Philips 42PFL 6007 test owarty - Maestro Philips czyli nowa jakość w klasie premium

marcelino

New member
Witam, pytanie do tych co uzywaja tego TV do grania. Czy ktoś korzystał z opcji podzielonego ekranu do grania we dwie osoby? Z tego co zauważyłem to potrzebne sa dodatkowe okulary, w których jedna para ma tylko "szkła lewe" a druga para tylko "szkła prawe". Wyszlo teraz resident evil 6 i na pc mozna skorzystac z podzielonego ekranu i chcialem sie zorientować jakie są wrażenia osób korzystających i czy warto inwestować dodatkowe pieniądze
 

miet55

Member
Bez reklam
aaazgt.jpg


Do trzech razy sztuka, tym razem zgodnie z obiecanym terminem!
 
Ostatnia edycja:

marcelino

New member
tryb do grania na 2 osoby na jednym ekranie (z niezależnym widokiem) dotyczy tylko konsol
A gdzie znalazłęś takie info? Jak odpalisz dwa zdjęcia podzielone na jednym ekranie np gora dół to widać na zwykłych okularach jednym okiem jeden obraz i analogicznie z drugim. Oznacza to, że działa to niezależnie od sygnału i nie musi być on z konsoli. Jezeli pc oferuje opcje grania we dwóch na jednym monitorze. przy podzieleniu to nie widze przeszkód. Sam korzystasz moze z tego patentu na konsoli?

edit
Jeżeli ktos z ciekawości chciałby nawet to sprawdzić to można za pomocą tego filmiku youtube.com/ watch?v=p3Ud9-L9uLg Jeżeli nie macie odpowiednich okularów to wystarczy zamknąć jedno oko a później drugie (mająć założone oczywiście standardowe okulary dołączone z tv) i dzielenie działa ok
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
aaazgt.jpg


Do trzech razy sztuka, tym razem zgodnie z obiecanym terminem!

Witam uprzejmie,
Tak , dzisiaj pojawił się ten widget .
U mnie jest ciągły obraz i dźwięk , tyle że na środku ekranu "8 białych kółeczek z jedną przemieszczającą
się ". Może 6Mbps nie wystarcza.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

emer

Member
Bez reklam
(ciach) U mnie jest ciągły obraz i dźwięk , tyle że na środku ekranu "8 białych kółeczek z jedną przemieszczającą
się ". Może 6Mbps nie wystarcza.
spróbowałem na najwyższej rozdzielczości, czyli opcja "HD" - nie wiem czy przypadek, ale poszło bez problemów i bez zacięć ...
WiFi z net 24MB ... aktualnie :
2603880848.png
 

wojtisek1

New member
a dlaczego jak mam wersję oprogramowania 150.83 TV informuje , że nie ma nowszej , a na stronie philipsa jest 150.85.
Mało tego nie mam tvn player !!
 

miet55

Member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Może 6Mbps nie wystarcza.
Do HD powinno starczyć 2-3Mbps
A tak nawiasem to odpalił mi za pierwszym razem chyba w rozdzielczości standardowej, później po zmianie na HD już zawsze odpala w HD ;)

a dlaczego jak mam wersję oprogramowania 150.83 TV informuje , że nie ma nowszej , a na stronie philipsa jest 150.85.
Mało tego nie mam tvn player !!
Sprawdzałeś w APP Gallery?
Tv tak ma, poprawne działanie Philips'ów nie jest nam do końca znane ;)
 
Ostatnia edycja:

Tika

New member
Bez reklam
A gdzie znalazłęś takie info? Jak odpalisz dwa zdjęcia podzielone na jednym ekranie np gora dół to widać na zwykłych okularach jednym okiem jeden obraz i analogicznie z drugim. Oznacza to, że działa to niezależnie od sygnału i nie musi być on z konsoli. Jezeli pc oferuje opcje grania we dwóch na jednym monitorze. przy podzieleniu to nie widze przeszkód. Sam korzystasz moze z tego patentu na konsoli?

edit
Jeżeli ktos z ciekawości chciałby nawet to sprawdzić to można za pomocą tego filmiku youtube.com/ watch?v=p3Ud9-L9uLg Jeżeli nie macie odpowiednich okularów to wystarczy zamknąć jedno oko a później drugie (mająć założone oczywiście standardowe okulary dołączone z tv) i dzielenie działa ok

nie zrozumiałam o co Ci chodzi, tu masz lepszy przykład jak działa dual view gaming, TV PHILIPS 3D 47PFL8606D - ÓCULOS 3D DUAL VIEW PTA436 - DUAL PLAY - YouTube
osobiście nie miałam z tym styczności, ale może i faktycznie nie ma znaczenia czy to PC czy to konsola
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Dziękuję @miet55 za trafną uwagę . Wyłączyłem 2 laptopy korzystające z WI-FI i jest teraz wszystko
w porządku .
Muszę sobie sprawić 5 metrowy kabel do połączenia przewodowego i będzie po sprawie .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry