesień.
 

jareckis

New member
de facto... jak by ktos mial 8601 chetnie bym odkupil
nie bede potrzebowac od razu najnowszej serii

wydaje mi sie ze 8601 bedzie jeszcze z powodzeniem dawac rade przez jakis czas

poprawcie mnie ... jesli sie myle
 

tomeko12

New member
de facto... jak by ktos mial 8601 chetnie bym odkupil
nie bede potrzebowac od razu najnowszej serii

wydaje mi sie ze 8601 bedzie jeszcze z powodzeniem dawac rade przez jakis czas

poprawcie mnie ... jesli sie myle
Ten model nie jest już wspierany przez producenta. Nie będzie miał Androida 6 (Android 6 and Netflix HDR on 65PUS8601?), a ostatnia aktualizacja oprogramowania jest sprzed 5 miesięcy (65PUS8601/12 Philips 8600 series Supersmukły telewizor 4K UHD z syst. Android)...
Nie warto...
 

brodacz

Active member
Bez reklam

111kris

New member
Jeśli jest tak jak piszesz, to byłaby wtopa dekady. Aż ciarki mnie przechodzą na myśl, że chciałem go kupić.
Ja też już go prawie zakupiłem. Obawiałem się o aktualizację i jak widzę moje obawy się potwierdziły. Z tego co pamiętam to tu na forum chyba nawet kiki jak dobrze pamiętam zaręczał, że aktualizacja do tego tv będzie. Bardzo niefajnie bo choć ten tv pojawił się na jesień 2015 to był to model na rok 2016.Tak więc jeśli chodzi o aktualizację tv w Philipsie lipa straszna. A przecież to był jeden z najwyższych modeli. Straszne.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

Ziku90

New member
Wsparcie dla modeli z 2015 r Philips zakończył bardzo szybko, ciekawe jak będzie z ubiegłorocznymi.

Philips tak naprawdę nigdy nie zaczął wsparcia TV z 2015 roku, jakość wypuszczanych aktualizacji była znikoma, w przeciwieństwie do błędów i problemów, jakie wprowadzały.
 
Status
Zamknięty.
Do góry