Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

pawel_krakow

New member
Zależy mi na dobrym obrazie, przede wszystkim nie gorszym niż mam. Ale najważniejsze jest przejście na większy rozmiar bo tak jak pisałem mam teraz 42 całe i jest to dla nas zdecydowanie za mało ;) Może faktycznie powienienem zaryzykować i ewentualnie zwrócić. A tak w temacie ma ktoś z Was ten TV na kablówce typu UPC? Może byłby uprzejmy wysłać mi zdjęcia obrazu na maila? :)
 

Mes_

New member
Przestał mi działać youtube. Gdy próbuje go uruchomić pojawia się logo i zwiecha. Wszystko inne działa. Połączenie mam kablowe z routerem. Macie jakieś pomysły co zrobić żeby zadziałał?
 

nagdob

Member
Bez reklam
Zależy mi na dobrym obrazie, przede wszystkim nie gorszym niż mam. Ale najważniejsze jest przejście na większy rozmiar bo tak jak pisałem mam teraz 42 całe i jest to dla nas zdecydowanie za mało ;) Może faktycznie powienienem zaryzykować i ewentualnie zwrócić. A tak w temacie ma ktoś z Was ten TV na kablówce typu UPC? Może byłby uprzejmy wysłać mi zdjęcia obrazu na maila? :)

Ja kupiłem w maju w media expert. Wtedy była jakaś "promocja", że można było oddać do 2 tygodni. Testowałem wszystko co mi potrzeba. I nie oddałem. Spełnia wszelkie oczekiwania.
 

bumtarara

Member
Może ktoś chce spróbować

KOLOR-59
KONTRAST-80
0STROŚĆ-3
JASNOŚĆ-56

ZAAWANSOWANE-TEMPERATURA BARWOWA-WŁASNE
NIESTANDARDOWA TEMPERATURA
CZERWONY -WP,76
ZIELONY-WP,70
NIEBIESKI-WP,68
CZERWONY-BL-6
ZIELONY-BL-3
NIEBIESKI-BL-6
KALIBRACJA KOLORÓW-BARWA

CZERWONY 2
ŻÓŁTY-6
ZIELONY2
TURKUS 13
NIEBIESKI -1
FUKSJOWY4

NASYCENIE
CZERWONY-4
ŻÓŁTY-3
ZIELON-2
TURKUS-3
NIEBIESKI-5
FUKSJOWY-3

TRYB KONTR-WYŁ
ZWIEKSZANIE ROZDZ. HDR-WŁĄCZ
KONTRAST DYNAM.-WYŁ
KONTRAST OBRAZU-100
CZUJNIK ŚWIATŁA-WYŁ
GAMMA-2

CZYSZCZENIE OBRAZU
REDUKCJA SZUMU-MINIMUM
REDUKCJA MPEG-ŚREDNIO
 
Ostatnia edycja:

unadarek

Member
Może warto poczekać i zainteresować się tym: "TCL wprowadza nowe telewizory z Androidem. Duże i niedrogie " - zainteresowani poszukajcie tego artykułu !
 

DjSkorp

New member
Witam, też tak macie? (Philips 55 7303)

www118.zippyshare.com/v/UqeyJGId/file.html

Strasznie przeszkadza to w dynamicznych scenach w filmach gdzie kamera porusza się lewo prawo, no i mecze ogląda się tragicznie przez ten "vertical banding" jak sądzę.

Warto to reklamować, będzie jakiś efekt Tego? czy pozostaje się przyzwyczaić?
 

orba

New member
Panowie, help.
Świeży tu jestem, próbuję dobrać TV 65cali do nowego salonu. Praktycznie już postanowiłem, że chcę Ambilight'a tylko nie umiem kompletnie merytorycznie ocenić, który model Philipsa zrobi mi najlepiej. Budżet mam 3.5-4k. Będzie podpięty pod Apple TV 4k, PS4 i nowy dekoder NC+.
Będę zobowiązany za podpowiedzi.
 

Guzioo_PL

Member
Bez reklam
Witam, też tak macie? (Philips 55 7303)

www118.zippyshare.com/v/UqeyJGId/file.html

Strasznie przeszkadza to w dynamicznych scenach w filmach gdzie kamera porusza się lewo prawo, no i mecze ogląda się tragicznie przez ten "vertical banding" jak sądzę.

