Philips 49PUS7809/12 - czyli niezwykle smukły telewizor LED Smart 4K Ultra HD z dwustronnym Ambilightem

cureman

Active member
Bez reklam
ja mam zielona sciane i po ustawieniu koloru zielonego wszystko gra ale jak zmienie zrodlo lub kanal ustawienie sie resetuje do bialego mimo ze w ustawieniach wciaz pokazuje wybrany kolor zielony co do resetow to na najnowszym sofcie z maja narazie jest ok szybkiego startu nie sprawdzalem

W najnowszym sofcie -skopane dynamiczne podswietlenie ,kontrast ,kratki ,rwanie obrazu .Co dziwne bo wczesniej wszystko było ok .Dzieki Bogu stary soft wszystko naprawił co EKSPERCI z Philipsa z..
 

cureman

Active member
Bez reklam
dziwne bo u mnie kratki i rwanie obrazu nie wystepuje,a dynamiczne ok

Porównałem obraz na najnowszym sofcie i starym i na starym jest zdecydowanie obraz lepszy .Nawet w grach na starym sofcie nie mam tylu poszczepionych krawędzi na przedmiotach jak na nowym sofcie .Robiłem zdjecia sobie tych samych miejsc w grach na sofcie ...45 i na najnowszym ,przy starym wszystko ok na nowym juz miałem widoczne poszczepione krawędzie .Sam jestem zdziwiony ze nowy soft jest taki koszmarny .Przedostatni soft jaki był zwiększył zbyt mocno dynamiczne podswietlenie i obraz świecił jak żarówka .Mysle ze czas aby ten wątek sie toczył o modelu 4k a nie o softach .Pozdrawiam.
 

GeneralMus

New member
Zastanawiające jest tylko czemu tak późno trafiają TV na nasz rynek w stosunku do innych krajów, kiedy montowane są u nas w Polsce w Gorzowie. Brak jest chodź by jakichkolwiek zdjęć z fabryki przy składaniu modelu czy informacji technicznych w sieci.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Zastanawiające jest tylko czemu tak późno trafiają TV na nasz rynek w stosunku do innych krajów, kiedy montowane są u nas w Polsce w Gorzowie. Brak jest chodź by jakichkolwiek zdjęć z fabryki przy składaniu modelu czy informacji technicznych w sieci.

A po co mają u nas grzać półki skoro tam zejdą na pniu?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Z prezentacji Philipsa ten model ma mieć matrycę 50hz.
32741175361265713069.jpg
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model jest już w Polskich magazynach.
Wjeżdża do sprzedaży i na testy za dwa dni.
Cena tej serii jest naprawdę extra.
 

karimor

New member
Te 50 Hz to jak nasza drużyna pilkarzokopaczy - słabo to wygląda. 4K to pewnego rodzaju inwestycja! A tu już tracimy na dzień dobry. Stąd pewnie ta extra cena...

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mam w katalogu producenta 100 Hz.
I wolę opierać się na katalogu producenta niż na rifletach które częsta są jedynie przymiarką.
 

otu12

Banned
Ja mam 50 Hz na modelu 5008, nie przeszkadza mi absolutnie, widać, że funkcja Perfect Motion Rate spełnia swoją rolę absolutnie dobrze. Co do softu zdaje się, że każda firma ma jakieś słabe punkty swojego oprogramowania, teraz telewizory to małe komputery.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nareszcie mądry głos w dyskusji.
Każdy ma inne potrzeby i takich rozwiązań dla siebie powinien szukać. I wcale nie musi to być tylko Philips.
Ale poczekam jak model przyjedzie na testy.
 
Do góry