Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

miet55

Member
Bez reklam
Właśnie! Zróbmy listę lub ankietę ............

W ten sposób ludzie którzy maja lub mieli ten tv wydadzą szybko werdykt i da to jakiś obraz dla potencjalnych kupców.
@strazakp, przestań już pisać ( nie powiem dosadniej) o tym TV! Pisałeś, że go nie chcesz, że Sony czy coś tam... przerzuć się na inny wątek. Nie rozumiem dlaczego jest brak moderowania i w wątku tyle śmieci. Jak już ktoś napisze o konkretnym problemie to zero odpowiedzi, wiem z autopsji. Proszę za tym skupmy się na konkretach! WESOŁYCH ŚWIĄT :D
 

strazakp

Banned
miet55, a dlaczego mam przestać pisać o tym tv?!!! Przeciez to jest watek o tym tv!!! Ja przynajmniej pisze na temat.
A może zaproponuj adminowu by zakończył ten watek calkowicie bo przeciez tyle zostalo napisane juz.
O jakie konkrety ci chodzi?!!!
Faktycznie,jak ktos wczesniej zauważył, największe poruszenie robi sie jak ktos napisze dobrze o tym tv,wtedy sypia sie hejty :-/
 

miet55

Member
Bez reklam
O jakie konkrety ci chodzi?!!!

Taki obeznany jesteś z tym TV i chcesz odpowiedzieć.
To zaczynam pytać :p Co wiadomo odnośnie edycji list podobnie jak to się robiło to w modelach PFLxxxx z roku 2012-2013 (PhilipsChannelEditor).
Dlaczego czasami TV przechodzi w tryb szybkiego startu.
Jest jeszcze trochę pytań ale wątpię byś na nie odpowiedział
 

strazakp

Banned
Taki obeznany jesteś z tym TV i chcesz odpowiedzieć.
To zaczynam pytać :p Co wiadomo odnośnie edycji list podobnie jak to się robiło to w modelach PFLxxxx z roku 2012-2013 (PhilipsChannelEditor).
Dlaczego czasami TV przechodzi w tryb szybkiego startu.
Jest jeszcze trochę pytań ale wątpię byś na nie odpowiedział
Kolego! Weź sie zastanów co piszesz! Czy ja gdzies napisałem ze jestem obeznany???? Cos ci się pomyliło kolego!!! Sprawdź sobie to bo ja głównie to się pytam a nie doradzam komuś bo ja chce kupic ten lub inny tv a nie mam doświadczenia z obecna technologią.

Wesołych Świąt 🎄
 

strazakp

Banned
Cały miesiąc (od 26-11) piszesz o tym TV. Dawno bym go kupił a gdyby nie spełnił oczekiwań to zwrócił. I tyle w temacie ;)
To czytaj dokladnie jak wiesz od kiedy to ja pisze! Napisałem ze chce kupic styczeń luty!!! Ponadto to chyba właśnie forum jest od tego by sie czegos dowiedziec od osób bardziej doświadczonych w temacie,co????!!!
 

atoman

New member
Jak na stałe odinstalować aktualizację aplikacji YouTube? Po krótkim czasie znów sama się aktualizuje.

Czytam ten wątek regularnie od początku. Był bardzo użyteczny do momentu zalania go dziesiątkami stron postów z powtarzającymi się w kółko takimi samymi tekstami (jaki to słaby tv, a inne cudowne).

Tak przy okazji: jako użytkownik (od pół roku) uważam, że 55PUS6561 to bardzo dobry tv (mimo kilku mankamentów). Podobnie uważa moja rodzina.
 

H_o_G

New member
Jak na stałe odinstalować aktualizację aplikacji YouTube? Po krótkim czasie znów sama się aktualizuje.

Czytam ten wątek regularnie od początku. Był bardzo użyteczny do momentu zalania go dziesiątkami stron postów z powtarzającymi się w kółko takimi samymi tekstami (jaki to słaby tv, a inne cudowne).

Tak przy okazji: jako użytkownik (od pół roku) uważam, że 55PUS6561 to bardzo dobry tv (mimo kilku mankamentów). Podobnie uważa moja rodzina.

W sklepie Play masz ustawienia aktualizacji. Po prostu zmień to ustawienie dla YouTube na 'Nie aktualizuj'.
 

xgrey

New member
Właśnie! Zróbmy listę lub ankietę osob które maja ten tv (6561, 7101) i są zadowolone lub nie.
Moja propozycja:
Pytanie/twierdzenie: Mam (lub mialem) ten tv Philips, TAK/NiE jestem zadowolony (wrażenie ogólne za całość)???
Wpisujemy jak niżej:

1.strazakp (nick z forum) - mam/miałem - TAK/NIE
2.
3.

W ten sposób ludzie którzy maja lub mieli ten tv wydadzą szybko werdykt i da to jakiś obraz dla potencjalnych kupców.



Kompletnie chybiony pomysł...
I co, jak więcej będzie na NIE to przyjmujemy, że to bubel, a jak więcej na TAK to, że super tv ?
Nie bardzo rozumiem co chcesz tym osiągnąć....
 

strazakp

Banned
Kompletnie chybiony pomysł...
I co, jak więcej będzie na NIE to przyjmujemy, że to bubel, a jak więcej na TAK to, że super tv ?
Nie bardzo rozumiem co chcesz tym osiągnąć....

