Philips 50PUS7303 test - ambilight jest dobry na wszystko, każdy powinien go mieć .

palecbeckham

New member
Po ostatnie aktualizacje nie działa mi funkcja Google Assistant. Wyszukiwaniem głosowe. Przycisk na pilocie nie uruchamia tej funkcji. Ręcznie jak odpalę i mówię to nie reaguje na głos.
Miał ktoś podobnie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Rfactor87

New member
Wtyczki do kodiego również poproszę :) A wracając do problemów u mnie po ostatniej aktualizacji jakby obraz płynniejszy bo prędzej mi się wydawało jakby się czasami obraz przycinał,z HDMI problemów jak na razie brak czyli coś tam poprawili ale niech się inni też wypowiedzą bo po ostatniej aktualizacji nastąpiła cisza.Wyszukiwanie głosowe u mnie działa.
 
Ostatnia edycja:

bumtarara

Member
Po ostatnie aktualizacje nie działa mi funkcja Google Assistant. Wyszukiwaniem głosowe. Przycisk na pilocie nie uruchamia tej funkcji. Ręcznie jak odpalę i mówię to nie reaguje na głos.
Miał ktoś podobnie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Po ostatniej aktualizacji o dziwo działa tv jak na razie, z wyszukiwaniem głosem też nie mam problemów.
A tak z innej beczułki, jak to jest że w niektórych filmach reportażach można zauważyć ten banding a na innych filmach już nie
 
Ostatnia edycja:

Adam42094

New member
Witam wszystkich serdecznie. Jestem tutaj nowy na forum. Mam parę pytań i będę wdzięczny czy ktoś mi tu odpowie.
Zakupiłem Philipsa 65pus7303. Za parę dni będzie u mnie. Przesiadam się z Philipsa 40 cali, zwykły hd, który służy mi 10 lat i dalej nic mu ile jest.
Telewizor będę używał do tv z Orange, grania przez kabel HDMI z laptopa w gry typu FIFA itp, czasem filmy jakieś, mało sportu. Bardzo się obawiam tylko ten matrycy 60hz. Nigdy nie miałem 120hz. W laptopie dosyć dobrym Asus róg mam też 60 Hz i świetnie mi się gra na nim.

1.Czy ta 60hz to słaba płynność tylko przy oglądaniu sportu, czy dynamicznych filmów ?
2. Czy trzeba konfigurować i kalibrować tv po podłączeniu, czy on już jest jakoś fabrycznie skalibrowany.
Jestem raczej laikiem, czy był to dobry wybór do 5tyw ile właśnie dałem wczoraj w rtvagd?
 

Intenso

Banned
1. To wszystko zależy jak producent poradził sobie z całym systemem aby to wszystko ładnie pracowało.
2. Tv ma fabryczne ustawienia obrazu, zawsze każdy to przestawia pod siebie, tak było nawet i 10 lat temu, tryby fabryczne mało komu odpowiadają.
 
Ostatnia edycja:

irzi

Member
Za niewiele więcej miałbyś już 65pus7502. A tam już matryca 120Hz
Laptop to nie telewizor. Przy sporcie czy dynamicznych filmach moze nie być płynnosci. Owszem, można wyregulować ale płynność będziesz miał kosztem tzw teatralnego obrazu.
Są już w telewizorze skalibrowane wstępnie ustawienia do filmu, sportu itp ale z profesjonalnej kalibracji da się wyciągnąć jeszcze lepszy obraz na telewizorze :)
 

Adam42094

New member
Za niewiele więcej miałbyś już 65pus7502. A tam już matryca 120Hz
Laptop to nie telewizor. Przy sporcie czy dynamicznych filmach moze nie być płynnosci. Owszem, można wyregulować ale płynność będziesz miał kosztem tzw teatralnego obrazu.
Są już w telewizorze skalibrowane wstępnie ustawienia do filmu, sportu itp ale z profesjonalnej kalibracji da się wyciągnąć jeszcze lepszy obraz na telewizorze :)

W grę wchodził tylko rtv agd bo tam sa małe raty. a ten 7502 jest już za tysiac wiecej.
Mam pytanie. Kiedy odczuje najbardziej to, że nie ma 120 hz ? przy Fifie z lapka ? czy np filmu na netflix.

Czy mógłbyś mi wytłumaczyć co to jest ta teatralny obraz?
Gdzie to będę mógł wyregulowac ?

Czy jeśli zostanę tym niebieskim to dostaje od kogoś na priv pełna kalibrację, która jest najlepsza pod ten tv? Jak to dokładnie wygląda?
 
Ostatnia edycja:

Adam42094

New member
dzisiaj akurat gralem sporo u kolegi na tv samsung 55 cali full hd w fife na xboxie z jednego metra, i dokladnie się wpatrywałem w piłke w graczy. Dla mnie jest to super plynność. Czy jeśli dla mnie w takim przypadku plynność w zupelnosci odpowiada to czy w moim nowym philipsie bedzie tylko lepiej ?

Odnośnie tej profesjonalniej kalibracji, to gdzie zaplacić ta dyche zeby zostac niebieskim i jak to potem sie odbywa
 
Do góry