Philips 40 PFL5507K/12-test otwarty.Ten model powinien być hitem ...

nawe

New member
Since, a sprawdzałeś jak net chodzi w innych telewizorach? Powiem Ci, że nabyłem ten TV i przeglądałem internet, youtube, iPla przez całkowicie prowizorycznie zrobiony internet. Do PC z netem (20 Mbit) podlaczony jest za pomocą USB telefon HTC Wildfire S, którym udostępniam WiFi po mieszkaniu (jestem przed zakupem routera). Zrobiłem nawet próbę i do tej sieci WiFi podłaczyłem laptopa na którym streamowałem film i oglądałem na TV! :) I Szło! Trochę wczytywało ale później poszło. Fakt, że czasami w Smart TV doczytuje podczas przełączania, ale na Routerze będzie z pewnością OK.
(przy okazji ma ktoś jakiś sprawdzony tak do 150zł aby miał dobrą przepustowość po WiFi i nie łapał zwiech?)

Philipsa 46PFL5507K mam od piątku, tv już po wgraniu najnowszego softu. Nie znalazłem funkcji wyłączenia loga na początku, ale potwierdza nie jest to problem. Trwa to jak dobrze liczyłem ok 13 sekund (wbrew pozorom inicjalizacja mojego dekodera trwa dłużej). Oglądam z odległości 3-3,5m. Kanały SD na analogu zbyt dobrze nie wyglądają, w tym przypadku według mnie lepiej brać 40", ale kto jeszcze teraz ogląda analog. Kanały SD już po cyfrowym łączu przez dekoder z Multimed. znacznie lepiej, a HD naprawde miód (chodź wiadomo jak jest ogólnie z jakością u tego operatora). Konwersja na 3D na kanałach HD robi wrażenie. Realnego 3D jeszcze nie miałem okazji oglądać, ale po tym co widziałem to znacznie ładniej i przyjemniej oglądałem niż nawet na droższych modelach Samsunga i Sonego w sklepach. Dla mnie najlepszy aktywne 3D do tej pory, za niewielkie pieniądze. Jak dla mnie pasywne się chowa. Philips My Remote - na tel. z Androidem super bajer. Jak dla mnie paski na TVN24 czy innych informacyjnych bez zarzutów. Nie dostrzegam nieprawidłowości, dla mnie wszystko czytelnie.

W razie pytań piszcie śmiało. Z przyjemnością postaram się udzielić odpowiedzi na tyle ile tylko będę w stanie.
Co do samego obrazu jeszcze nie poradziłem sobie z optymalnym ustawieniem, fachowa pomoc przy kalibracji będzie chyba niezbędna. Macie już sprawdzone jakieś podstawowe ustawienia? Mógłby ktoś się podzielić?
 
Ostatnia edycja:

Since

New member
Since, a sprawdzałeś jak net chodzi w innych telewizorach? Powiem Ci, że nabyłem ten TV i przeglądałem internet, youtube, iPla przez całkowicie prowizorycznie zrobiony internet. Do PC z netem (20 Mbit) podlaczony jest za pomocą USB telefon HTC Wildfire S, którym udostępniam WiFi po mieszkaniu (jestem przed zakupem routera). Zrobiłem nawet próbę i do tej siedzi WiFi podłaczyłem laptopa na którym streamowałem film i oglądałem na TV! :) I Szło! Trochę wczytywało ale później poszło. Fakt, że czasami w Smart TV doczytuje podczas przełączania, ale na Routerze będzie z pewnością OK.
(przy okazji ma ktoś jakiś sprawdzony tak do 150zł aby miał dobrą przepustowość po WiFi i nie łapał zwiech?)

Philipsa 46PFL5507K mam od piątku, tv już po wgraniu najnowszego softu. Nie znalazłem funkcji wyłączenia loga na początku, ale potwierdza nie jest to problem. Trwa to jak dobrze liczyłem ok 13 sekund (wbrew pozorom inicjalizacja mojego dekodera trwa dłużej). Oglądam z odległości 3-3,5m. Kanały SD na analogu zbyt dobrze nie wyglądają, w tym przypadku według mnie lepiej brać 40", ale kto jeszcze teraz ogląda analog. Kanały SD już po cyfrowym łączu przez dekoder z Multimed. znacznie lepiej, a HD naprawde miód (chodź wiadomo jak jest ogólnie z jakością u tego operatora). Konwersja na 3D na kanałach HD robi wrażenie. Realnego 3D jeszcze nie miałem okazji oglądać, ale po tym co widziałem to znacznie ładniej i przyjemniej oglądałem niż nawet na droższych modelach Samsunga i Sonego w sklepach. Dla mnie najlepszy aktywne 3D do tej pory, za niewielkie pieniądze. Jak dla mnie pasywne się chowa. Philips My Remote - na tel. z Androidem super bajer. Jak dla mnie paski na TVN24 czy innych informacyjnych bez zarzutów. Nie dostrzegam nieprawidłowości, dla mnie wszystko czytelnie.

