Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

nightcon

New member
u mnie tak:
21e5jwh.jpg
 

grzesiek-sw

New member
Śmiać mi się z was chce, zwłaszcza z osób , które zamierzają kupic ten telewizor, raptem garstka osób widzi ten cały banding sranding i potrafi skutecznie zniechęcić potencjalnych nabywców... Telewizor sprzedaje się w dziesiątkach egzemplarzy dziennie, 99% kupujących zapewne nie wie o tej niedoskonałości :) Przestańcie już się spuszczać nad tą wadą. Za te pieniądze nic lepszego nie znajdziecie. A wy kupujący nie czytajcie tej gównoburzy :)
 

gothblack

New member
Tak sobie pomyślałem,że zwykły Kowalski nie mając pojęcia o tym czy innym konkurencyjnym forum idzie sobie do sklepu RTV i mając ustalony powiedzmy sobie jakiś budżet wybiera taki tv jaki mu się spodoba lub ewentualnie poleci sprzedawca.Przyjedzie do domu postawi na komodzie lub powiesi, potem usiadzie i będąc niezwykle szczęśliwy bedzie go uzytkował wiele lat.A my nieszczesnicy już ponad 190 stron piszemy czytamy i dalej nie wiadomo co kupic....dlaczego nie jestem Kowalskim :(
 

fatall1ty

New member
Czytam, czytam i już głupieję. Skoro nie 6561 to co? Chyba nie ma innej alternatywy do 3600zł. Meczy oglądam tyle co gra Polska reprezentacja...
 

zxc

New member
Ja jestem zwykłym Kowalskim... kupiłem tv.. 55 cali... powiesiłem na ścianie ... radość trwała 2 dni. .. mecz i... szok ktoś sprzedał mi tv z 'brudną' matrycą. ...zacząłem czytać...i tu trafiłem.... a nie jestem jakimś 'videofilem'... (wg. mnie kupiłem budżetowy TV z w miarę przyzwoitymi parametrami)

Dopiero po zakupie poznałem pojecie banding. ... myślałem, że miałem pecha i trafiłem uszkodzony egzemplarz....

nabazgrane notkiem czwartym
 

Felix

New member
Ten zwrot w ciągu 30 dni to chyba w wybranych marketach tylko, x kom ostatnio miał albo nadal ma 30 dni na zwrot, normalnie nie ma jednak tylu dni.
 

Felix

New member
nie pisze o marketach a o sieci. no moze nie 30 ale 14 dni to na pewno. a to wystarczy by intensywnie przetestowac sprzeet

Markety mają wszystkie te największe stronę internetową i wysyłkę do domu za opłatą bądź darmo..wiadomo, że chodzi o sprzedaż internetową.

I tak, 14 dni wynosi zgodnie z ustawą. Te 30 dni to może dana sieć mieć czasowo jako bonus, jak np. x kom ostatnio.

Btw. Biel u mnie i weź to używaj jako monitora..Brudne jakby 5 lat zakurzone leżało.
 

Attachments

  • biel.jpg
    biel.jpg
    8,4 KB · Wyś: 98

nightcon

New member
to lepiej sie upewnic by pozniej jaj nie było. kupujac w sieci to przepisy reguluja mozliwosc zwrotu w ciagu 30 dni a jak na gębę to sam wiesz...

Ja w MM nie miałem kompletnie żadnych problemów z oddaniem pierwszego egzemplarza po paru dniach ze zwrotem kasy. Parę dni później kupiłem znów ten sam model, niby bez wad i wszystko pewnie było by dobrze gdybym nie czytał dalej :p Zacząłem przyglądać się ostro na białym tle i sru. Są pasy i traumy już chyba się nie da cofnąć więc jutro pewnie znów zwrot :p Zastanawiam się czy nie dołożyć 5 paczek i nie wziąć 55CXM710 na matrycy 100mhz/VA

ps. także ten... niewiedza rzeczywiście mogłaby być przy tym egzemplarzu zbawienna, a tak to już będę szukał wszędzie tych pasów więc trzeba wymienić :p
 

Rokko32

New member
Raczej właśnie ma. I pewnie tylko TY tego nie widzisz. Kwestia wzroku i jego wad.
Już tu kilku takich było co twierdzili, że trafili wyjątkową sztukę....wrzucili filmik i czar prysł.
Zakładam, że Twój przypadek jest identyczny.
Na 191 stron tego tematu nikt nie wrzucił filmiku z 6561 bez bandingu. NIKT, łącznie z kikim.



Bo jeszcze o nich nie wiesz... ;)
Człowieku dla jakiego koncernu pracujesz że takie głupoty tu piszesz, Ja mam ten telewizor i jak pisałem już tu wielokrotnie obraz jest żyleta, nie mówiąc o 4K. Każdy program telewizyjny jest nadawany z różną jakością i przestań wmawiać tu ludziom że kupili bubel, bo powoli już nikt Ci nie wierzy.
 
Do góry