Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

nagdob

Member
Bez reklam
Dlatego właśnie osobiście, już wiele lat temu, zdecydowałem się oglądać TV bez żadnych "pośredników", tunerów, dekoderów etc. Po prostu wszystkie TV kupuję z wbudowanymi tunerami sat, a dekoduję przy pomocy modułów CI lub CI+. To wg mnie jest najlepsze rozwiązanie, oczywiście do oglądania programów TV, a nie innych "bajerów" typu VOD etc. (to mi nie potrzebne, od tego jest teraz Android i internet). Bez zbędnych kabli, pajęczyn itd. Tylko telewizor, kabel antenowy, jeden pilot (też wygoda). Jeżeli coś mi nie chodzi, to przynajmniej wiem, gdzie jest wina. Najczęściej oczywiście sygnał sat i to przy bardzo złej pogodzie. Ale tą instalację też mam dobrą, wiec wszystko jest git. A oglądam (bo lubię) telewizję z 4 satelit. Bardzo dobrze nadaje Turksat, ma dużo programów HD (darmowych) i jeden 4K (darmowy, ale jakość na prawdę super). Oczywiście programy muzyczne i przyrodnicze. Ale to taka dygresja.
 

vigo70

New member
Witajcie,


Stałem się szczęśliwym posiadaczem 50PUS7303 :)
Pomału się przegryzam przez ustawienia itp...
ale wymiękłem, zgodnie z filmikiem https://www.youtube.com/watch?v=3CgjmuIv7LM starałem sie zainstalować google chrome ale... dostaje info że apka nie jest kompatybilna z philips tpm171e i takie same informacje dostaje z apką cda.


Plizzz powiedzcie czy można zainstalować te 2 apki a jeżeli tak to jak? (w sumie przeglądarka nie musi być chrome, tylko jakaś działająca, tak by net poprzeglądać)
 

Fox40

New member
zapytanie

Koledzy mam pytanie zamówiłem sobie wersje 50 cali 7303 w euro za 1999 ( kody rabatowe) i chciałem się dowiedzieć od Was na co zwrócić uwagę ?

Lubie u nich kupować bo przed zakupem można sprawdzić sprzęt. Chcę wziaść ze sobą mój dysk na którym mam duże pliki mkv 4k i wyścigi F1. Chcę zobaczyć czy występuje to smużenie przy sporcie ( spotkałem się z takimi komentarzami w necie ) . Czy działa aplikacja Eleven sports ?

A może proponujecie inny tv około 50 cali w cenie do 2200zł ?
 

areq1987

New member
A co myślicie o pus6703 czy te są na ips też czy tylko VA? Dużo gorszy jest ten model od 7303 pomijając Androida?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten Philips będzie bardzo dobry.
Nie działa aplikacja eleven .
Możesz wgrać Vavoo i tam działa.

W klasie podobnej masz jeszcze
TCLa 49C70 za 1599 zł
TCL 50DP660 za 1649 zł
Te masz z pakietem , wtyczkami i kalibracją.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
arqe1987
- Philipsy 6703 są na VA.
Dobry telewizor, ma zdecydowanie mniej aplikacji .
A ile masz max kasy ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To z Androidem masz jeszcze TCla 49C7026 za 1599 zł lub 50Dp660 za 1650 zł
I to z pełnym pakietem.
 
Witam,
Przymierzam się do zakupu Philips 55PUS7303/12 i zastanawiam się nad zakupem tzw. outletu z pewnej dużej sieciówki - cena 2366-2400

Sprzedawca twierdzi że stan doskonały to tylko uszkodzone opakowanie i pewnie tak jest ale mam 2 pytania:
- jak wygląda fabrycznie zapakowany ten model? ma folię na matrycy czy tylko na ramkach? calość jest w folii? jak jest zapakowany pilot??

- Czy da sie jakoś sprawdzić ilość godzin świecenia w tym modelu? tak jak to jest np w Samsungu w menu serwisowym?
 

Fox40

New member
A ja nie kupiłem bo mnie w euro z ratami w konia zrobili ale bawiłem się 30 minut tym 7303 i powiem że wszystko ładnie śmigało a był jeszcze na androidzie 7.0 . Zjawe 46 GB włączyłem i żadnych zwieszek
fajna i łątwa obsługa niestety nie dostałem do zabawy orginalnego pilota wiec klawiatury nie przetestowałem. Czekam dalej aż będzie fajna oferta na raty 0% poniżej 2000 zł. A czy te nowe modele z 2019 różnią się czymś znaczącym bo jedyną różnice jaką widzę to android 9 na starcie ?
 

DjSkorp

New member
Witam, czy w dobre miejsce trafiłem (link poniżej) jeśli chodzi o zgłoszenie awarii i problemów z TV Philips?

Mam problem ze strasznie widocznymi pionowymi przebarwieniami na matrycy tzw "vertical banding" strasznie widocznymi gdy na obrazie pojawia się ruch lewo-prawo, model to 55/7303, myślicie że serwis uzna mi to jako wadę?

philips.pl/c-w/wsparcie-konsumenta/zarejestruj-naprawe.html
 

bumtarara

Member
NIE, ja zaobserwowałem że ten banding występuje w sposób może zależny bo go widzę ale nie zawsze czasami widzę bardziej a czasami mniej a czasami wcale przy różnych scenach, wiem że jest to jakaś wada podświetlenia może matrycy ale jest jak mówię nie zawsze zauważalne. Tego nie zareklamujesz bo powiedzą ci że jest w normie
 
Do góry