Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

askala

New member
Witam.
Telewizor mam piąty dzień. Ogólnie jestem zadowolony. Do wolnego menu muszę się przyzwyczaić. Dziś wieczorem zaczęło się dziać coś niepokojącego.

Podczas oglądania programu pierwszego oraz i drugiego telewizor się zrestartował już trzy razy. Po prostu wyłącza się i włącza i gra dalej. Czy ktoś już miał takie coś ?


Problem już chyba rozwiązany. Winą był nowy pendrive 64G wsadzony dziś w celu testowania nagrywania - wysypał się i to było przyczyną.
 

robert99

New member
Witam!
Czy ktoś zaułważył z posiaaczy tego TV smugi jak by metryca była brudna,podczas przesuwania sie obrazu w pozimie ?Najlepiej to widać na jasnych tłach!Jak dla mnie jest to nie do przyjęcia widac to za kazdym razem w takich ujeciach!Mozna to jakos zniwelowac ustawieniami czy juz tak zostanie?
Pozdr
 

andrewxxx

New member
1. Jak włączyć 3D korzystając z komputera?? Komputer podłączony przez VGA.

Kupiłem ten TV z myślą i możliwością oglądania filmów przez komputer i widzę, iż nie ma takiej możliwości.. opcja jest niedostępna. Czy komuś się udało to ustawić ?

2. Jak ustawić ten TV, bo aktualnie pulpit jest wg mnie krzywy.. jest za wysoko i bardziej przylega do prawej niż do lewej .
 

ElTomeko

New member
Robert99 - Pewnie zgłaszaj do serwisu...telewizor zabiorą na tydzień i wróci taki sam jak wcześniej...

No chyba ze ja miałem pecha...
 
Ostatnia edycja:

wenusjanka

New member
Witam
Właśnie zamówiłam ten telewizorek Philips 47PFL6067K + konsola Xbox 360 250GB + gry Halo 4, Wiedźmin (RTV Euro AGD 4 299 zł). Przeczytałam cały temat, ale czy mogłabym prosić o wskazówki jak go sprawdzić gdy przyjedzie: po czym poznać, że jest oryginalnie zapakowany? jakie rzeczy sprawdzić po włączeniu?
Czy to prawda, że można go zwrócić w terminie do 10 dni od zakupu?
:)
 
J

johny860527

Guest
1. Jak włączyć 3D korzystając z komputera?? Komputer podłączony przez VGA.

Kupiłem ten TV z myślą i możliwością oglądania filmów przez komputer i widzę, iż nie ma takiej możliwości.. opcja jest niedostępna. Czy komuś się udało to ustawić ?

2. Jak ustawić ten TV, bo aktualnie pulpit jest wg mnie krzywy.. jest za wysoko i bardziej przylega do prawej niż do lewej .

podłącz kablem hdmi,masz vga i w tym problem.
 

andrewxxx

New member
Zgadza się podłączyłem notebooka przez hdmi i działa.

Niestety, ale TV sam nie chce przełączyć filmów na 3D pomimo, iż ustawiłem taką opcje, czy u was jest tak samo?
 

ElTomeko

New member
Jędrzeju-" No , a może najpierw poczytac trochę instrukcji i popytać . Moim zdaniem żeby zaraz ;wołać; że tv jest be to trochę przesada. "

Co masz na mysli dokładniej??
 

bitner

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam

Prosba o pomoc ! W kinie domowym podłanczałem 2 czinczami głoś i w TV Audio Aout to było w plazmie S10 teraz zakupiłem 6067 i nie wiem jak podłżcyc aby był dzwiek na kinie domowym po AUX. Podpowicie mi jak podłączyc kino z TV ? Slicznie prosze !
 

macmet

New member
Witam mam w nowym philu 6007 oprogramowanie z końca sierpnia 133,80 chyba , czy warto aktualizować do nowej wersji ? waszym zdaniem .
 

bitner

Klub HDTV.com.pl
vip
Mam problem (chyba ) z pilotem. Przyciskając funkcje OPTIONS w górnej krawędzi pojawiaja sie ikonki Opcje Obraz i dzwięk Ustawienia ekologiczne. Problem mam taki że klikając OPCJE pojawia się na ekranie tylko STATUS !a klikając na niego wyswiela mi sie Dzwięk -Cyfrowe stereo i Jakość Sygnału HD 1080i50. A czytając w instrukcji w opcjach powinne byc inne znaczenia jak np skalowanie i inne . Bardzo prosze o pomoc !!!
 

bitner

Klub HDTV.com.pl
vip
A drugi problem to że nie może znaleśc mi PSP 3 Pokazuje sie komunikat brak sygnału !!! A kabel HDMI jest podłączony ! Wina kabla czy moja ?
 
Do góry