Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

kini0

New member
Bez reklam
Skoro soft ma datę 22.05 to można się zastanawiać dlaczego, ale widocznie koledzy mają zbyt mało wyobraźni żeby się nad tym zastanowić...
 

emer

Member
Bez reklam
NIE Szanowny Panie Kolego - nie ma takiej daty .... ile razy trzeba ten FAKT powtarzać ?
Jak wrzucisz DZISIAJ na jakiś upload np "Rejs" z 1970, to będzie znaczyć że to nowy film, czy ciągle ten stary z 1970 ?
 

emer

Member
Bez reklam
człowieku - ściągnij, rozpakuj, popatrz na datę komplilacji pliku i porównaj ten czas (nawet minuty) do wcześniejszej wersji 187 i już więcej nie śmieć/śmiećcie forum i nie rozsiewajcie jakiś filozofii w temacie nowy stary FW 187.
 

andrzej4

New member
przestroga

Witam wszystkich chciałbym przestrzec przed kupnem telewizora philips po kilku miesiącach zakupu 42pfl6007 zepsuł się i nie było by w tym może nic dziwnego bo usterki się przecież zdarzają ale chodzi o naprawe gwarancyjną na którą już czekam blisko dwa miesiące i powiedziano mi że może to potrwać nawet rok ponieważ nie ma terminu naprawy.Zostałem bez telewizora i bez nadziei na naprawe i to wszystko zgodnie z prawem.Serwis philipsa to jeden wielki koszmar i dlatego tutaj piszę jeżeli chcecie mieć to co ja to się kilka razy zastanówcie.Pozdrawiam klient philipsa.
 

andrzej4

New member
jesteś pierwszym takim przypadkiem hehe:)

Tak na pewno jednym na jakieś dwa miliardy i dodaj nie martwcie się drodzy przyszli użytkownicy możecie spać spokojnie wasze tv będzie wam służyć wiele wiele lat a jeżeli się już tak zdarzy że się coś zepsuje to nawet tego nie zauważycie kiedy będzie naprawione. Pozdrawiam :cry:
 

jodlasty1

New member
Witam wszystkich chciałbym przestrzec przed kupnem telewizora philips po kilku miesiącach zakupu 42pfl6007 zepsuł się i nie było by w tym może nic dziwnego bo usterki się przecież zdarzają ale chodzi o naprawe gwarancyjną na którą już czekam blisko dwa miesiące i powiedziano mi że może to potrwać nawet rok ponieważ nie ma terminu naprawy.Zostałem bez telewizora i bez nadziei na naprawe i to wszystko zgodnie z prawem.Serwis philipsa to jeden wielki koszmar i dlatego tutaj piszę jeżeli chcecie mieć to co ja to się kilka razy zastanówcie.Pozdrawiam klient philipsa.

Jaki serwis naprawia Ci TV?

Mój się zepsuł, zabrał go serwis z Radomia, a mieszkam w Siedlcach.
Naprawa trwała kilka dni i sami przywieźli mi go do domu.
Więc serwis jest ok, tak samo dobry jak Panasa, bo też miałem z nim do czynienia :)
 

jenson

Banned
Tak na pewno jednym na jakieś dwa miliardy i dodaj nie martwcie się drodzy przyszli użytkownicy możecie spać spokojnie wasze tv będzie wam służyć wiele wiele lat a jeżeli się już tak zdarzy że się coś zepsuje to nawet tego nie zauważycie kiedy będzie naprawione. Pozdrawiam :cry:

Ja czekam jak mój phil zdechnie, będę mógł wtedy z czystym sumieniem kupić nowy tv i na pewno nie będzie to philips...
 

andrzej4

New member
Jaki serwis naprawia Ci TV?

Mój się zepsuł, zabrał go serwis z Radomia, a mieszkam w Siedlcach.
Naprawa trwała kilka dni i sami przywieźli mi go do domu.
Więc serwis jest ok, tak samo dobry jak Panasa, bo też miałem z nim do czynienia :)

Mój też zabrał z Radomia bo to jest centralny serwis ma tylko swoje oddziały w większych miastach i nie uwieże Ci że go naprawili w ciągu kilku dni bo to jest nie możliwe .Przyjechał "kurier" po 4 dniach od zgłoszenia i nawet nie był zainteresowany sprawdzeniem czy tego się nie da naprawić na miejscu nie mówiąc już o wymianie matrycy czy płyty głównej którą zamawiają już od blisko dwóch miesięcy i wymyślają coraz to nowe wymówki. NIGDY WIĘCEJ PHILIPSA!!!
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
no to kup innej marki TV i obyś tam nie miał takich meksyków. A z tego co wiadomo to i u innych też jest wesoło hehe
 
Do góry