Philips 55OLED854 / 55OLED804 - najlepsze ustawienia / kalibracja

JanVid

New member
:eek:k:...... nie ośmieszajcie się za "Z góry dziękuję" ??? to było w poprzednim systemie społeczno-politycznym :) .... a teraz mamy "KAPITALIZM" a więc odpowiedzcie sobie Juniorzy Member na podstawowe pytania: kto? gdzie? kiedy? za ile?
Pozdro :mrgreen:
 

ataman76

New member
Nie rozumiem ludzi tu proszacych o ustawienia kalibracyjne. Przecież to nie będzie zadna kalibracja bo te sie wykonuje na konkretnym modelu telewizora.
 

Dom999666

New member
Dzień dobry,
Kilka miesięcy temu kupiłem Philisa 55OLED854 i od tego czasu mam z nim sporo problemów.
Jeden z nich dotyczy jakości obrazu. Przy większości fabrycznych trybów następuje rozmycie ruchomych konturów elementów, szczególnie jeżeli ruch jest szybki, a tło niejednolite (dobrym przykładem są np. skoczkowie narciarscy lecący na tle drzew – ich kontury są wtedy rozmazane, z mgławą otoczką, podobnie sprawa wygląda jak piłkarz biegnie na tle trybun). Trybem, który w najlepszym stopniu eliminuje ten efekt jest „Film” ale tka jak już było wspominane we wcześniejszych postach, jest on strasznie żółty i mimo kilku prób nie mogę się do niego przyzwyczaić.
Czy ktoś mógłby przesłać mi polecane ustawienia dotyczące obrazu?
 
Do góry