Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Firma Philips wyda już wkrótce nowy soft do serii 400x , 430x , 500x , 550x .
Release for TV550R4:Q554E-0.97.0.0_bld80a Generation date:03/03/2013 23:24:07

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

qbo

New member
Witam,
czy ktoś wie jak wygląda współpraca miedzy dekoderem DTV od Multimedia Polska (dekoder MMP-5800 C) a 40 pfl5507k?

Pozdrawiam,
Qbo
 

h17

New member
jak dobrze wiecie teraz ten telewizor jest w biedronce za 1999zł. cena powalająca bo najtaniej w necie to trzeba wydać ok 2600zł. najbardziej martwi mnie zamulanie smart tv. podobno wifi jest ale działa tragicznie. mam neta 12mb. druga sprawa to brak tvn playera. wątpię żeby kiedyś dodali go jak do tej pory nie ma.

opłąca się go brać z biedronki za tą kwotę?

właśnie wyczytałem ze sa dwie matryce. sharpa i Samsunga. można to jakoś rozpoznać przez zakupem? tv leżą w kartonach w biedronce.
 
Ostatnia edycja:

Since

New member
jak dobrze wiecie teraz ten telewizor jest w biedronce za 1999zł. cena powalająca bo najtaniej w necie to trzeba wydać ok 2600zł. najbardziej martwi mnie zamulanie smart tv. podobno wifi jest ale działa tragicznie. mam neta 12mb. druga sprawa to brak tvn playera. wątpię żeby kiedyś dodali go jak do tej pory nie ma.

opłąca się go brać z biedronki za tą kwotę?

mozesz dac link do tej oferty ??
 

h17

New member
otwierali u mnie po remoncie biedronkę i dali taką promocję. był za 1999zł. już niestety niema ani jednej sztuki. dwa dni leżały na palecie :(
 

Piti11

New member
W smartTV na youtube działają filmiki, ale te w niższej jakości - np.360p, w HD zacinają się niemiłosiernie, a nie wiem jak wyłączyć wysoką jakość..
 

arczex

New member
Nie wiem czemu uczepiliście się tak tego smartTV fakt faktem działa wolno ale w moim 46 calowym nie ma problemów z zacinaniem itp tak jak piszecie... łącze netia 6mb na liniach TP ( co zauważyłem przez Wi-Fi działa troszkę ! wolniej ) ale Ipla działa świetnie nawet w menu nie ma przycięć itp. po naciśnięciu na film buforuje 5 - 10s w HD moze z 15 i potem 0!!! zacięć !

YT fakt pisze się z "opóźnieniem" i jeśli ktoś wolno naciska to i z zacinaniem ale potem film buforuje się podobnie jak w ipli i czy w HD czy nie nic sie nie zacina !

Ogólnie SmartTV działa wolno ! ale prawidłowo filmy odtwarzają się bez zacinania !

Także nie wiem czy u was radiówki śnieg zasypał czy macie pingi na poziomie 200 bo przy podobnym pingu nawet na łączu 1GB będzie się wszystko ciąć.
 

ejcz

New member
Witam wszystkich :)
Przebrnąłem przez te prawie 300 stron, ale dalej nie wiem czym tak naprawdę różnią się modele(poza kolorem ramki) 46pfl5507 - 46pfl5527 - 46pfl5537 ? I skąd takie różnice w wadze danych modeli 5507-19,9kg, 5527-25,1kg, 5537-19.9
Czy coś zostało zmienione, naprawione, zmodyfikowane? Kiki coś wspominał, że różnią sie matrycą, tylko nie wiem czy na pewno chodziło mu o model 46 cali, bo o różnych matrycach w 40 to wiem... Ma ktoś w ogóle któryś z modeli 5527, 5537?
 

bigi1966

Member
Nie wiem czemu uczepiliście się tak tego smartTV fakt faktem działa wolno ale w moim 46 calowym nie ma problemów z zacinaniem itp tak jak piszecie... łącze netia 6mb na liniach TP ( co zauważyłem przez Wi-Fi działa troszkę ! wolniej ) ale Ipla działa świetnie nawet w menu nie ma przycięć itp. po naciśnięciu na film buforuje 5 - 10s w HD moze z 15 i potem 0!!! zacięć !

YT fakt pisze się z "opóźnieniem" i jeśli ktoś wolno naciska to i z zacinaniem ale potem film buforuje się podobnie jak w ipli i czy w HD czy nie nic sie nie zacina !

Ogólnie SmartTV działa wolno ! ale prawidłowo filmy odtwarzają się bez zacinania !

Także nie wiem czy u was radiówki śnieg zasypał czy macie pingi na poziomie 200 bo przy podobnym pingu nawet na łączu 1GB będzie się wszystko ciąć.

Popieram kolegę. Płacicie za neta 12mbit\s , a faktycznie macie 2 lub nawet mniej. Operatorzy robią was w bambuko i nawet o tym nie wiecie podpisujac umowę np.do 12 Mbit i tam najważniejsze jest słowo do. Wi-fi u mnie działa prawidłowo.
 

lasso

New member
W smartTV na youtube działają filmiki, ale te w niższej jakości - np.360p, w HD zacinają się niemiłosiernie, a nie wiem jak wyłączyć wysoką jakość..
Jak odpalisz YT i masz wyszukiwarkę to po lewej masz ekranową klawiaturę, a jak przejedziesz maksymalnie na prawo to powinien być przełącznik HD i nie.
O ile dobrze pamiętam, bo nie korzystam w ogóle ze SmartTV.
 

bigi1966

Member
Witam wszystkich :)
Przebrnąłem przez te prawie 300 stron, ale dalej nie wiem czym tak naprawdę różnią się modele(poza kolorem ramki) 46pfl5507 - 46pfl5527 - 46pfl5537 ? I skąd takie różnice w wadze danych modeli 5507-19,9kg, 5527-25,1kg, 5537-19.9
Czy coś zostało zmienione, naprawione, zmodyfikowane? Kiki coś wspominał, że różnią sie matrycą, tylko nie wiem czy na pewno chodziło mu o model 46 cali, bo o różnych matrycach w 40 to wiem... Ma ktoś w ogóle któryś z modeli 5527, 5537?

Nie wiem skąd wziąłeś dane wagi modelu PHILIPS 46PFL5527K/12, podaje lik do danych technicznych. To nie jest reklama sklepu, wydaje mi sie , że te modele nie były dedykowane na polski rynek. Różnią się tylko prawdopodobnie matrycą i kolorem obudowy. Poszukaj opini na zagranicznych forach.
Telewizor PHILIPS 46PFL5527K/12 - www.mixmedia.pl
 

ejcz

New member
W takim razie nie wiem skąd sklepy biorą te dane. W kilku sklepach podali większą wagę, z drugiej strony co musieliby tam wsadzić, żeby te 5 kg różnicy osiągnąć.. Hmm czyli twierdzisz, że matryca jest inna? Sharpa? mówimy o modeli 46 cali.
 
Do góry