Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

tomekzc

New member
Czy ktoś mógłby powiedzieć jak ustawić rozdzielczość w materiałach na netflix? Oraz jak sprawdzić w jakiej rozdzielczości wyświetla się konkretny, odtwarzany w danym momencie materiał wideo?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak wciśniesz "i" to w lewym górnym rogu masz wszystkie informacje o które pytasz.
Jaki masz telewizor ?
 

l.nowobilski

New member
A już chcialem kupić ten tv ale patrząc na to co tu się dzieje widzę ze ten sprzęt to jakiś żart :D

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie , nie ma " i "
Ale Netflix rozbuja Ci się zawsze do takiej prędkości, jaka jest transmisja danych.
I sprawdź aplikację na smartfona lub na tableta bo tam może być " i"
 

tomekzc

New member
Niestety moje łącze to tylko 10mb. Na YouTube filmy w 4k niby dzialaja, ale tutaj mam wrażenie ze to chyba tylko hd lub nawet nie. Stąd moja chęć sprawdzenia rozdzielczości
 

Tomas_ok

New member
Mamy jakieś info odnośnie aktualizacji do androida 7?
Może ktoś napisze wreszcie coś pozytywnego o tym tv.
Tego biadolenia nie da się czytać :)
 

moniek92

New member
wątpię, że będzie update do 7.
z resztą, po co to komu, skoro 6 dosłownie pływa. ani razu mi się nie zawiesił (póki co).
ja mam delikatnie zabrudzony ekran, w lewym dolnym rogu. aczkolwiek widoczne to jest jedynie przy czarnym/ciemnym kolorze podświetlenia (no i trzeba wiedzieć, gdzie patrzeć).
osobiście nie żałuję wyboru i kupiłbym go jeszcze raz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dobrze , że to rozumiesz bo nie wszyscy rozumieją , że UpDate nie zawsze może nieść zapowiadane poprawy. Sony tez to już rozumie i kilka razy wycofywało się z wersji 7,0 bo wówczas muli streaming.
 

Tomas_ok

New member
Odnośnie płynności jest ok, zastanawia mnie tylko kompatybilność z nowymi aplikacjami jak przyjdzie nowy android 8.0
Telewizor nie jest stary, jest dalej w sprzedaży więc może coś pomyślą z aktualizacją do 7.0
 

111kris

New member
wątpię, że będzie update do 7.
z resztą, po co to komu, skoro 6 dosłownie pływa. ani razu mi się nie zawiesił (póki co).
ja mam delikatnie zabrudzony ekran, w lewym dolnym rogu. aczkolwiek widoczne to jest jedynie przy czarnym/ciemnym kolorze podświetlenia (no i trzeba wiedzieć, gdzie patrzeć).
osobiście nie żałuję wyboru i kupiłbym go jeszcze raz.

Android 7 wnosi m. in.:
- wsparcie dla głośników i słuchawek Bluetooth
- PiP i PoP
- obsługę kilku kont Google
- obsługę materiałów HLG
Cóż to HLG?
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...dzo-wazne-przy-zakupie-nowego-telewizora.html
Myślę, że Andek 7 ma jednak coś godnego do zaoferowania.
Pozdrawiam
 
Do góry