Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Widać że nie dałeś się nabrać na cięgnikiem wypociny hejterow.
To Typowy hejter i bardzo łatwo to wyłapać.
I jeszcze robi multikonta.
 

tomeko12

New member
Czyli, o ile dobrze rozumiem: pozytywne opinie (pisane pewnie przez handlowców i marketingowców) przytaczane przez Kikiego są bardziej wiarygodne niż negatywne, które są hejtem?
Po prostu nie ma co wierzyć ani w jedne, ani w drugie...
 

ondro1975

New member
Czy ktoś ma jakiekolwiek informacje apropo DTS-u w tym modelu..czy Philips coś z tym robi?..czy możemy przestać liczyć na to ze kiedyś nasz sprzęt nie będzie wykastrowany?.
 

Prospero

New member
Napisz proszę do Marka, on Ci pomoże.
Telewizor gra świetnie.

Nie wiem kto to Marek :)

Zaraz użyję czegoś ciężkiego w kierunku tego porąbanego TV... znowu. Teraz to klik zamknij 10s i znowu... a wygląda to tak!

201803300_qnwerqx.jpg
 

Prospero

New member
Aby móc normalnie oglądać tv musiałem.... odinstalować YouTuba. Co ciekawe co któryś raz jak się ta apka wywaliła komunikat zmieniał się na ... Ponownie przestała działać! Wiem, że Wielkanoc za pasem ale to już nie są JAJA to są KPINY!
 

alien00

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam
Nabylem wczoraj 9002 obraz w 4k robi wrazenie to trzeba przyznac .
Pytanko tylko mam takie dlaczego jak wlaczam filmy na netflixe to mam czarne pasy gora dol ?czy to norma czy idzie to jakos zmienic zeby nie znieksztalcic obrazu?
 

alien00

Klub HDTV.com.pl
VIP
jeszcze jedno wydaje mi sie ze na moim modelu bialy nie jest bialy tylko taki brudny podchodzi pod szary norma ? ,kolejna kwestia jak jest dosc szybki ruch w filmie wokol osoby robi sie poswiata dookola i ostatnia kwestia moj tv jak przyszedl mial okolo 60godzin przegrane czy to norma ???
 

alien00

Klub HDTV.com.pl
VIP
niby dobrze ale cos plynnosc jest nie tak wyglada tak jak by lekko cielo w szybkich ruchach a czesami zdaza sie zaczyman na chwile obraz po czym jest okey dziene zjawisko.
 

Marcin93ST

New member
Witam. Mam problem z dyskiem zewnętrznym Seagate 1TB. O ile w moim poprzednim modelu 50PFH6550/88 wszystko działało jak powinno to niestety kiedy podpinam dysk pod 55POS9002 dysk dostaję napięcie, ponieważ zaczyna się kręcić oraz pali się dioda ale TV wgl go nie widzi, nie dzieje się dosłownie nic. Podłączając pendriva wszystko działa. Dziwna sytuacja, stary sprzęt obsługiwał a najnowszy nie. Pomoc Philipsa lakonicznie pisze o resecie TV, ponownej instalacji ale to nie pomaga. Macie jakieś rady?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest już promocja na Oled Philipsa z okazji MŚ w Piłce. Szczegóły - wkrótce.
.
 
Do góry