Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

Polaker

New member
Dzięki. Już sobie znalazłem. Faktycznie w MM i Satur po 3999zl. Jaka tam jest matryca, 100Hz? Ogólnie wygląda to fajnie. Dziś będę w RTV euro AGD to sobie zobacze (jeżeli tam mają taki).
50hz z uplynniaczem ktory calosciowo daje lepszy efekt niz 100hz philipsa. juz opisywalem wczesniej w tym watku
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Czyli jednak Android lepszy i pewniejszy???
Zawsze będzie cos za cos... Jak obraz dobry to system operacyjny kiepski...i na odwrót. Jak obraz i system OK to jakość wykonania kiepska...a jak te trzy rzeczy dobre to cena zbyt wysoka ;-) Trzeba wyznaczyć sobie priorytety...niestety.

Jadę zaraz na szoping i zobaczymy co tym razem sie dowiem w sklepie.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Juz po wizycie w EURO. Tak jak i ostatnio tak teraz dalej nacisk na sprzedaż Sony i znowu xd7005 lub ciut droższy xd8005. Philips absolutnie nie! I nawet nie ma dluzszej rozmowy nt Philipsa ;-) Jeden sprzedawca nawet próbował wcisnąć mi kit ze ten model sony ma 100Hz :-/ Drugi juz mowil inaczej ;-)
Widac jak maja ostatnio nacisk na wciskanie Sony klientom..tym niezdecydowanym głównie. Tak mi wciskał sprzedawca jednego z tych Sony mówiąc że to dobra cena i na pewno do mają ona się nie zmieni.
Dziś (23.12) patrzę z ciekawości na ceny w euro (Internet) i jakie moje zdziwienie jak widzę że obydwa w/w modele są już o 200zl tańsze :)
 
Ostatnia edycja:

psajtex

New member
Do przesyłu HDR potrzebne jest podłączenie poprzez HDMI 2.0a. Czy Twój Denon przesyła w tym standardzie?
Test podłącz PS4 bezpośrednio do TV, jak zadziała to optykiem do amplitunera.

Oneplus 3 & Tapatalk
 

mastergc

New member
Ponawiam pytanie - czy ktoś z sukcesem zainstalował HBO GO na tym modelu Philipsa ? Na moim Sony Xperia Z1 apka działa wyśmienicie ale jak klikam na prawy górny róg w ikonkę stream to kompletnie nic się nie dzieje - coś trzeba doinstalować, skonfigurować?
 

xgrey

New member
Ponawiam pytanie - czy ktoś z sukcesem zainstalował HBO GO na tym modelu Philipsa ? Na moim Sony Xperia Z1 apka działa wyśmienicie ale jak klikam na prawy górny róg w ikonkę stream to kompletnie nic się nie dzieje - coś trzeba doinstalować, skonfigurować?



Ja używam apki na tel/tablecie i puszczam na tv za pomocą funkcji Google cast.
 

miet55

Member
Bez reklam
Sorki, że powielam swój post ale część ludzi zagląda tu a już nie do wątku o PUS 7101

Mam problem z nagrywaniem. Do tej pory bezproblemowo korzystałem z karty Samsunga 32GB. Jako, że była to karta od kamery, kupiłem nową Goodrama. Karta pracuje przez jakiś czas po czym jest całkowicie niewidoczna w TV. Dopiero po sformatowaniu w PC i ponownym formacie w TV, znowu działa ale tylko do pewnego momentu. Może ktoś znający się dobrze na nośnikach wypowie się co może być przyczyną.

cf1eaaac4e890c7ca7159c04b3a370c7.jpg
 
Ostatnia edycja:

stitooo

New member
Sorki, że powielam swój post ale część ludzi zagląda tu a już nie do wątku o PUS 7101

Mam problem z nagrywaniem. Do tej pory bezproblemowo korzystałem z karty Samsunga 32GB. Jako, że była to karta od kamery, kupiłem nową Goodrama. Karta pracuje przez jakiś czas po czym jest całkowicie niewidoczna w TV. Dopiero po sformatowaniu w PC i ponownym formacie w TV, znowu działa ale tylko do pewnego momentu. Może ktoś znający się dobrze na nośnikach wypowie się co może być przyczyną.

cf1eaaac4e890c7ca7159c04b3a370c7.jpg

Mniema chodzi Ci o funkcje nagrywania i instalacji aplikacji na zewnętrznej pamięci USB ?
U mnie wszystko działało na FW 15.15 po aktualizacji do 15.64 pojawiły się jaja takie że po paru godzinach po wyłączeniu TV lub jego uśpienie nagle TV przestaje wykrywać zewnętrzny dysk - znikają zainstalowane aplikacje a TV działa mutowało - wyfraczy sformatować dysk, pendriva pod PC i na chwile (te parę godzina) działa wszystko ok ?
 

miet55

Member
Bez reklam
...wyfraczy sformatować dysk, pendriva pod PC i na chwile (te parę godzina) działa wszystko ok ?

Tak u mnie też się dzieje jednak zmiana karty z Goodrama na Samsunga zapewnia już całkowicie prawidłową pracę. Nie zezwalam na instalacje aplikacji z powodu małej ilości pamięci - tylko 32GB.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Coraz bardziej przyglądam się dostępnym modelom Sony bo to Sony jednak chyba robi najlepsze wrażenie.
Porównuje modele z 2015 i 2016 roku. Chodzi o takie jak: 55xd85 (2016) i 55x85c (2015). Ten drugi sporo tańszy bo starszy, ale...wygląda na to że na papierze jest dużo lepszy. Posiada (chyba) 100Hz, ma zarówno 4k jak i hdr, jest aktualizacja do android6 ale również 3D. Różnią się chyba głównie tylko rocznikiem modelowym a tak to większość jest takie samo,co?
 

Rokko32

New member
Od jutra kolejny technologiczny rabat w Saturnie, pewnie Philips 49 cali będzie za około 2600zł także warto zrobić zakupy jeśli ktoś myśli o tym telewizorze a jak widać z tego forum lepszego nie znajdziecie w tej klasie cenowej :-o
 
Do góry