Philips 55PUS6561 test - HDR schodzi pod strzechy !

miet55

Member
Bez reklam
Ale mi też wielka aktualizacja. Nie usunęła bubla z przeglądaniem obrazów. Dalej nie skaluje! Nie widziałem TV żeby tak działał!!!
 

miet55

Member
Bez reklam
Kolejna sprawa która de facto ujęta w zmianach, a w TV dalej po staremu. Chodzi tu o loga kanałów. Na 54 kanały (ulubione) mam 30 logotypów.
 

psajtex

New member
Po aktualizacji nie pokazują się już czerwone artefakty grając na PS4 Pro w trybie gra. Póki co to zauważyłem. Jutro przywrócę ustawienia fabryczne.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

domin74

New member
HBO GO nie ma. Zainstalowałem sobie ręcznie. Ktoś wcześniej pisał jak to zrobić. Obsługa myszką. I działa. Właśnie oglądam Tabu :)
W Netfixie działa już HDR.
 
Ostatnia edycja:

ente

New member
Problem: przy utworzeniu listy ulubionych nie działa przewodnik programów. Ktoś miał coś podobnego, jest jakiś sposób, aby przewodnik działał.
Musiałem usunąć listę, wyłączyć, włączyć TV i znów przewodnik zaczął działać.
 

miet55

Member
Bez reklam
U mnie EPG działa na liście ulubionych, aczkolwiek do tej pory miałem problem kiedy np. była przeze mnie zmieniona nazwa i ponownie zeskanowałem transporder SAT. Lista ulubionych się rozsypywała. Zobaczymy jak to będzie na nowym andku.
 

FahrenheitX

New member
Jest nowa wersja aplikacji YT? Nie ma ograniczenia bitrate?

Jak zainstalowałem TV na nowo, to niby pobierał jakieś aktualizacje do YT, netflixa itp (ale nie daje sobie głowy uciąć, czy to faktycznie jest nowa wersja, czy po prostu system na świeżo ma starsze wersje wgrane)

Po zainstalowaniu telewizora na nowo faktycznie menu chodzi jakby płynniej. Android M niby wspiera już standard DTS, ale nadal passtrough w Kodi nie działa, ani w SPMC ani w wersji Krypton 17. Z kanałów sie nie wypowiadam, bo praktycznie nie oglądam tv i nie specjalnie zwracałem uwagę na epg czy loga.
Wbudowany player w końcu rozpoznaje mi polskie znaki w napisach, jak sie przestawi w ustawieniach na UTF-8 (na poprzedniej wersji, można sobie było klikać między cyrylicą a greckimi itp., a żadnej różnicy nie było). Dalej tylko wbudowany player poprawnie przesyła mi dźwięk na amplituner w postaci DTSa lub Dolby. Inne apki mimo załączania passtrough itp ślą po PCM. Nie wiem jak DTS TrueHD itp, bo nie posiadam na razie takich materiałów. Dziś może pobiorę i sprawdzę na jakimś samplu testowym.
Boli mnie brak wsparcia dla zewnętrznych napisów po DLNA w philipsie, ale tego to chyba nigdy nie wporwadzą. Natomiast inne playery mają zewnętrzne napisy po dlna, to nie działa passtrough i tak w kółko macieju.
 

marko666

New member
Po aktualizacji nie pokazują się już czerwone artefakty grając na PS4 Pro w trybie gra. Póki co to zauważyłem. Jutro przywrócę ustawienia fabryczne.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka


Dajcie też znać ja jeszcze nie sprawdzałem, czy u was też już nie pojawiają się artefakty na ps4 pro
 

psajtex

New member
Nie wiem, czy było, ale:
w ustawieniach - urządzenie - informacje klikając kilkukrotnie na kompilacja włączamy znane z telefonów opcje programistyczne. W telewizorze pojawia się dodatkowo tzw. Opcje serwisowe wchodząc w ustawienia - preferencje. Można tam wybrać np. optymalizację hdmi: większą rozdzielczość lub większą ilość klatek na sekundę

A klikając kilkukrotnie w wersję systemu można pograć w gierkę androidową ;)

eb7ec9a4b8a04a55a0374798d30f9898.jpg


Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry