Philips 55PUS7181 - test - czyli model 2016 na nowej platformie. Zapowiada się niezwykła czystość barw, bo Philips schodzi z wyższym wyposażeniem do n

Status
Zamknięty.

smartas

New member
nigdzie nie widac info o dolby vision, mam nadzieje ze modele europejskie nie zostana pozbawione tej funkcji (wg styczniowej zapowiedzi modele usa maja to obslugiwac)
 

franq

New member
Nie , tego modelu 7181 już nie kupisz.
Ani kulowego 6561.
Informacja z Euro RTV AGD:
Szanowny Kliencie,

Zgodnie z informacją otrzymaną od dostawcy produkt 55PUS7181 TV LED UHD PHILIPS powinien być dostępny po 2017-03-27 .

Gdy towar pojawi się w naszym magazynie dołożymy wszelkich starań aby dotarł do Państwa jak najszybciej.
 

żagiel75

New member
Po ponad półrocznym użytkowaniu tego tv - małe podsumowanie:
pus 7181 to dobry zakup, o dźwięku pisałem już wcześniej - bardzo dobry, android rewelacja - w ciągu pół roku miałem chyba ... dwie zawiechy. Po aktualizacji do najnowszej wersji, system działa sprawniej, nie mam miedzy innymi problemów z blokowaniem się programu kodi. Nie wiem jak nazwać to co się zrobiło z obrazem. Zawsze go porównywałem do trochę starszej Toshibi, i pus wypadał jakby gorzej. Ale od pewnego czasu jest odwrotnie. Kolory są rewelacyjne, skalowanie obrazu sd - przy antenie naziemnej - jest bardzo dobre. Czy to możliwe, że matryce/ekran tego tv jakoś się wypala czy dociera. Podsumowując, przynajmniej mój egzemplarz ma jedną wadę - brak koloru czarnego. Poza tym jest super i kupiłbym go ponownie.
 

jaro0508

Member
Zawsze mnie zastanawiala od lat ta zjawiskowsc olania naszego rynku przez Philipsa..Przeciez biznes to biznes..Od lat niektore modele TV philips omijaja nas lukiem nie wiem czemu a serwis to juz nie wspomne..Przeciez marka jest tak znana na swiecie powinni dbac o klienta i chuchac na niego:) Na kilku modelach philipsa obraz naprawde jest piekny:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ma inne procesory zupełnienie.
Inne wyposażenie.
W tym roku wszystkie modele są dostępne w Polsce.
W USA Philipsa produkty ma internetu dystrybutor.
To inne modele , inny rynek.
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
Prawda taka, że ANDROID 6-ty na TV Philips działa znakomicie, zaś na SONY TV są nadal poważne problemy i SONY cofa właśnie aktualizacje z 5.0 do 6.0 dla głównych modeli.


O ANDROID TV 7.0 wszyscy milczą.

Tymczasem TLC i THOMPSON mają już na polskim rynku tanie bardzo TV z ANDROID 6.0.
To przyszłość sprawnych TV na małą kasę.[/b]
Unikamy jak ognia matryc LG RGBW M+, czyli takich niby 3K.
Stoją już w EURO za grosze.
 
Ostatnia edycja:

scoby

New member
Jak sprawuje się ambilight w tym telewizorze, gdy jest zawieszony na ścianie. Planuję powiesić tv na jakimś wieszaku slim, w zwiazku z tym będzie odstawał od ściany tylko 15mm i ciekawi mnie czy ambilight będzie dawał radę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry