Philips 55POS9002 - test, czyli najlepszy - EISA BEST BUY - telewizor Oled w Europie w klasie cena do jakości.

dziubek123

New member
Witam
MAm pytanie z innej beczki, chcę zamienić moją starą plazmę właśnie na tego Philipsa, mam też amplituner H/K AVR260 i jak odtwarzam filmy z Netflix'a to nie chce mi amplituner odtworzyć dźwięku DD+. Czy istnieje jakaś opcja że TV który będzie odtwarzał Netflix puści w jakiś sposób zdekodowany dźwięk do amplitunera tak by odtwarzany był wielokanałowo? Stereo działa bez zarzutów obecnie. Może HDMI ARC daje taką możliwość?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philipsa 55POS9002 masz w specjalnej cenie i to z promocją HUe do końca miesiąca. Zastąpi z pewnością plazmę.
CO do dźwięku nie pamiętam, ale napisz do urania-marek on Ci odpowie.
 

nowynick

New member
Witam, może ktoś sprawdzić czy mu na tym Phillipsie 9002 działa Netflix? Konkretnie czy może uruchomić film/serial? Pytam, bo sama aplikacja działa ale jak próbuję uruchomić serial czy film to wszędzie buforowanie do 20-25% i NIC nie działa. Na lapku, tablecie, ps4 - to samo konto Netflixa działa bez problemu.
 

tidus

New member
Witam, może ktoś sprawdzić czy mu na tym Phillipsie 9002 działa Netflix? Konkretnie czy może uruchomić film/serial? Pytam, bo sama aplikacja działa ale jak próbuję uruchomić serial czy film to wszędzie buforowanie do 20-25% i NIC nie działa. Na lapku, tablecie, ps4 - to samo konto Netflixa działa bez problemu.

skąd masz neta ?
jeśli UPC i modem Connect Box to winą jest IPv6
miałem to samo.
 

accu

New member
Bez reklam
Czy wiadomo coś już może o nowym sofcie na ten sprzęt? Niby wczoraj i dziś ale...?? Sam TV niczego nie widzi.

??

Niby nowsiejsze a stare...

Witam uprzejmie,
Firma Philips przeprowadza test nowego oprogramowania układowego w niektórych regionach . (wersja 3.0.173.1)
https://toengel.net/philipsblog/201...-teilweise-fuer-tpm171e-plattform-ausgerollt/

Na razie aktualizację oprogramowania układowego do systemu Android wersja 7.0 TV otrzymała Skandynawia ,
za pośrednictwem zintegrowanej funkcji aktualizacji . ( seria 9002 OLED , seria 8602 kropka kwantowa . seria 8102 lokalne przyciemnianie , seria 7502 , seria 7002 , seria 6482 , seria 6412 .
https://***************.com/a/jYgYA
Tam gdzie są gwiazdki proszę wpisać słowo : i m g u r --> pisane łącznie bez spacji .

***************: Magia Internetu

BTW , Linia telewizorów Philips 2018 .
O danym telewizorze więcej informacji można zasięgnąć klikaj link(napis) ; więcej(weiterlesen)

https://toengel.net/philipsblog/

Więcej informacji będzie dodawana stopniowo na blogu podanym w linku .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

rees

Member
Ja mam podpiętego TV właśnie przez HDMI ARC od philipsa E5 i działą DD5.1 bezproblemowo w apce Netfllixa, na PS4pro i XOXie i dekoderze Vectry. Także Pass-through 5.1. idzie.
 

manufacture1

New member
Czy ktoś juz instalowal aktualizacje ze szwecji??
Czy jak zainstaluje to bedzie jezyk polski/angielski?
Czy mozna spodziewac sie problemow z racji szweckiego update?
 

adamo_

New member
Bez reklam
To w jakiej specjalnej cenie jest ten philips teraz? szukam nowego TV i wybieram pomiędzy 9002 (55cali) i 7502(55 lub 65cali). W okolicach nowego roku model 7502 55' był w cenie 3900 na ole ole, ale teraz nie ma
 

Prospero

New member
Z mojej strony powiem tak, jeżeli chodzi o obraz to powiem... dlaczego taki mały ponieważ obraz jest piękny. Soft? Dajcie mi inny TV!! Nie chcę już na niego patrzeć :)
 
Do góry