Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
no mnie jakoś ten model nie urzekł. No al eo gustach się nie dyskutuje:). Dla Ciebie nie ma równych to najważniejsze:)
 

bitner

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam
Zamówiłem dzisiaj Philipsa 47PFL 6067K za 4300plus Xbox i gierka na RTV AGD czy w porównaniu z 6007 ( brak na magazynach) bedzie to dobry wybór ?
 

DaRcO

Banned
Jedyny największy żal byłby to brak Abmbi; to jest godne patentu dobrze, że tylko do 2020 roku .

Patent dobrze wyliczony, bo za 8 lat telewizory 8K albo i więcej, będą w formie maty naklejane na ścianę o dowolnych wymiarach, więc już na nic innym firmom zda się wygaśnięcie patentu Ambi. ;)
 

maniek530

Banned
Witam
Zamówiłem dzisiaj Philipsa 47PFL 6067K za 4300plus Xbox i gierka na RTV AGD czy w porównaniu z 6007 ( brak na magazynach) bedzie to dobry wybór ?

To bardzo dobry wybór - za tą kwotę nic lepszego nie znajdziesz ! Jeśli sprzedasz Xboxa wyjdzie Ci ten TV bardzo tanio a jeśli nie to ciesz się konsolą :-D bo to fajna zabawa (jak ma ktoś odrobinę czasu i ja tam ogólnie wolę PS3 :-D)
 

Tika

New member
Bez reklam
Witam,
po testach i ogromnym doświadczeniu mogę powiedzieć, że bez namysłu możesz brać Panasonica model
TX-L47DT50E za kwotę ok 4500 nie ma sobie równych !
Matryca IPS, dźwięk bardzo dobry -lepszy o niebo od Philipsa i LG oraz Sony HX850 .
Profesjonalne ustawienia , szybkie menu, obraz miód dla oczu , gdyby miał jeszcze lepszy dźwięk (trudno znaleźć coś lepszego od Phlipsa 9664) oraz inny nie tak nowoczesny wygląd byłby on u mnie w domu ! Stosunek : jakość / cena - 10/ 10.
Jedyny największy żal byłby to brak Abmbi; to jest godne patentu dobrze, że tylko do 2020 roku .

Philips też ma matrycę IPS
 

amonart

New member
Przepraszam, że nie w temacie ale dotarłem do 163 strony tego wątku i nie mogę przejść dalej... klikam na 164 aż do 167 i cały czas ląduje na stronie 163 :( O co chodzi...:hmm: Może ten post pomoże mi się przebić ;)
 

amonart

New member
Mam pytanie do osób, które kupiły 6007 lub 6067 w EuroAGD z xboxem i grami, czy telewizor i pozostałe „gratisy” były fabrycznie zapakowane / zaplombowane? Czasem zastanawiam się do kogo trafiają egzemplarze, z których ktoś zrezygnował i odesłał w ciągu ustawowych 10 dni ;)
 

jkchris

New member
Witam,
Ja swój kupiłem w sklepie internetowym , ale rodzicom kupiłem w Euro-RTV z Xboxem i był oryginalnie zapakowany.
Nie było żadnych problemów.
X-box dla mnie :)
 

SDman

Banned
Philips też ma matrycę IPS

witam,
całe szczęście ! Nie rozumiem jedynie jak Philips mógł nie zastosować matryc IPS w modelach 7007, 8007 -zdjęcia na tych modelach
wyglądają jak wyprane w tanim proszku .
Panasonic ma więcej ustawień: tryb wyboru gamma i znacznie sprawniej działające menu czyta wszystko mkv. m2ts, ts .
Choć sam z doświadczenia (od 2005 już mam 2 model Philipsa oba z serii 9 ) Philipsowi nie są potrzebne zaawansowane ustawienia on z natury ma dobrą
reprodukcje kolorów, a skóra ludzka i jej karnacje to nr 1.
Ja osobiście jestem zniesmaczony brakiem IPS`a w modelach 7007 , 8007 , czyli musiałbym brać pod uwagę 6007.
 

Puchaty86

New member
Witam,
Ja swój kupiłem w sklepie internetowym , ale rodzicom kupiłem w Euro-RTV z Xboxem i był oryginalnie zapakowany.
Nie było żadnych problemów.
X-box dla mnie :)

Coś mi tu nie gra, bo wychodzi na to, że Euro dodaje X-boxa za friko.Miałem troszkę z tym sklepem do czynienia i w takie cuda nie uwierzę.
 

wieloryb84

New member
Mam pytanie do osób, które kupiły 6007 lub 6067 w EuroAGD z xboxem i grami, czy telewizor i pozostałe „gratisy” były fabrycznie zapakowane / zaplombowane? Czasem zastanawiam się do kogo trafiają egzemplarze, z których ktoś zrezygnował i odesłał w ciągu ustawowych 10 dni ;)

Tak, wszystko było fabrycznie zapakowane. Polecam płatność przez Sync, zwraca 5% ceny. W ten sposób za wersję 6007 47'' + xbox + 2 gry (Halo 4 i Wiedźmin 2) zapłaciłem niewiele ponad 4100 pln :)
 

amonart

New member
Coś mi tu nie gra, bo wychodzi na to, że Euro dodaje X-boxa za friko.Miałem troszkę z tym sklepem do czynienia i w takie cuda nie uwierzę.

Dlatego zadałem pytanie czy opakowania były fabrycznie zaplombowane. Trochę mało prawdopodobne,żeby przy dużej liczbie sprzedanych egzemplarzy Euro bawiło się w telewizory i konsole z wystawek albo zwrotów, ale różnie to bywa ....
Inna kwestia jest taka, że TV można kupić na dziań dzisiejszy za 3830 a w Euro kosztuje 4300.
Korzyść z zakupu tandemu to jakieś 500 zł.
 
Do góry