PHILIPS 50PUS8818 ustawienia

Martwa

New member
Dzień dobry.

Mam pytanie odnośnie tv philips 8818 65cali. Podczas oglądania filmu obraz w tle jest rozmazany, a ostrość jest na głównym bohaterze. Przeszkadza mi to w oglądaniu, bo szczegóły z drugiego planu sa rozmazane. Ktoś może wie czy da rade to zmienić? Próby w ustawieniach w formacie i stylu obrazu nie przyniosły efektu. Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam
 

walas1892

New member
Dzień dobry. Dziś przyjechał do mnie Philips 75PUS8818 i chciałbym porządnie skalibrować obraz. Przyznam szczerze, że jestem kompletnie zielony w temacie, zatrzymałem się w czasach, gdzie wystarczyło ustawić w TV jasność i kontrast 😀. Będę wdzięczny za pomoc. Jeśli ktoś dysponuje gotowcem ustawień i byłby skłonny wysłać, z góry dziękuję (mój mail: l.walasik@wp.pl).

Zalezy mi przede wszystkim na zniwelowaniu przejasnień na czarnym tle wzdłuż dolnej ramki. Jest kilka takich jaśniejszych punktów, słyszałem, że w przypadku LEDów jest to powszechne, ale jeśli da się to w jakiś sposób zniwelować ustawieniami to super.
 
Ostatnia edycja:

seba_83

New member
Witam. Mam problem z ustawieniem obrazu na 43PUS8818. Kolory są nienaturalne, na treściach SDR widać ziarno, a dolby vision i HDR nie powala (obraz jest w większości scen jakby zamglony, mdły i co gorsze brakuje mu kontrastu). Może ktoś podrzucić jakieś ustawienia: sebastian-83@wp.pl
Z góry dziękuję.
 
Do góry