Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

septolete

New member
Moze ktos mialten problem - nie wiem jak rozwiazac. Sterowniki aktualne, tv podlaczony do routera, swietny zasieg, bez problemowo laczy jednak gdy wchodze w smarttv pojawia sie bialy ekran z bledem (jak w przegladarkach czasem gdy nie ma netu), bialy ekran z tekstem: "Bad Request. Your browser send a request that this server could not understand. Size of a request header field exceeds server limit. cookie /n"

Jakies pomysly jak rozwiazac?

i jeszcze zinnej beczki:Ja wrzucilem dysk podzielony na 2 partycje i niestety tv mi obie polaczyl przy formatowaniu. W samsungu mialem jeden dysk i dwie partycje - jedna do nagrywania, druga do filmow z kompa itp. Nie wiem czy w ogole tu tak mozna?
 
Ostatnia edycja:

grzechu.

New member
BYłem w Krakowie w RTV oglądnąc tego Philipsa. Faktycznie stoją dwa 55 i 42 cale . Pytam sprzedawce o jakies konkrety o tym modelu i dowiaduje sie ze .....47 i 42 cale Philips nie produkuje (a stoimy przy 42 ) ma "do dupy" 3D . Aktywne . Bedzie pan musiał robic przerwy 15 min co 30 min . :) Dramat . A na prosbe zeby zaprezentował 3D powiedział ze niemaja prezentacji pod Philipsa . I jak tu sie nie zrazić ?

Raczej na pewno, najbardziej zraziłbym się do sprzedawcy z Twojego opisu.
 

kiario

New member
Wiecie coś może odnośnie promocji która widnieje w banerze na górze (konsola Xbox) ??? Jestem zainteresowany zakupem 47pfl6007 lub 55pfl6007 a na stronie Philipsa do której odsyła baner nic nie ma o tej promocji i tym bardziej na stronie Euro. Od kiedy ta promocja będzie miała miejsce :lol: ? Może Kiki będzie coś wiedział w tym temacie !
 

przemo73

New member
Bez reklam
Jeśli jest to najuboższa wersja iXa to warty jest jakieś 600 zeta. Po tyle chodzą nowe na alledrogo.
Zastanawia mnie tylko czy to nie jest odpowiednia gra słów. Zobaczcie: Kup telewizor Philips z konsolą Xbox 360 i grą Halo 4 w cenie samego telewizora. Wiecie o co mi chodzi...
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Wątpię aby konsola była na " wypasie " bo pewnie będzie najatańsza wersja ! Gdyby była w mocnej opcji to warto się skusić na tą promocję ale nic na stronach Philipsa i Euro nie piszą o tej reklamie :x Może to jakaś ściema mająca tylko promować sklep i markę Philips ?
 

jenson

Banned
Tak teraz wszystkie x360 są matowe, nie zależnie pojemności dysku. Błyszczące obudowy okazały się za drogie w produkcji na dłuższą metę.
 

jenson

Banned
Czy wie ktoś czy ten tv posiada funkcję PIP i PAP? Na stronie philipsa nie mogę znaleźć żadnego info na ten temat, a google podaje sprzeczne informacje.
 

jenson

Banned
Szkoda, przecież mogli wykorzystać dual play do odtwarzania wideo z dwóch różnych źródeł, np. przez jedne okulary ktoś oglądałby tv, a przez drugie grał na konsoli.
 
Do góry