Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

emer

Member
Bez reklam
ja wiem jedno - po około 1.5 roku po zakupie będę gnębił serwis ... może nic to nie da, będą musieli gimnastykować się z działaniem FW tak niestabilnym i tak nie trzymającym ustawień
 

pawel4004

New member
Naprawdę, przydałaby się porządna aktualizacja oprogramowania, bo to co się teraz dzieje z moim TV woła o pomstę do nieba - zwiechy, brak reakcji na pilota, okropne bugi w oprogramowaniu począwszy od gubienia ustawień na braku możliwości wyjścia z aplikacji YT skończywszy.
 

Zielony_M

Member
Miałem potrzebę skorzystania ze Smart TV ostatnio więcej i muszę przyznać, że nędza z działalnością jest. Mogli by i nad tym popracować konkretni deweloperzy. Np. jest app'ka Picasy, a skończyło się na w***************ch i ostatecznie laptopie na kablu bo poprzez przeglądarkę w TV też są problemy.
Dobrze, że YT działa w miarę.
 

jenson

Banned
U mnie ciekawy kwiatek ostatnio się***pojawił, włączam tv naciskam przycisk ambilight i wyskakuje mi info żebym podłączył pendrive, to samo było wczoraj gdy po włączeniu chciałem przyciszyć... NIGDY WIĘCEJ PHILIPSA!
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
hehe to jakiś felerny Ci się trafił egzemplarz, ja przy swoim nigdy nie miałem problemu tego typu. To co mnie denerwowało poprawiono ostatnim softem. Mi TV służy tylko do wyświetlania obrazu. Smart to dziadostwo, kompletnie mnie to nie kręci. Przy moim użytkowaniu nie zauważam żadnych uchybień, pewnie jak bym siedział na nim jak na kompie i tylko klikał to pewnie bym się wnerwił ostro. Na tym forum jest masa opisanych problemów z tym TV czytając wszystko można ocenić czy brać go czy nie. A potem wielke rozczarowanie. Ja jeśli bym na tamte czasy wybrał inny to pewnie miał bym niedosyt w jakości obrazu. Stawiałem na obraz i mam to co chciałem. Kto chce stabilność i dobry smart niech bierze samsunga. Ten Twój problem jest naprawdę dziwny, nikt wcześniej tego nie miał. Wgraj jeszcze raz aktualizację ostatnią. Pewnie, że jestem mądry, bo kupiłem TV który mi odpowiada, nie ma wad i przed zakupem był wytestowany i sprawdzony pod każdym względem i nie mam żadnych wad matrycy. A Ty jeśli chcesz być mądry, to zacznij działać, zrób reinstalkę, zgłoś do servisu albo go sprzedaj ;)
 

murzyn997

New member
hehe to jakiś felerny Ci się trafił egzemplarz, ja przy swoim nigdy nie miałem problemu tego typu. To co mnie denerwowało poprawiono ostatnim softem. Mi TV służy tylko do wyświetlania obrazu. Smart to dziadostwo, kompletnie mnie to nie kręci. Przy moim użytkowaniu nie zauważam żadnych uchybień, pewnie jak bym siedział na nim jak na kompie i tylko klikał to pewnie bym się wnerwił ostro. Na tym forum jest masa opisanych problemów z tym TV czytając wszystko można ocenić czy brać go czy nie. A potem wielke rozczarowanie. Ja jeśli bym na tamte czasy wybrał inny to pewnie miał bym niedosyt w jakości obrazu. Stawiałem na obraz i mam to co chciałem. Kto chce stabilność i dobry smart niech bierze samsunga. Ten Twój problem jest naprawdę dziwny, nikt wcześniej tego nie miał. Wgraj jeszcze raz aktualizację ostatnią. Pewnie, że jestem mądry, bo kupiłem TV który mi odpowiada, nie ma wad i przed zakupem był wytestowany i sprawdzony pod każdym względem i nie mam żadnych wad matrycy. A Ty jeśli chcesz być mądry, to zacznij działać, zrób reinstalkę, zgłoś do servisu albo go sprzedaj ;)

Skoro tv służy ci tylko do wyświetlania obrazu to nie dziwie się ze nie masz żadnych problemów więc sie nie wypowiadaj.Zaplaciles sporo kasy za sam obraz czyli przeplaciles bo tv to nie tylko obraz(tym bardziej za te pieniadze).jestes z pokroju ludzi "Kupie ferrari z silnikiem malucha za 100tys i bede sie cieszyl"
 

accu

New member
Bez reklam
U mnie ciekawy kwiatek ostatnio się***pojawił, włączam tv naciskam przycisk ambilight i wyskakuje mi info żebym podłączył pendrive, to samo było wczoraj gdy po włączeniu chciałem przyciszyć... NIGDY WIĘCEJ PHILIPSA!

