Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

Kazuyoshi

New member
Witam, mam problem z połączeniem apki Aplikacja Philips TV Remote z moim tv, miałem ją połączoną ale po ponownej instalacji w telefonie już nie chciała się połączyć, w tv przywracalem ustawienia fabryczne, instalowalem tv ponownie ale i to nic nie daje, aplikacja widzi tv ale nie łączy się, nie wyswietla sie kod na tv, w czym może tkwić problem ? Jakiego innego pilota na telefon polecicie ?
 

djrzz

Member
Witam, mam problem z połączeniem apki Aplikacja Philips TV Remote z moim tv, miałem ją połączoną ale po ponownej instalacji w telefonie już nie chciała się połączyć, w tv przywracalem ustawienia fabryczne, instalowalem tv ponownie ale i to nic nie daje, aplikacja widzi tv ale nie łączy się, nie wyswietla sie kod na tv, w czym może tkwić problem ? Jakiego innego pilota na telefon polecicie ?


Na moim Xiaomi mi 9T na androidzie 9 apka działała dobrze, Po aktualizacji do androida 10 apka przestała spełniać swe zadanie. Reakcja jest taka jaką opisałeś i mniemam że jest to spowodowane iż nie jest kompatybilna z androidem 10 który jest na telefonie. Także szukam rozwiązania, ja posiadam 43PUS7334. Na starej Motoroli z andkiem 6, ta sama apka działa normalnie. Philips nie ma zamiaru aktualizacji apki i wypiął się na użytkowników.
 

djrzz

Member
Android ze smartfona to zupełnie inna sprawa niż Android TV.


Ale jest pewna zależność, sprawdzane na trzech telefonach i trzech tv. Zresztą komentarze w sklepie googla pod apką są na ten temat iż w apce na androidzie 10 nie chce się parować z tv. Apka bodajże ostatnia wersja z 2018 roku i philips nie ma zamiaru aktualizacji, a reklamują telewizory że można obsługiwać tą konkretną apką. Więc...
 

madszakal

New member
Emulator

Witam. Jest możliwość zainstalowania jakiegos emulatora amigi na tymże tv? . Czy raczej marzenie ściętej glowy.. Chętnie bym pogral w sensible world of soccer na przykład.
 

viader80

New member
Madszakal #2152 przejżyj sobie ten temat od nr #2152 postu. Ps myślałem że forum jest od dzielenia się wiedzá i rozwiązywaniem problemów, a nie dawaniem kontaktów do tajemniczego kolegi :( madszakal jak ogarniesz kontakt i wiedzę podziel się nią publicznie może człowiek nauczy się czegoś nowego
 

fazer58

Member
Bez reklam
Witam. Tu jest temat modelu PUS 7303 to może podzielę się swoimi ustawieniami. Walczyłem trochę, ale uważam ,że z sukcesem. Wszystkie zacięcia, klatkowanie, pikseloza w zasadzie nie istnieje teraz, a kolory i czystość obrazu jest piorunująca, a na Netflix 4K HDR i you tube 4K , to prawdziwa poezja. Po długich poszukiwaniach dekoder kablówki i odtwarzacz blu ray podłączyłem do gniazd 3 i 4, które to w specyfikacji obsługują "tylko" 30fps. I to było w moim przypadku,co zmieniło diametralnie wyświetlanie obrazu. Wszystkie te wady, które są tu w postach opisane miałem u siebie, ale już nie mam :) po tych zmianach. Wrzucę swoje ustawienia, może komuś podpasują, ja lubię efekt wow! :) Pierwszy plan wyodrębniony, taki wręcz wychodzący z ekranu, przy dobrym materiale "prawie" trójwymiarowy ;-) kolory nasycone, ale bez przekolorowań, twarze muszą mieć właściwą barwę, poza tym czerń i biel. Pełne ustawienia zrobimy w zakładce "dzień" i "noc" Nie umiem, tak, jak koledzy w ramce, dlatego będzie po kolei : Kolor-57 Kontrast-95 Ostrość-5 Jasność-47 Następnie zaawansowane, to co zmienione: Temp barwowa-Własne Czerwień WP 101 Zieleń 123 Niebieski 105 Czerwony BL-3 Zielony -2 Niebieski -3 dalej Barwa: Czerwony 6 Żółty -1 Zielony -7 Turkus 0 Niebieski 0 Fuksja 0 dalej Nasycenie: Czerwony 2 Żółty 4 Zielony 0 Turkus 0 Niebieski 0 Fuksja 0 dalej Tryb Kontrastu-Wyłącz HDR-Włącz Kontrast dynamiczny-Minimalny Kontrast 100 Gamma 1 dalej Ostrość-Włącz Redukcja szumów-Średnia Redukcja MPEG-Średnia Ruch-Film, może też być Wyłącz. Sygnału z telewizji naziemnej nie mam, więc tu nic nie podpowiem, ale proszę zainteresowanych o sprawdzenie u siebie, być może będzie tak, jak u mnie. Trzeba każde źródło traktować oddzielnie i wpisywać tyle razy ile mamy podłączonych urządzeń, nawet aplikacje netflix i you tube są oddzielnie i trzeba tam oddzielnie wpisywać swoje ustawienia. Nawet ostatnio, jak oglądałem film na USB i wprowadziłem trochę inne nastawy, to potem po przejściu na HDMI 4 gdzie mam dekoder kablówki, te ustawienia(te zmienione w USB) też się pojawiły i musiałem wpisać ponownie. Nie mam pojęcia dlaczego, ale tak było. Proszę zapisać na kartce swoje aktualne,żeby ewentualnie zmienić, jeżeli te będą nieodpowiednie.
 
Do góry