Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Karol1976

Active member
Bez reklam
Tak z ali , to są te same listwy i teraz skojarz o co chodzi w tych cenach ? Łatwo się domyślić , widzisz prawie 2 razy tyle chcą . A jak zapytasz się czy są oryginalne ? to odpiszą że "TAK " hahaha skąd ja to znam
 

Kurakaodr

Member
Orientuję się ktoś, czy będzie aktualizacja do nowszego androida w tym TV?


4d8dce87de9a45e6.jpg
 

corniq

New member
Witam Posiadam telewizor Philips od 4 lat i w tym roku po raz pierwszy mam z nim problem. Mianowicie, podczas oglądania telewizji, odbiornik wyłączył się a następnie pojawił mi się ekran z napisem : Android Recovery Philips/qm16xe_u/qm16xe_u 8.0.0/opr5.170623.014/026680 user/release-keys.

Mam do wyboru 3 opcje 1) Reebot 2) Apply update form SD card 3) Wipe cache partition.

Generalnie którą opcję nie wybiorę to system się zapętla. Czy ktoś mógłby mi pomóc z tym problemem ? Będę wdzięczny.
Pozdrawienia
 

bonzko

New member
Witam, mam ten tv od kilku lat, oczywiście bez gwarancji. Od niedawna ekran ma nierówne podświetlenie, nie wiem jak to nazwać, poprzeczne pasy, zwłaszcza widoczne na jednobarwnym tle. Co można tym zrobić? Szykować się na kupno nowego tv?
 

Attachments

  • IMG_20201209_065425.jpg
    IMG_20201209_065425.jpg
    64,7 KB · Wyś: 152

stop2

New member
Nawet nie myśl o naprawie kup inny jak padnie. ja to gówno 2razy ratowałem żałuje że kupiłem żałuje że naprawiałam .Teraz kupię coś co mnie zaspokoi i nie będzie mi żal wywalić jak padnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

bonzko

New member
Czyli to powolna śmierć? Szkoda. Kupiłem za radami z forum... Generalnie działa ok. Ambi też spoko... Android działa płynnie.. tylko ten obraz co raz gorszy...
 

jbrach

New member
u mnie po 4,5 latach podało podświetlenie matrycy. Oddałem do speców z piwnicy :D wycenili na 1700 płn ( gdzie komplet podświetlenia na allegro 300 płn). Wystawili ekspertyzę dla ubezpieczyciela na kwotę 1700 płn ( z wpisem o płycie głównej padniętej po przepiciu) Z racji ,ze dom ubezpieczony od takich fikołków wasalem owy papier. Przelali kasę na konto i teraz mam dylemat . Naprawiać ( cena z kosmosu i bez gwarancji działania) czy zostawić im w serwisie 400pln i telewizor . A 1300 zaliczyć na poczet nowego telewizora. trochę to brutalne dylematy ,ale tego tv nie sprzedam pewnie nawet za 800zl po naprawie. mówimy o 55 calach.
 

mitch

New member
Co za przypadek. Mnie po 4 latach też padło podświetlenie. 55". Niezłe buble sprzedaje Philips. Wymienili mi podświetlenie i odpukać od trzech miesięcy działa. Mamy zamiar kupić jakiś telewizor 75 cali ale jeszcze nie teraz, dlatego naprawiłem Philipsa. Mam nadzieję, że wytrzyma kolejne 2 lata wtedy pójdzie do sypialni, a do salonu kupimy nowy.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

stop2

New member
Ja jak swojego oddałem do roboty podświetlenia to technik się uśmiechnął i pokazał mi taki sam „też dzisiaj przyszedł - to samo” hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry