Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

waltman

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam


Używam 50PUS7303/12 jako monitor dla mojego laptopa.

Czy złącza HDMI (1,2 - bok czy 3,4 - tył) różnią się jakością transmisji?

Jakich użyć optymalnych ustawień grafiki ekranu w Windows dla dobrej jakości, ale i bezpiecznego używania TV jako monitora? (rozdzielczość, częstotliwość odświeżania itp)


View attachment 18681


Jeśli podasz FHD nie to nie, ale przy HDR czy 4K to tak.


82 strona instrukcji
https://www.download.p4c.philips.com/files/5/50pus7303_12/50pus7303_12_dfu_pol.pdf
 

Attachments

  • 7303hdmi.jpg
    7303hdmi.jpg
    34,5 KB · Wyś: 697

Teriero

New member
:hihi: ..... z laptopa oczekujesz obrazu 4K UHD ? ? ?
Rozsądku trochę, nie tędy droga :) .... karta graficzna laptopa "mocno kulawa" jest :) ))


Ja nic nie oczekuję...
Proszę czytać ze zrozumieniem zapytanie.


Pytam o możliwe OPTYMALNE ustawienia, których jest wiele po stronie grafiki laptopa.
A właśnie po to, czy one mają znaczenie dla dobrego wyświetlania i działania na 50PUS7302 - zadałem ten post.



Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

KtoryPhilips

New member
dzień dobry, mam pytanie czy jest możliwe aby rozszerzyć obraz ze starego laptopa razem z PUS7303 poprzez Wifi? (nie mam wejscia hdmi w laptopie) nie chodzi mi o powielanie ekranu (lub korzystanie z opcji Chrome), tylko aby na laptopie pracować tak jakby przy 2 monitorach. czy ktoś używał tego telewizora w taki właśnie sposób?
 

ynsiwy

Member
Używa ktoś z Was Amazon Prime? Chodzi mi o to, że ponoć pozycje 4K typu Grand Tour są niby z HDR ale u mnie żaden materiał nie M flagi HDR tak jak się to dzieje w netflixie czy po prostu filmach. Może to wina aplikacji?
 

Grzegorz01

New member
Coś mi się wydaje, że obecnie nikt nie nadaje 4K HDR.
Oszczędność łączy z powodu pandemii.
Trzeba zrewidować abonament Netflixa.

Co do Amazona, to tak, kiedyś było HDR, teraz sprawdzałem i "gucio", jakość cieniutka.
 

dominik91p

New member
Hey. Mam problem w modelu 6561. Posiadam internet inea nadawany w pasmie 2.4 i 5 ghz. Oba pasma sa zapisane na tv jednak co dziennie tv informuje mnie aby polaczyc sie z siecia gdyz nie laczy sie automatycznie. Po wejsciu w ustawienia i wybraniu dowolnego pasma kod dostepu fo sieci jest juz wpisany jednak recznie trzeba zakceptowac polaczenie. Ma ktos pomysl czemu Tv nie laczy sie automatycznie z siecia?
 

bumtarara

Member
witam może ktoś mi powiedzieć jak zainstalować grę z google play przez kompa na telewizor, albo może znacie jakieś ciekawe strony gdzie można pobrać grę na tv, te które moge znaleźć są tak denne że aż nie chce mi sie patrzeć na telewizor, albo same samochodówki typu aspalt nie mówię że dno bo fajna ale ile można w to grać.....szukam jakiś strzelanek jakieś wojenne a nie walenie na pałę w zoooombi. Jeszcze rok temu coś można było fajnego znaleźć a teraz nic
 

bumtarara

Member
Hmm Aptoidetv też tam jest lipa szukam coś ala World war heroes, na telefonie to mam jest fajna chciałbym na tv, czy android tv a android w telefonie to już nie to samo?. W philipsie procek nie jest najgorszy wiem że "D" nie urywa ale aspalt zapierdziela na dobrych ustawieniach gry
 
Ostatnia edycja:

bumtarara

Member
No i tak ściągnąłem kilka fajnych gier z apkpure właściwych wymaganiach odpowiadające dla telewizora zrobiłem tak jak na filmiku podanym linku, gry co niektóre sie instalują a nie które nie...nie wiedzieć czemu......ale te które się zainstalowały sie odpalają do pierwszego ekranu i dalej STOP i lipa nic nie idzie jak stanie na początku to nic więcej nie pokazuje, nie wiem czy to wina gier czy to wina tv czy wina androida
 

martingg

Member
Nie wszystko jest kompatybilne niestety. Walczę z nc plus go ale jak chce włączyć jakąś transmisje to się wyłącza aplikacja

Btw ktoś wie gdzie są wszystkie aplikacje w android TV nie mogę tego znaleźć a chciałem zbędne usunąć z tv.
 
Do góry