Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

jodlasty1

New member
2013.jpg


Moja ostatnia aktualizacja.
Czy jest coś nowszego?
 

miet55

Member
Bez reklam
kup to podzielisz się wrażeniami ;) a tak na poważnie podszedłem do TV, sprawdziłem i ma wybór ustawienia dla czarnej ściany.
 

wojtekf93

New member
Podłączyłem kabel do SAT i nie mam kanałów, tzn. wyszukało mi kanały, ale wyświetla mi się tylko czarny ekran a obrazu nie ma... Wiecie co jest przyczyną?
 

wojtstar

Member
witam mam wersję oprogramowania QF1EU-0.150.48.13 zainstalowane 28 listopada ubiegłego roku czy warto to zmieniać na najnowsze podle mnie moje aktualne oprogramowanie sprawuje się dobrze ,co wnosi to nowe jeśli można zapytać i czy nie stracę ustawień
 

ejejdi

New member
Pytanie mam do administratora/administratorów strony; czy istnieje sposób na stworzenie wersji tej strony "do druku" , tzn wersji z samymi " gołymi " postami bez reklam ?? Ten temat ma na chwilę obecną 138 str i 966 postów i znalezienie informacji która była np na str 73 jest cokolwiek kłopotliwe.
Wiem ,że parę for daje taką możliwość.
Myślę ,żę kilka osób byłoby hapy :)))))))))
 

miet55

Member
Bez reklam
witam mam wersję oprogramowania QF1EU-0.150.48.13 zainstalowane 28 listopada ubiegłego roku czy warto to zmieniać na najnowsze podle mnie moje aktualne oprogramowanie sprawuje się dobrze ,co wnosi to nowe jeśli można zapytać i czy nie stracę ustawień
Zawsze możesz cofnąć się do poprzedniej. I dlatego właśnie warto ściągać aktualizacje na PC (archiwizować), żeby później ewentualnie powrócić do wcześniejszych.
 
Ostatnia edycja:

mariogsxf

New member
Hej
Co zrobic aby w przegladarce int na youtube był dzwięk!?
Zmieniłem w koncu oprogramowanie na najnowsze (poprzednie bylo z sierpnia) i w końcu menu działa w miarę szybko.
 

robin743

New member
Witam!
Czy ceny tego modelu mogą w najbliższym czasie zostać jeszcze obniżone. Jak na razie utrzymują się na tym samym poziomie pomimo "promocji"?
 

ket23

New member
Brudna matryca zgłoszona.Zobaczymy co powie technik jak przyjedzie.Jeśli(oby nie)nic z tego nie wyjdzie to czy ktos wie gdzie moge oddac matryce do czyszczenia?Zależy mi żeby to było dobrze zrobione.Oczywiście za odpowiednią kasę:)
 

Jarecki 123

New member
Nic nie zrobisz, przeglądarka nie obsługuje dźwięku z YT.


Cześć, a wie ktoś czy da się coś zrobić żeby na YT chodziły filmiki i dźwięk? Flasha mi nie chce pobrać, może coś można wgrać, jakieś kodeki cy cóś :) albo może dodatkową przeglądarkę? Czy tam w ogóle coś można zainstalować z netu? Niby to nie komputer ale ....
 

jodlasty1

New member
Cześć, a wie ktoś czy da się coś zrobić żeby na YT chodziły filmiki i dźwięk? Flasha mi nie chce pobrać, może coś można wgrać, jakieś kodeki cy cóś :) albo może dodatkową przeglądarkę? Czy tam w ogóle coś można zainstalować z netu? Niby to nie komputer ale ....


Nic nie zrobisz.
Trzeba używać dedykowanego programu.
 
Do góry