Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

arcpl

Member
Wszystko git napisałeś, ale w Netflixie Marco Polo, Daredevil faktycznie są w HDR ale nie dla Philipsa. Niby pisze że już wsparcie netflixa jest ale mam abonament premium w netflixie i MarcoPolo tylko 4K to samo tyczy się innych produkcji, także DareDevil.
HDR nie działa obecnie w netflix na philips.
To samo z youtube, nie bylo aktualizacji od kwietnia 2016 wiec o ogladaniu materiału chociażby world in hdr nie ma szans.
Próbki HDR 4K jak i 2 filmy które mam w 4K HDR dzialają, przez wbudowany player bez problemu.
 

fornalf1

New member
Hejka, jaka jest potrzebna prędkość neta, aby materiały 4K z Youtuba wczytywały się bez przycięć.
Słyszałem, że minimum 40Mbit/s.
Ja mam 15Mbit/s i co chwile ścinka.
Filmiki w rozdzielczości 1080 wczytują się bez problemu..
 

Tomiq37

New member
Hejka, jaka jest potrzebna prędkość neta, aby materiały 4K z Youtuba wczytywały się bez przycięć.
Słyszałem, że minimum 40Mbit/s.
Ja mam 15Mbit/s i co chwile ścinka.
Filmiki w rozdzielczości 1080 wczytują się bez problemu..


Ja mam 120 MB z UPC Jak ściągam coś z torrentów lub w sklepie google na tel. to idzie mega szybko.
Youtube z tv w 4K się zacina na kompie dziś sprawdzę w domu jak to idzie ale chyba też słabo.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Zobaczcie czy nie da się odindtalować aktualizacji YouTube i sprawdźcie czy wtedy też zacina.

Wysłane z mojego HTC One M9_Prime Camera Edition przy użyciu Tapatalka
 

fornalf1

New member
Dzięki za szybką odpowiedź. U mnie tak jakby troszkę pomogło, ale nadal zdarzają się ścinki.
Czy mógłbyś polecić jakąś sprawdzoną przeglądarkę?
 

Tomiq37

New member
Myślicie że przez przeglądarkę pójdzie szybciej że to wina apki youtube?
To sprawdzę na chromie to też wieczorem , dzięki za podpowiedź
 

fatall1ty

New member
Witam panowie :) Planuję zmienić swojego Samsunga UE40D5000 na tego Philipsa, możecie w jednym zdaniu streścić jak się sprawuje? Testy swoją drogą, ale Wy macie go pewnie dlużej i znacie jego bolączki. No i może doradzicie mi gdzie mogę dostać wersję 55cali w przystępnej cenie
 

bluray

Banned
Jeżeli masz internet to poszukaj super ceny.
Seria 6561 jest trudno dostępna z uwagi na ogromne zamównienia z rynku.
Super TV i bardzo tani. Rynek niemiecki bierze każdą ilość z naszej fabryki w Gorzowie Wielkopolskim. Dodatkowo zagraniczne TV drożeją z uwagi na kurs EURO (+12%).
Dzięki PiSowi kurs złotego się bardzo obniżył. Przez kilka miesięcy TV LG i Philips będą znacznie tańsze od konkurencji. Dodam, że porównywalny TV PANASONIC kosztuje 2 400 zł drożej. SONY ma matryce 50 Hz i jest o 300 zeta droższy, ale ma ładną obudowę.
 

jmahorow

New member
Z info widać, że poprawiono stabilność. Wg mnie tv działa szybciej. Czas reakcji na zmianę ustawień jest lepszy. Jak często philips wydaje nowy firmware? Tv mam od niedawna i była jedna aktualizacja od czasu kiedy go nabyłem drogą kupna.

Send by HTC 10
 

anca5

New member
Prośba o pomoc

Cześć
Doradźcie proszę laikowi co wybrać. Philips PUS6561/12 czy Panasonic TX-50ds630e. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
 

marko666

New member
Mam problem i pytanie do posiadaczy PS4 zwłaszcza Mam PS4 pro i na ustawieniach HDMI 4:2:0 oraz 4:4:4/4:2:2 W grach czasem wyskoczy na ułamek sekundy jakiś artefakt/ linia / lub kilka pikseli Dzieje się to tylko na filmach przerywnikowych nie w czasie czynnej gry. I nie cały czas średnio co jakiś czas i trwa to ułamek sekundy A jak ustawie w tv UHD wył. to nie występuje to Sprawdzałem na innym tv jest wszystko ok Kabel HDMI oryginalny U was też coś takiego się dzieje Ciężko to wychwycić bo to pojawia się na bardzo małą chwilę . Będę wdzięczny za pomoc bo już mnie to męczy od czego to jest :(

Przy tych ustawieniach w tv 4:2:0 oraz 4:4:4/4:2:2 jest napisane że jeśli obraz jest zniekształcony wybierz opcję HDMI wył. Ale czy u wszystkich tak się dzieje ?
 
Ostatnia edycja:

jacek2707

New member
Mam problem i pytanie do posiadaczy PS4 zwłaszcza Mam PS4 pro i na ustawieniach HDMI 4:2:0 oraz 4:4:4/4:2:2 W grach czasem wyskoczy na ułamek sekundy jakiś artefakt/ linia / lub kilka pikseli Dzieje się to tylko na filmach przerywnikowych nie w czasie czynnej gry. I nie cały czas średnio co jakiś czas i trwa to ułamek sekundy A jak ustawie w tv UHD wył. to nie występuje to Sprawdzałem na innym tv jest wszystko ok Kabel HDMI oryginalny U was też coś takiego się dzieje Ciężko to wychwycić bo to pojawia się na bardzo małą chwilę . Będę wdzięczny za pomoc bo już mnie to męczy od czego to jest :(

Przy tych ustawieniach w tv 4:2:0 oraz 4:4:4/4:2:2 jest napisane że jeśli obraz jest zniekształcony wybierz opcję HDMI wył. Ale czy u wszystkich tak się dzieje ?

Mam dokladnie to samo na moim 7181. Ogolnie dzieieje sie tak, jezeli na wejscie TV zapoda sie sygnal 2160p60. Niewazne czy pc czy konsola, zawsze pojawiaja sie artefakty.
 
Do góry