Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

viader80

New member
Home +X musi sie 4 zaświecić, a na telewizorze sieć-bouetooth-wyszukaj urządzenia i w tym momęcie na padzie szybko miga światełko, a na telewizorze potwierdzić t3 i powinno śmigać. Jak sparuje świeci ciągle
Ps jakbyś chciał na telefonie grać to home+X zapala się 4 i działa jak zwykły pad. Jakby jakaś gra nie obsługiwała pada to tryb home+A wtedy zapala się 1i pad działa na zasadzie że każdy przycis konfigurujesz gdzie ma dotknąć na ekranie za pomocą aplikacji ze sklepu google play - shooting plus v3.
 
Ostatnia edycja:

pablo09

New member
Home +X musi sie 4 zaświecić, a na telewizorze sieć-bouetooth-wyszukaj urządzenia i w tym momęcie na padzie szybko miga światełko, a na telewizorze potwierdzić t3 i powinno śmigać. Jak sparuje świeci ciągle
Ps jakbyś chciał na telefonie grać to home+X zapala się 4 i działa jak zwykły pad. Jakby jakaś gra nie obsługiwała pada to tryb home+A wtedy zapala się 1i pad działa na zasadzie że każdy przycis konfigurujesz gdzie ma dotknąć na ekranie za pomocą aplikacji ze sklepu google play - shooting plus v3.

Dzięki za odpowiedź. Robiłem tak jak opisałeś, pad się paruje z TV z nazwą gamepad, ale tak jak wspomniałem wcześniej: działają mi tylko boczne przyciski na padzie. Mogę nimi tylko sterować głośnością.
 

pablo09

New member
OK. Pad działa. Okazało się, winny był słabo naładowany akumulatorek w padzie. Po naładowaniu wszystkie przyciski i gałki działają :)
 

Teriero

New member
Cytat: OK. Na stronie Philips znalazłem takie info:

"Poniższe kontrolery zostały potwierdzone jako współpracujące z TV:
• XBOX360 Wireless controller for Windows
• Logitech F510
• Logitech F710
• Speedlink Striker FX Gamepad"[/QUOTE]




Microsoft Xbox 360 Wireless Controller for Windows - śr.cena 160 zł
Logitech Gamepad F710 - śr.cena 135 zł
Logitech Gamepad F310 - śr.cena 110 zł


F320 - jest przewodowy z kablem o długości 1,80 m.
A więc przy przekątnej 50/55' aby pograć, siedzisz z nosem w ekranie...
Trochę skansen ludowy jak na dzisiejsze czasy.
No i te wszystkie problemy z brakiem obsługi np. normalnych słuchawek BT,
(Nie obsługuje nawet ich słuchawek - Philipsa z BT zarówno zewnętrznym (USB), ani wewnętrznych) klawiatur (tylko obsługa "przedpotopowych" klawiatur i myszy, bez dodatkowych klawiszy funkcyjnych, touchpada itp.)
Mój przedpotopowy Tab na Androidzie z początku lat 2000 obsługuje bezproblemowo więcej urządzeń BT, niż ten nowoczesny i fajny TV.
Obciach trochę i można zapomnieć o kompatybilności.
A nie było by lepiej, gdyby taki gigant jak Philips w końcu popracował nad aktualizacją oprogramowania i obsługi BT, pozwalającego na kompatybilność i uniwersalną obsługę tych już sprzedanych urządzeń?
Przynajmniej w zakresie i na poziomie w jakim posiadają to chociażby tanie TV różnych wyrobów -"składaków" firm z okolic Shenzen, które bezproblemowo obsługują 90% tanich i droższych urządzeń BT. W końcu systemem jest Android..:razz:
 

Szostii

New member
Ktoś zna jakąś aplikacje aby połączyć laptop przez WiFi z telewizorem.... Wiem można prze Google Chrome... Są Jescze jakieś inne sposoby aby duplikować ekran?
 

Szostii

New member
Jaki masz model telewizora ?

7303 50 cali, problem w tym że jak się daje w Windowsie 10 funkcje klonowania obrazu to on się łączy wtedy przez miracast... I nie widzi tv.... A aby się połączyć z telewizorem to musi się łączyć przez chromacast.. Coś takiego wyczytałem, i faktycznie jak zainstaluje przeglądarkę chrome i daje prześlij pulpit to się łączy z telewizorem ale myszka strasznie jest opóźniona i w ogóle... Np to samo mam z telefonem... Huawei też mi się nie łączy z tv ani mate 20 pro ani p30 pro... A z lg normalnie się łączy przez projekcje ekranu... Ustawienia standardowe w tv nic nie pomagają....
 
Ostatnia edycja:

KtoryPhilips

New member
Niestety Huaweie (mam mate10lite) mają problem z naszym philipsem. mi się nie udało rozwiązac tego problemu, jeśli Ci się uda to daj znać (jeśli możesz). Jedynym rozwiązaniem jest korzystanie z zewnętrznych aplikacji, ale to na codzień jest uciążliwe
 

Szostii

New member
Dzięki kiki za kontakt, udało się rozwiązać problem z telefonem, ściągnijcie aplikacje Castto zdjęcie z załączniku
 

Attachments

  • Screenshot_20200228_161201_com.huawei.android.launcher.jpg
    Screenshot_20200228_161201_com.huawei.android.launcher.jpg
    7 KB · Wyś: 96

trupek2009

New member
Witam
Zauważyłem dziś w tv jakby uszczelka wyszła czy co to jest nie wiem właśnie, ma ktoś może pomysł i jak to naprawić, czy da się jakoś domowym sposobem? Nie wiem czy dać na serwis, bo może bardziej to wyjść czy matryca się popsuć przez to, bo będzie nachodziło na ekran, na razie na szczęście nie przeszkadza jakoś bardzo w oglądaniu bo nie nachodzi na ekran
 

Attachments

  • IMG_20200302_174509.jpg
    968,8 KB · Wyś: 38

Karol1976

Active member
Bez reklam
Sprawdż delikatnie kartą kredytową czy to jest miękki materiał ? Uszczelka tak nie wygląda , uszczelka na ramce jest ciemna i jest bardzo wąska 2- 3 mm ma i jest czarna
 

Teriero

New member
TV jako monitor - Jakie optymalne ustwienia grafiki w Windows

Witam


Używam 50PUS7303/12 jako monitor dla mojego laptopa.

Czy złącza HDMI (1,2 - bok czy 3,4 - tył) różnią się jakością transmisji?

Jakich użyć optymalnych ustawień grafiki ekranu w Windows dla dobrej jakości, ale i bezpiecznego używania TV jako monitora? (rozdzielczość, częstotliwość odświeżania itp)


Teriero_Snap_2020.03.08_11h19m13s_001_.jpg
 
Ostatnia edycja:

JanVid

New member
:hihi: ..... z laptopa oczekujesz obrazu 4K UHD ? ? ?
Rozsądku trochę, nie tędy droga :) .... karta graficzna laptopa "mocno kulawa" jest :) ))
 
Do góry