Warto to reklamować, będzie jakiś efekt Tego? czy pozostaje się przyzwyczaić?

Cześć,
Przeszukaj hasła "vertical banding" na forum/Google. Nie jest to uznawane przez serwisy jako wada produktu, a jedynie coś co może wystąpić w TV (nie tylko w TV Philips).
 

Ravvar

New member
No i mój 55PUS7303 po pół roku postanowił się zepsuć i na stałe wyświetlać na dole dwa paski, a co 2 sekundy pełny pasek na dole.
I tak samo jak Wy - widziałem złe opinie o Philipsach i innych tanich tv, ale nie chciałem ich słuchać myśląc, że to mnie nigdy przecież nie spotka, a tv mogą się zepsuć niezależnie od producenta (mimo że dwa LG'ki jakie miałem ciągle są w użyciu, jeden 10-cio letni, drugi 5-cio i nic im nie jest i nie było, w dodatku nie znam osób, którym popsuł się jakikolwiek tv - aczkolwiek nikt nie miał philipsa ;D, więc czemu teraz miałoby coś pójść źle ;) ). No ale... Teraz zobaczę jak fair i user-friendly jest Media Markt przy korzystaniu z rękojmi ;).
PS. Czy spotkał ktoś się z sytuacją skorzystania z rękojmi, ale zaproponowania sklepowi zamiast wymiany na nowy lub naprawy - dołożenie kasy i wzięcie innego telewizora?
(i znowu targać telewizor tam i z powrotem, eh..)

attachment.php

attachment.php

attachment.php
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    67,9 KB · Wyś: 696
  • 2.jpg
    2.jpg
    124,2 KB · Wyś: 694
  • 0.jpg
    0.jpg
    143,9 KB · Wyś: 707
Ostatnia edycja:

DjSkorp

New member
dawaj znać na bieżąco jak sytuacja się toczy :)


No i mój 55PUS7303 po pół roku postanowił się zepsuć i na stałe wyświetlać na dole dwa paski, a co 2 sekundy pełny pasek na dole.
I tak samo jak Wy - widziałem złe opinie o Philipsach i innych tanich tv, ale nie chciałem ich słuchać myśląc, że to mnie nigdy przecież nie spotka, a tv mogą się zepsuć niezależnie od producenta (mimo że dwa LG'ki jakie miałem ciągle są w użyciu, jeden 10-cio letni, drugi 5-cio i nic im nie jest i nie było, w dodatku nie znam osób, którym popsuł się jakikolwiek tv - aczkolwiek nikt nie miał philipsa ;D, więc czemu teraz miałoby coś pójść źle ;) ). No ale... Teraz zobaczę jak fair i user-friendly jest Media Markt przy korzystaniu z rękojmi ;).
PS. Czy spotkał ktoś się z sytuacją skorzystania z rękojmi, ale zaproponowania sklepowi zamiast wymiany na nowy lub naprawy - dołożenie kasy i wzięcie innego telewizora?
(i znowu targać telewizor tam i z powrotem, eh..)

attachment.php

attachment.php

attachment.php
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz gwarancję więc spokojnie.
Nie ma takiej firmy której telewizory się mnie psują.
Do tego służy właśnie gwarancja.
 

bumtarara

Member
Mam jeszcze ale w piwnicy stoi na to żeby go wyrzucić to kosza LG 640LM 3D, grał niecałe 5 lat to był drugi LG jakiego miałem więc nie ma reguły wszystko może sie popsuć a w twoim przypadku puściła taśma bo na takie objawy to wygląda, jak tak to wymiana matrycy na nowa masz gwarancję więc spoko bo w innym przypadku nie opłacalne
 

pawel_krakow

New member
Udało mi się dzisiaj obejrzeć model jak w temacie i dodatkowo wyższy PUS8303. Zgodzę się z kolega, który pisał, ze na moim 7 letnim philipsie PFL6007K obraz będzie jaśniejszy i bardziej ostry przy sygnale HD. Byłem pewny, ze poszło to mocno w przód i powinienem mieć opad szczeny a jasność, kolory nowych modeli jest gorsza... Stroilismy obraz w opcjach zaawansowanych i efektu wow zupełnie brakuje....Robią 4 K itd. Tylko na nasze realia jest to tylko parametr, którego wiekszosc nie wykorzysta przez najbliższe lata, szczególnie przy oglądaniu telewizji...Mega zawód
 
Do góry