Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

Pijawka

New member
Są dostępne już 65Oled873 - Dla niebieskich specjalna oferta.
Cena 10.500 zł , kalibracja gratis, dostawa gratis, montaż gratis, uchwyt gratis, zestaw Hue gratis .


Witam wszystkich Forumowiczów :)
Z tego co wyczytałem to Oled873 - jest to nowa nazwa 9002, tak? Czy poza nazwą zmieniło się coś jeszcze? Oczywiście 65/55 cali różnicy.

Ta specjalna oferta gdzie jest dostępna? :wink::eek:
 

Sławek M.

New member
Są dostępne już 65Oled873 - Dla niebieskich specjalna oferta.
Cena 10.500 zł , kalibracja gratis, dostawa gratis, montaż gratis, uchwyt gratis, zestaw Hue gratis .

Dla niebieskich? To jakaś specjalna kasta forumowa? :D
Chętnie bym kupił w takiej cenie. No, a tak to się waham między LG b7, a tym 873. Różnica prawie 2 klocki...
 

kakuzawa

New member
Czy po aktualizacji do Androida 7 Wam normalnie wyszukiwanie głosowe wyzwalane przyciskiem na pilocie? I czy zdarza się Wam, że tv nie wykrywa Internetu po kablu?
 

mazbog

Member
Czy ten odbiornik sygnał UHD odbiera z tunera Sat czy tylko z zewnętrznych źródeł? Bo jak widzę w specyfikacji, to tuner sat jest FHD. Więc teoretycznie , znajdując jakąś stację na satelicie 4K fta , to czy ten telewizor ją odbierze?
 

mattszpak

New member
Witam, mam problem z TV Philips POS9002 poza tym, ze po 3 miesięcznym użytkowaniu telewizor zaczął się spontanicznie resetować to na ekranke w górnej części pojawiła sie czarna pozioma linja, tv wylądował w serwisie. Producent ze względu na brak paragonu(tv kupiony z drugiej ręki, brak kontaktu ze sprzedawcą) odmawia naprawy gwarancyjnej, może któryś z użytkowników podzieli sie kopią paragonu z 2017 roku?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ktoś Ci sprzedał telewizor po refreshingu i masz kłopot.
I pewnie zapłaciłeś tyle co za nowy na gwarancji.
 

mattszpak

New member
Dziękuje za niezbyt pomocne przemyślenia, co do refreshingu to być może choć data produkcji to październik 2017 i data zakupu też październik 2017, cena ok 6tyś zł w tamtym czasie
 

nowynick

New member
Zabierzcie to g*wno ode mnie...Za ten soft Phillips powinien skończyć w sądzie i od jutra do tego dążę. Pierwsze 3 miechy po wyłączeniu tv i 10-15min znikało zasilanie w portach USB. Myślałem, że "ech, badziewie". Po ostatnim sofcie nagle miałem zasilanie w USB 24/h. Dzisiaj nagle znowu brak...mija 10-15min po wyłączeniu tv i znika zasilanie USB. No qrwa żarty! Już mi super jakość obrazu NIE rekompensuje wszystkiego. Jutro ostatni telefon na infolinię - jak nie będzie po mojemu - UOKiK i jak trzeba do Sądu.

Po zakupie zonk, bo bluetooth nie widzi np. słuchawek. Kupiłem na kablu, znowu zonk, bo 90% egzemplarzy ma wadę szumów w wyjściu jack. Kupiłem kolejne na wejście optyczne, zasilanie bazy do ich ładowania przez USB, to dzisiaj znowu zonk. Miarka się przebrała.
 

accu

New member
Bez reklam
Zabierzcie to g*wno ode mnie...Za ten soft Phillips powinien skończyć w sądzie i od jutra do tego dążę. Pierwsze 3 miechy po wyłączeniu tv i 10-15min znikało zasilanie w portach USB. Myślałem, że "ech, badziewie". Po ostatnim sofcie nagle miałem zasilanie w USB 24/h. Dzisiaj nagle znowu brak...mija 10-15min po wyłączeniu tv i znika zasilanie USB. No qrwa żarty! Już mi super jakość obrazu NIE rekompensuje wszystkiego. Jutro ostatni telefon na infolinię - jak nie będzie po mojemu - UOKiK i jak trzeba do Sądu.