Myslalem o jakiejś formie podsumowania. Mamy prawie 2000 wpisów z których mało co wynika i nie ma obrazu tego czy to dobry tv czy jednak slaby pomysl do kupna. Faktycznie pomysl chybiony bo nikt nie przyjął. Ok, nie bylo tematu. Pewnie temat będzie się jeszcze ciągnął i ciągnął ...
 

pepka

Member
Bez reklam
Jednemu pasuje, drugiemu nie, tak jest ze wszystkim. Jeżeli banding Ci nie straszny, zamawiaj. Zawsze można odesłać i próbować dalej.
 

strazakp

Banned
Jednemu pasuje, drugiemu nie, tak jest ze wszystkim. Jeżeli banding Ci nie straszny, zamawiaj. Zawsze można odesłać i próbować dalej.
Racja! Nawet najdroższy TV będzie miał zwolenników i przeciwników ;-) W kwestii bandngu to musialbym sprawdzić na własne oczy. Wezme na penie video test i sprawdze w sklepie jak to wygląda bo te filmy pokazowe co oni mają są nic c nie warte.
 

Cavallino

Banned
Juz wiem dlaczego we wszystkich sieciowkach wciskają mi sony 55xd7005 a nikt nie wspomina o philipsie ;-)

Ja też wiem.
Zwróciłem do sklepu już dwa Philipsy.
Widocznie już mają dosyć takich akcji i nie chcą kolejnych zwrotów.

Chociaż akurat Sony z Androidem wiele lepszy nie jest, właśnie ze względu na taki a nie inny system operacyjny.
 

strazakp

Banned
Tak jak już wspominałem, jestem i uczestniczę w forum nie jako ekspert ale jako potencjalny nabywca nowego TV. Przeczytalem ten wątek cały i jestem na bieżąco. Mowa jest o TV pus6561 i taki z początku mnie zainteresował. Jest do przedział cenowy do 4000zl w rozmiarze 55" i właśnie takiego czegoś szukam. Są osoby które dobrze piszą o tym TV i choć są wady to jednak oceniają dobrze ten sprzęt. Osoby które piszą źle p tym TV pewnie też mają swoje racje ale jakoś s nie pamiętam by dały alternatywę w tej grupie cenowej tdla philipsa.!!! Ja ogólnie jestem otwarty na markę ale musi być 55" i cena do ok 4000zl (cena w sieci). Pisząc że ten TV jest do dupy powinien dać przykład czegoś lepszego w tej cenie. No chyba że brak jest TV który można by polecić.....
 

Polaker

New member
Tak jak już wspominałem, jestem i uczestniczę w forum nie jako ekspert ale jako potencjalny nabywca nowego TV. Przeczytalem ten wątek cały i jestem na bieżąco. Mowa jest o TV pus6561 i taki z początku mnie zainteresował. Jest do przedział cenowy do 4000zl w rozmiarze 55" i właśnie takiego czegoś szukam. Są osoby które dobrze piszą o tym TV i choć są wady to jednak oceniają dobrze ten sprzęt. Osoby które piszą źle p tym TV pewnie też mają swoje racje ale jakoś s nie pamiętam by dały alternatywę w tej grupie cenowej tdla philipsa.!!! Ja ogólnie jestem otwarty na markę ale musi być 55" i cena do ok 4000zl (cena w sieci). Pisząc że ten TV jest do dupy powinien dać przykład czegoś lepszego w tej cenie. No chyba że brak jest TV który można by polecić.....
oto przykład: 58dxm710 za 3999 zl w media markt (nie mogle wklejac linkow)
 
Ostatnia edycja:
Tak jak już wspominałem, jestem i uczestniczę w forum nie jako ekspert ale jako potencjalny nabywca nowego TV. Przeczytalem ten wątek cały i jestem na bieżąco. Mowa jest o TV pus6561 i taki z początku mnie zainteresował. Jest do przedział cenowy do 4000zl w rozmiarze 55" i właśnie takiego czegoś szukam. Są osoby które dobrze piszą o tym TV i choć są wady to jednak oceniają dobrze ten sprzęt. Osoby które piszą źle p tym TV pewnie też mają swoje racje ale jakoś s nie pamiętam by dały alternatywę w tej grupie cenowej tdla philipsa.!!! Ja ogólnie jestem otwarty na markę ale musi być 55" i cena do ok 4000zl (cena w sieci). Pisząc że ten TV jest do dupy powinien dać przykład czegoś lepszego w tej cenie. No chyba że brak jest TV który można by polecić.....


Mam taki sam dylemat ( miałem tego Philipsa przez tydzień ) - chyba zamiast ładować się w kiepskiej jakości UHD kupię przyzwoite FHD -Samsung UE60J6240 - około +-3500 -4000 .Ten samsung oferuje przynajmniej dobrą jakość obrazu i wykonania . TV służy głownie do oglądania a nie podniecania się tym ze oferuje wiele bajerów .Co z tego ze ten Philips ma ambi skoro nie kupiłem go żeby oglądać światełka za TV tylko obraz na TV i jak oglądałem mecz to bardziej widziałem "pasy " i rozmyty obraz i tylko się wkurzałem . A smart mam już BOxa i sprawdza się super przynajmniej nie będę musiał restartować TV jak będzie zawiecha ( w Philipsach co jest opisane na forum zdarza się ....) .A że nie UHD i bez HDR to co z tego podejrzewam że raczej nie szybko mecze w UHD będą nadawane a i tak aż tak dużej różnicy przy 55 '' nie widzę ( jeśli chodzi o oglądanie sportu - byłem z nagranym meczem i porównywałem kilka TV ) .HDR w tym Philipsie to też między bajki - słaba matryca i tak nie pozwoli mu wyświetlić formatu tak aby dech zaparło jak na przykład w najtańszym KS 7000 . A i dla mnie tworzenie jakiś klas cenowych to jest głupota bo towar ma spełniać moje oczekiwania nieważne czy kosztuje 1 zł czy 10000 , w tym przypadku TV powinien wyświetlać dobry obraz a wyświetla kaszanę i tyle .... Może trafiłem bubla ale chyba nie tylko ja .
 
Do góry