Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
elegancko. Kolejny raz przechodzę NFS Pro Street a to nie jest szałowa gra więc o czymś to świadczy. Dla mnie elegancko no i przekątna robi swoje do tego ambilight, bardzo fajnie
 

gelou307

New member
Mam jeszcze jedno pytanko jaka jest różnica między pc i game mode ? Jak to jest w przypadku Philipsa bo czytałem, że w jakiś tam telewizorach lepiej grać na konsoli w trybie pc gdyż game mode pogarszał jakość obrazu. W Philipsie ustawić któryś z tych trybów czy ustawienia własne będą lepsze, chodzi mi o jakość obrazu, płynność, niski input lag itp a konsola to xbox360.
 

masterr

New member
Mógłby mi ktoś powiedzieć czy jest jakiś patent na to żeby ustawienia WIFI się zapisały? Przy każdym wyłączeniu telewizora się kasują i muszę od nowa konfigurować sieć.

Już sobie poradziłem zmieniając metodę szyfrowana sieci.
 
Ostatnia edycja:

gelou307

New member
Mam jeszcze jedno pytanko jaka jest różnica między pc i game mode ? Jak to jest w przypadku Philipsa bo czytałem, że w jakiś tam telewizorach lepiej grać na konsoli w trybie pc gdyż game mode pogarszał jakość obrazu. W Philipsie ustawić któryś z tych trybów czy ustawienia własne będą lepsze, chodzi mi o jakość obrazu, płynność, niski input lag itp a konsola to xbox360.
Odświeżam pytanie ;)
 

maniek530

Banned
Powiedzcie, kupić 42pfl6007 czy nie kupić ? Czym się różni 42pfl6007K od 42pfl6007H

Z literką H nie ma bodajże DVB-S - tylko taka róznica.
Czy kupić ? Poczytaj trochę postów i sam zdecyduj czy odpowiada Twoim wymaganiom a najlepiej zobacz go gdzieś na żywo.
 
Ostatnia edycja:

askala

New member
Z literką H nie ma bodajże DVB-S - tylko taka róznica.
Czy kupić ? Poczytaj trochę postów i sam zdecyduj czy odpowiada Twoim wymaganiom a najlepiej zobacz go gdzieś na żywo.

Właśnie przeczytałem i pojawiły się wątpilwości. Wezmę z możliwością zwrotu przez 10 dni i zobacze. Jeśli kupię przez net to mam taką mozliwość. Nigdy tego nie praktykowałem. Są jakieś problemy z tym ?
 

Dj Darecki

New member
Muszą być w formacie srt , mieć taką sama nazwę jak film ( bez końcówki avi. mkv )
Jeżeli są wmuxowane w filmie mkv to nie chodzą .
I trzeba mieć sporo szczęścia bo jednym działają innym nie .
W sieci zależy to od programu ale przeważnie nie chodzą napisy :)
 

askala

New member
Czy ten telewizor posiada EPG? Jak przełączamy program to pojawia się nam epg tzn czy widzimy co teraz leci i o której się skończy. W LG mi tego brakuje, a w najtańszych dekoderach mpg4 to jest. Ile trwa przełączenie programów gdy źródłem jest DVB-T
 

Jacenty68

New member
Właśnie przeczytałem i pojawiły się wątpilwości. Wezmę z możliwością zwrotu przez 10 dni i zobacze. Jeśli kupię przez net to mam taką mozliwość. Nigdy tego nie praktykowałem. Są jakieś problemy z tym ?
Ja czytałem i zwątpiłem. Szukam dalej. Mam jednak cicha nadzieję, że inżynierowie Philipsa zrobia porzadek i powstanie cudo techniki. Jestem ciekaw jak 6007 zachowuje sie z najnowszym softem z 19.12.2012 r. ?
 

askala

New member
Ja czytałem i zwątpiłem. Szukam dalej. Mam jednak cicha nadzieję, że inżynierowie Philipsa zrobia porzadek i powstanie cudo techniki. Jestem ciekaw jak 6007 zachowuje sie z najnowszym softem z 19.12.2012 r. ?

ja właśnie czytałem cały wieczór o LG i tam chyba jeszcze gorzej. Obraz kiepski. Zachciało mi się telewizora.
 

przemo73

New member
Bez reklam
Też mam mentlik w łepetynie. Już zacząłem czytać o nowej Tośce WL968. Im dalej w las tym...


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Do góry