Po zakupie zonk, bo bluetooth nie widzi np. słuchawek. Kupiłem na kablu, znowu zonk, bo 90% egzemplarzy ma wadę szumów w wyjściu jack. Kupiłem kolejne na wejście optyczne, zasilanie bazy do ich ładowania przez USB, to dzisiaj znowu zonk. Miarka się przebrała.
Witam uprzejmie,

I cały czar "prysł" . :neutral:
BTW , ale napisz stosowne pismo z reklamacją do sklepu , w którym kupiłeś telewizor , bez dwóch
zdań . (poleconym , za zwrotnym potwierdzeniem odbioru)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
HQ150 - używaj słów które nie obrażają firm i możesz pisać ile chcesz.

Ma gwarancję więc straszenie sądem jeszcze przed odpowiedzią jest śmieszne.
Obecnie sprzedanych kilkaset Oledów Philipsa z pełnym zadowoleniem.
I czar trwa !
 

Jacek144

New member
Zabierzcie to g*wno ode mnie...Za ten soft Phillips powinien skończyć w sądzie i od jutra do tego dążę. Pierwsze 3 miechy po wyłączeniu tv i 10-15min znikało zasilanie w portach USB. Myślałem, że "ech, badziewie". Po ostatnim sofcie nagle miałem zasilanie w USB 24/h. Dzisiaj nagle znowu brak...mija 10-15min po wyłączeniu tv i znika zasilanie USB. No qrwa żarty! Już mi super jakość obrazu NIE rekompensuje wszystkiego. Jutro ostatni telefon na infolinię - jak nie będzie po mojemu - UOKiK i jak trzeba do Sądu.

Po zakupie zonk, bo bluetooth nie widzi np. słuchawek. Kupiłem na kablu, znowu zonk, bo 90% egzemplarzy ma wadę szumów w wyjściu jack. Kupiłem kolejne na wejście optyczne, zasilanie bazy do ich ładowania przez USB, to dzisiaj znowu zonk. Miarka się przebrała.

A po co zasilanie w portach USB? TV po wyłączeniu robi "brudną robotę" czyli czyści matrycę i dlatego masz przez te 15 min napięcie. Po robocie zasilanie zanika. Czyszczenie następuje po 4 godz ciągłej pracy TV i tez nie zawsze.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
"Przeczytałem tony tekstu, też opinie na tym serwisie i o ile mogę się zgodzić, że jeżeli chodzi o dźwięk to warto zainwestować w porządny zestaw stereo, to z całą resztą negatywnych komentarzy już zgodzić się nie mogę. System działa płynnie, obraz miałem możliwość porównywać w sklepie z konkurencją. To jedyny tv, który ogarniał płynność i detale to z innej firmy na P, ale jednak cena i ambilight przekonały mnie do tego. Obawiam się, że konkurencja nie śpi i stąd tyle negatywnych opinii ( a może mnie się udało? ). W każdym razie polecam żeby chociaż porównał, bo producenta matryc (o dziwo!) rozkłada na łopatki."

======================
"Witam
Może nie jestem ekspertem, ale czy to OLED Philipsa czy też każdej innej firmy która ma w ofercie OLED'a będzie działać tak samo.
Wyczytałem że Philips ma jakiś dodatkowy procesor graficzny który poprawia jakość obrazu.
To + Ambilight przekonały mnie do kupna tego telewizora oczywiście zastanawiałem się nad innymi, 10 wizyt w różnych sklepach dodatkowo artykuły w internecie porównywanie ect. dodatkowo w Media Markcie dowiedziałem się że wszystkie tv są produkowane w Polsce.

Jestem szczęśliwym właścicielem OLED'a Philipsa filmy wieczorem przy zgaszonym świetle petarda!!!"

