Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

jbrach

New member
u mnie tez padło podświetlenie po 4 latach ;-) kasa wydębiona od ubezpieczyciela . Fachmen wycenił to na 1700zl o zgrozo. Karol na ile wyceniasz robote tak z ciekawości może być PW.
 

bonzko

New member
u mnie tez padło podświetlenie po 4 latach ;-) kasa wydębiona od ubezpieczyciela . Fachmen wycenił to na 1700zl o zgrozo. Karol na ile wyceniasz robote tak z ciekawości może być PW.

Sprzedany. Poszedł na olx w mgnieniu oka... CX3 dziś będzie do odbioru... Tak sie traci klientów, szkoda tylko będzie ambi..
 

bobwoj

New member
Mój jest z 2016 więc teraz kolej na mojego. Oby przetrwał święta żeby Kevina obejrzeć :)

Wysłane z mojego SM-G981B przy użyciu Tapatalka
 

AMOKwroc

New member
Witam
Posiadam ten tv kilka lat i pilot mi się już powoli psuje .
Chce kupić nowy ale taki który obsłuży mi głośniki od razu, czyli uniwersalny .
Myślałem nad tym Logitech Harmony 600 - na stronie producenta pisze ze obsługuje ten tv ale jest notka

" Ze względu na aktualizację oprogramowania sprzętowego w telewizorach Philips piloty Harmony mogą nie uruchamiać prawidłowo działania ze względu na sposób obsługi wejść przez telewizor."

Ktoś ma taki pilot lub jest w stanie polecić inny który obsłuży mi telewizor i głośniki GENIUS SW-HF5.1 6000

Drugie pytanie : Czy można jakoś ustawić KODI lub VLC aby wyświetlał filmy w 4k a nie w fullHD na telewizorze filmy w 4k
 

Blest

New member
Siema ktoś miał problem z samo włączającym się TV, już miałem tak kilka razy dziś np. O 4 rano się włączył wcześniej poprzedniego dnia ok. Godziny 1. Zawsze w nocy się włącza sam.
 

Rokko32

New member
Witam, czy ktoś już czyścił matrycę z kurzu po zakończeniu gwarancji?, chciałbym się dowiedzieć jaki jest koszt i ewentualnie kto takie matryce czyści czy tylko ta firma, która serwisuje TV w czasie gwarancji czy też są inne, jak to wygląda? Już miałem raz czyszczoną chyba po roku od zakupu TV ale teraz widzę że znów robi się tragedia z ekranem i czarne plamy:-(
 

wepsteros

New member
Witam, czy ktoś już czyścił matrycę z kurzu po zakończeniu gwarancji?, chciałbym się dowiedzieć jaki jest koszt i ewentualnie kto takie matryce czyści czy tylko ta firma, która serwisuje TV w czasie gwarancji czy też są inne, jak to wygląda? Już miałem raz czyszczoną chyba po roku od zakupu TV ale teraz widzę że znów robi się tragedia z ekranem i czarne plamy:-(
Podbijam pytanie. Jak to wygląda po gwarancji, ile taka przyjemność kosztuje. Rozumiem, że samemu podobnej operacji lepiej się nie podejmować?
 

Pawelook

New member
Kiedyś mi wycenili coś ze 400-500 . Sprzedałem był po gwarancji . Nigdy więcej philipsa .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

AMOKwroc

New member
Witam, czy ktoś już czyścił matrycę z kurzu po zakończeniu gwarancji?, chciałbym się dowiedzieć jaki jest koszt i ewentualnie kto takie matryce czyści czy tylko ta firma, która serwisuje TV w czasie gwarancji czy też są inne, jak to wygląda? Już miałem raz czyszczoną chyba po roku od zakupu TV ale teraz widzę że znów robi się tragedia z ekranem i czarne plamy:-(

Codziennie zaglądałem tu i czekałem na jakaś odpowiedz odnośnie twojego zapytania .
Jako ze miałem już dość czekania a sam chce matrycę wyczyścić zacząłem szukać :p

W moim mieście Wrocław czyszczenie matrycy takiego modelu TV kosztuje 200zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja, jak ma dobrze i dobry obraz, nie robię update i zmian które mogą zmieniać choćby przyzwyczajenia.
 

Colek

New member
Dzień dobry,

W moim modelu od dłuższego czasu postępują plamy w kilku miejscach - jak rozumiem to od kurzu. Czy ktoś może z forum zajmuje się takimi naprawami w Krakowie?

Telewizor ma już 4 lata, bezawaryjny poza tym :)
 

kamcio4444

New member
U mnie w ubiegłym tygodniu tv zaczął śnieżyc. Co ciekawe tylko interface, w menu, w wyskakujacych okienkach np przy regulacji głośności czy pauzie w netflixie. Co ciekawe kanały tv i sam netflix gdy już leciał film działał normalnie. Myślę przywrócę do ustawień fabrycznych. No ale nie zdążyłem. Na następny dzień czarny ekran. Kanały tv dalej działają ale po próbie wejscia w menu wyświetla tylko czarny ekran, po załączeniu netflixa slychac dźwięk ale ekran nie reaguje. Dobrze że przedłużyłem gwarancje na 5lat. Tv zakupiony listopad 2017. Dodatkowo jakiś czas temu padł 4port hdmi. Mają przyjechać go zabrać i zobaczymy co wyczarują..
 

Tomiq37

New member
Witam włączam tv dziś wieczorem i brak obrazu. Czy ktoś wie co to może być? Dźwięk jest, wszystko chodzi jak. Naciska coś na pilocie. Ale obrazi brak. Matryca? Czy coś z tym można zrobić? Naprawa czy się opłaca?
 
Do góry