Witam uprzejmie,

Nieśmiało sugeruję , może zajrzyj na tą stronkę:

Philips: Neue Firmware für 2012er TV-Serien 6xx7 bis 9×07 (Version 150.88) verfügbar (Update 1) | Toengel's Philips Blog / TP Vision Blog

Może nowy soft 150.88 , który właśnie powinien być już dostępny do pobrania coś pomoże .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Skoro tv służy ci tylko do wyświetlania obrazu to nie dziwie się ze nie masz żadnych problemów więc sie nie wypowiadaj.Zaplaciles sporo kasy za sam obraz czyli przeplaciles bo tv to nie tylko obraz(tym bardziej za te pieniadze).jestes z pokroju ludzi "Kupie ferrari z silnikiem malucha za 100tys i bede sie cieszyl"
Ja postawiłem na obraz. Czybym kupował inny TV to tylko dla obrazu i co z tego ze bym wziął np samsunga i miał kupę bajerów jak i tak bym ich nie używał, a przynajmniej philips daje mi więcej niż samsung, ale jak piszę dla mnie. A Ty jesteś człowiekiem pokroju co kupują w ciemno a potem psioczą, ja swoją decyzję przemyślałem :). Kupił bym sony dla samego obrazu i jeszcze więcej bym przepłacił hehe. Za nieprzemyślane decyzje trzeba płacić hehe:p. Nie zabronisz mi się wypowiadać. Mało było pisane o wadach i mimo tego go kupiłeś. BRAWO!!. Jak to się mówi jesteś kowalem swego losu :). W sumie się nie dziwię na Twoim miejscu tez bym był tak sfrustrowany :)
 

murzyn997

New member
Ja sfrustrowany?cos ci sie pomyliło, gdzies juz pisalem ze pogodzilem sie z jego wadami.Tu nie chodzi o jakies tam bajery, chodzi o to ze skoro firma wypuszcza tv to niech to zrobi dobrze albo niech wypusci tv z samym super ekranem bez wodotryskow.Tv jest przymulony na maxa, nie wspomne o tych roznych niespodziankach typu resety itp.Ale co ty mozesz wiedziec na ten temat skoro jak stwierdziles ze sluzy tylko do wyswietlania.Z pewnoscia chowasz pilota przed znajomymi zeby czasem nikt nie spostrzegl jakie cyrki ten super sprzet wyprawia
Z resztą to niema znaczenia, chodzi o to po cholere sie udzielasz na temat o ktorym niemasz pojecia, nie doznales problemow z tv bo jak sam napisales sluzy ci tylko do wyswietlania.Ktos inny uzywa rowniez pilota i ma wieksze pojecie o wadach tego tv wiec o czy ty chcesz tu dyskutowac
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
hehe no pewnie i zdejmuje go ze ściany i chowam za szafę:D. Mi zawsze TV służył tylko do wyświetlania obrazu i zawsze będzie do tego służył :) i takich jak ja jest więcej ;). Mając nie wiadomo jakie wymagania, na pewno bym go nie kupił. Mi zależało tylko na tym, żeby matryca była wolna od wad, bajery i ciągłe szperanie w TV nie jest dla mnie:). Chcę dyskutować o wszystkim, zarówno o wadach jak i plusach. Nie zabronisz mi wyrażać mojej opinii:) i być zadowolonym z mojego TV
 
Ostatnia edycja:

murzyn997

New member
hehe no pewnie i zdejmuje go ze ściany i chowam za szafę:D. Mi zawsze TV służył tylko do wyświetlania obrazu i zawsze będzie do tego służył :) i takich jak ja jest więcej ;). Mając nie wiadomo jakie wymagania, na pewno bym go nie kupił. Mi zależało tylko na tym, żeby matryca była wolna od wad, bajery i ciągłe szperanie w TV nie jest dla mnie:). Chcę dyskutować o wszystkim, zarówno o wadach jak i plusach. Nie zabronisz mi wyrażać mojej opinii:) i być zadowolonym z mojego TV

Masz racje, nie zabronie ci wyrazac swojej opini i masz prawo byc zadowolonym ze swojego tv.pozdrawiam
 
Do góry