Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

acero

New member
Po aktualizacji często rozłącza mi tv po wifi i łączy ponownie po jakimś czasie lub muszę ręcznie od nowa wyszukiwać sieć, wcześniej trzymało sygnał, przypadek?
Zauważyliście coś podobnego u siebie? Tv nie instalowałem ponownie. Jakieś rady ?

Witam,
również mam problem z rozłączaniem wi-fi po aktualizacji TV do Oreo. Przywracanie ustawień fabrycznych, zmiana adresacji IP na statyczna nie rozwiązuje problemu. Przed aktualizacją takie problemy nie występowały. Router oraz ustawienia sieciowe się nie zmieniły. Jedyne co rozwiązuje problem na jakiś czas ( parę godzin), to odłączenie zasilania od telewizora i ponowne podłączenie - czyli restart Oreo. Samo wyłączenie TV z poziomu pilota nie pomaga. Jak dla mnie to ewidentnie jakiś bug w Oero. Czy ktoś ma jakiś pomysł co można jeszcze poprzestawiać w ustawieniach ?
 

TasieK79

Member
Po kablu mam podłączoną PS4. Chyba będę musiał zakupić jakiegoś huba do rozbicia sygnału, a najpierw zadzwonić pod numer podany mi przez Pana Krzysztofa, może coś pomoże. Generalnie sygnał po wifi ciągnę od sąsiada, bo jest mocniejszy niż z mojego routera.
 

stop2

New member
witam
po długiej nieobecności
ponad 2 lata temu zakupiłem 55pus6561/12 kierując się tym właśnie wątkiem
było fajnie i cieszyłem się do momentu aż skończyła się gwarancja a dokładnie to 1(słownie :jeden) miesiąc po tym jak minęły 24 mieś od zakupu

tv padł ….

servis oczywiście naprawi i udzieli gwarancji na …. 3 mieś ?! nie wiem czy to żart czy standard teraz
naprawa 1000pln - dawno nikt tak mnie nie w..ł

nie wiem czy to pech czy przypadek ale przerabiałem już różne marki od sony przez lg Samsungi itp. aż po panasonicki pierwszy raz skusiłem się na philipsa i pieniądze psu w d... jestem wściekły bo tv był naprawdę mało eksploatowany (to chyba błąd bo może padłby ten miesiąc wcześniej)

teraz zastanawiam się co dalej padła płyta główna może ktoś
ma taki model z rozbitą matrycą i chce sprzedać lub kupić mój z padniętą płytą?


teraz albo po bandzie kupię coś taniego albo coś naprawdę extra tylko czy jeszcze w dzisiejszych czasach jest coś trwałego ???


napisałem to pod wpływem emocji bo jestem w..y
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sorry ale taki przypadek może być w każdej firmie. Jak się zdecydujesz dostaniesz specjalną rekompensatę przy zakupie.
 

mikdun

New member
Czy jest możliwość "odpięcia" aplikacji z ekranu głównego w Androidzie Oreo?
Te, które dodałem sam maja taka opcję, reszta nie.
 

Karol1976

Active member
Bez reklam
witam
po długiej nieobecności
ponad 2 lata temu zakupiłem 55pus6561/12 kierując się tym właśnie wątkiem
było fajnie i cieszyłem się do momentu aż skończyła się gwarancja a dokładnie to 1(słownie :jeden) miesiąc po tym jak minęły 24 mieś od zakupu

tv padł ….

servis oczywiście naprawi i udzieli gwarancji na …. 3 mieś ?! nie wiem czy to żart czy standard teraz
naprawa 1000pln - dawno nikt tak mnie nie w..ł

nie wiem czy to pech czy przypadek ale przerabiałem już różne marki od sony przez lg Samsungi itp. aż po panasonicki pierwszy raz skusiłem się na philipsa i pieniądze psu w d... jestem wściekły bo tv był naprawdę mało eksploatowany (to chyba błąd bo może padłby ten miesiąc wcześniej)

teraz zastanawiam się co dalej padła płyta główna może ktoś
ma taki model z rozbitą matrycą i chce sprzedać lub kupić mój z padniętą płytą?


teraz albo po bandzie kupię coś taniego albo coś naprawdę extra tylko czy jeszcze w dzisiejszych czasach jest coś trwałego ???


napisałem to pod wpływem emocji bo jestem w..y

Jaki model płyty idzie ewentualnie ile chcesz za niego ?
 
Changelog: QM163E_U_0.26.17.0 – Date: 2019/02/13

Philips TV collection UI Adaptions
Google app launch Improvements
Fix for no multichannel audio during Netflix / Amazon Playback
Improvements in Wifi Connection Issues
Fix for loss of sound after fast channel zapping
Stability Improvements
 

Blest

New member
Nie ma co mówić ale po aktualizacji do 8 tv dostał niezłego kopa. Apki szybko się włączają i brak spowolnienie przy przewijaniu.
 

penny

Member
Może ktoś z Was zauważył problem z dźwiękiem w filmach z USB. Przed aktualizacja wszystko było OK, dziś po aktualizacji dźwięk w filmach jest opóźniony od samego początku o jakieś 0,5 sekundy. Nie gra roli jaki film i czy odtwarzacz czy Kodi. Pod koniec filmu przesunięcie było tak duże z 1,5s, że dopiero zauważyłem problem, bo wcześniej może tego nie wyczułem. Sprawdziłem w innych filmach i od początku coś jest nie tak. Około 0,5 sekundy opóźnienia i na 100% po aktualizacji.
Chętnie wróciłbym do poprzedniego systemu o ile jest to możliwe w prosty i bezpieczny sposób.
 
Ostatnia edycja:

bubu00

New member
Witam,
od aktualizacji do najnowszej wersji androida przestał łączyć się automatycznie z siecią wifi(UPC).
Czy ktoś wie, jak rozwiązać ten problem?
 
Do góry