+=====================


"Na telewizorach się nie znam, ale chętnie zapoznaję się z nowinkami technicznymi w każdej postaci. :) No i zasłyszałem, że OLED TV to najlepsza jakość obrazu jaką do tej pory wymyślono. Przyznam, że TV był trochę ponad mój budżet, ale zdecydowałem się na zakup przekonany, że wytrwa wiele lat zanim będzie mogło zdarzyć się cokolwiek złego. No i super. :) Obraz lepszy niż w TV plazmowym. Miałem plazmę wiele lat temu i faktycznie czerń i kolory były tam super, ale brakowało ostrości obrazu. Ten TV nie ma bolączek zarówno plazmy jak i telewizorów LCD. A Android śmiga aż miło. Podobno jeszcze ma zostać w przyszłości wysłana na ten TV nowsza wersja, z czego się bardzo cieszę. :) Świetnie sprawuje się pilot oraz łączność z siecią. Obsługuje wszystkie używane przeze mnie formaty plików. Jestem bardzo zadowolony. Wykonanie, jakość materiałów na 5 z plusem. Bardzo mocno polecam, przecież to wciąż w kategorii OLED telewizor w dobrej cenie."



=========================



"Chyba najlepszy Tv Oled w tej klasie cenowej i wielkości. Porównywałem przed zakupem z odpowiednikami LG oraz Sony i tylko ten drugi na niektórych materiałach testowych miał delikatną przewagę jednak cenowo ok 20-30% więcej. Świetna jakość kolorów i czerni jak w każdym telewizorze oled, idealna płynność ruchu (tu największa przewaga nad odpowiednikami lg i tylko Sony A1 daje radę, świetny efekt Ambilight, sprawny Android TV z pilotem z klawiaturą. Jedyna rzecz do której mogę się przyczepić to zbyt smukły design jak dla mnie. Telewizor wygląda dzięki temu ładnie i elegancko ale mimo wszystko wolałbym grubszą ramkę np z aluminium. Ogólnie bardzo polecam biorąc pod uwage to że można kupić go nawet w cenie ok 8tys zł."


==========================


"Zastanawiałem się sporo nad Qledem, wybijano mi to jednak z głowy w kazdym ze sklepów, który odwiedzałem. Sporo oglądałem testów tv w tym segmencie natomiast nie było drugiego takiego tv który zaspokajam moje wszystkie potrzeby, przede wszystkim oled - kontrast, niesamowita czerń, system android - platforma która otwiera mi drzwi a nie zamyka oraz ambiligh - coś do czego nie byłem specjalnie przekonany do momentu zainstalowania TV w domu naprawdę ambilight robi niesamowity nastrój w domu zwłaszcza w trybie odprężony ;)"


===========================


"
Chyba niektórzy z opiniodawców nie widzieli tego telewizora na oczy albo mówią o innym modelu przekonani, że to właśnie o tym. Jakie lagi Androida? Ja nie mam żadnych. Jakość z YouTube? Jeden z niewielu telewizorów, który potrafi odtwarzacz materiały 4K z tego serwisu i nie ma żadnych przycinek (mam dobre łącze). Jakość obrazu wymiata nawet te LED co 3 lata temu na 12 tysi były wyceniane, a ten to ma za mniej niż 9. Przy tym telewizor cieniutki jak naleśnik i ambilight daje piękny efekt. :)"


==========================


"
Przed zakupem zapoznałem się z dostępnymi ekspertyzami oceny technicznej i wybrałem ten model. Jest to kolejny telewizor Philipsa jaki kupiliśmy. Obraz po prostu znakomity, a tylne podświetlenie znacznie ułatwia śledzenie akcji i zmniejsza zmęczenie oczu. Obsługa intuicyjna i nie ma problemu z prawidłową konfiguracją i instalacją telewizora z kinem domowym."




i t d ...

https://www.ceneo.pl/53353575/opinie-2
 

tomeko12

New member
Tomko i po co kłamiesz ?
W którym miejscu? Przytaczasz pozytywne opinie z portalu Ceneo.pl, w którym na 64 opinie:
- 64% ma 5 gwiazdek (czyli pozytywne)
- 33% ma 0.5 gwiazdek (czyli negatywnie)
Próbowałem na tym portalu znaleźć inny TV w kategorii "4K UHD", z więcej niż 10 komentarzami, który ma większy udział negatywnych komentarzy i nie znalazłem.
Właśnie znalazłem TV Samsung UE65MU6442, który ma także 33% negatywnych opinii (ale ma ich bardzo małą ilość, tylko 12).
 
Do góry