W razie pytań piszcie śmiało. Z przyjemnością postaram się udzielić odpowiedzi na tyle ile tylko będę w stanie.
Co do samego obrazu jeszcze nie poradziłem sobie z optymalnym ustawieniem, fachowa pomoc przy kalibracji będzie chyba niezbędna. Macie już sprawdzone jakieś podstawowe ustawienia? Mógłby ktoś się podzielić?


W innych niestety nie sprawdzalem, ale kiedys mialem doswiadczenie z samsungiem i bylo w miare szybko (OK)

a do Ciebie pytanie, jak z czernią i kątami bocznymi przy zgaszonym świetle w pokoju ? bo niestety w sklepie tego nie mozna sprawdzic.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie bardzo zrozumialem sens sprawdzania na sklepie
Jeśli jest słabe łącze.

To jakby nalać wody do zbiornika samochodu i chcieć jechać
Testuję różne modele i obsługa internetowa niczym się nie
różni od innych.
Do szybkiego wpisywania służy klawiatura więc po co się katować pilotem?
Philips dokonał ogromnego postępu jeśli chodzi o kąty
boczne.
 

szookus

New member
przekonaliście mnie do zakupu tego telewizora w rozmiarze 46cali. Porównywałem wcześniej Sony ex720(kiepskie 3D, brak WiFi) i Samsunga es6800(clouding niedopuszczalny przy tej cenie). Oby Philips cały czas wspierał oprogramowanie.
 

Since

New member
Nie bardzo zrozumialem sens sprawdzania na sklepie
Jeśli jest słabe łącze.

To jakby nalać wody do zbiornika samochodu i chcieć jechać
Testuję różne modele i obsługa internetowa niczym się nie
różni od innych.
Do szybkiego wpisywania służy klawiatura więc po co się katować pilotem?
Philips dokonał ogromnego postępu jeśli chodzi o kąty
boczne.

4Mb/s to według Ciebie mało ??

ta testowana strona WP powinna sie wczytac w mik jak by tylko TV na to pozwolił.

na 2Mb/s w Samsungu uruchomiła sie 5x razy szybciej. i to nie byl zaden wygórowany model i co Ty na to ?

a Ty jak byles w tym sklepie sprawdzic te zepsute Phile ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wiem jaką mam przepustowość i wiem, że nie ma problemów innych jak w Panasonicu, Sony, Samsungu , Sharpie czy Toshibie.
 

gizmos

New member
Zależy jaki masz doświadczenie na tym polu , czyli jaki masz telewizor i jakie masz oczekiwania ?

Obecnie mam 28" CRT, poszukuję TV z matowa matryca, a oczekiwania:
- jakość obrazu najważniejsza,
- multimedialność (internet).

Kupić Sharpa czy Philipsa oto jest pytanie :blagam:

Philips lepszy multimedialnie i tańszy.

Jaka jest różnica w obrazie tych dwóch TV, czy była by możliwość zrobienia testu- porównania. Wygląda, że nie tylko mnie i lasso zainteresował TV będący alternatywą dla drogiego Sharpa;)
 

saet

New member
Od soboty jestem posiadaczem tego TV w wersji 46 cali.
Pare moich spostrzeżeń z tym że bierzcie poprawke na to że to mój pierwszy telewizor LED i mam porównanie tylko do CRT.
Kąty boczne moim zdaniem bardzo dobre, trochę się tego obawiałem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Czerń w porządku tyle że ja zawsze oglądam TV przy jakimś dodatkowym oświetleniu i w takich warunkach to oceniam. Oglądanie TV w zupełnych ciemnościach po prostu mi nie odpowiada.
Co do reszty kolorystyki się nie wypowiadam zanim nie znajdę czasu na jakieś dokładniejsze pobawienie się ustawieniami lub znajdę jakieś przykładowe ustawienia na necie. Na ustawieniu standard chyba jest za dużo czerwieni, najbardziej naturalny obraz wydaje mi się w trybię Zdjęcia.(Ale to odczucie subiektywne)
Obraz full HD wiadomo nic do zarzucenia(ale jak pisałem wcześniej miałem CRT), obraz SD znowu pozytywnie mnie zaskoczył a przyznaję że się tego obawiałem.
Żona oglądała jakiś mecz (ja wolę grać niż oglądać:) i mówiła że całkiem spoko żadne duszki po boisku się nie pałętają.


SmartTV, nie miałem jeszcze czasu wgrać najnowszego softu. Działa różnie, w zależności do aplikacji, do takiego facebook np nie udaje mi się zalogować.Szybkość działania nierówna, raz ok raz wyraźnie wolniej. YouTube i ipla OK, przeglądarka całkiem spoko, porównywalna szybkość działania z przeglądarką na Kindle (może deczko szybciej). Miło że da się podpiąć myszkę i klawiaturę USB, wpisywanie znaków jest przyjemniejsze,(bo korzystanie z pilota do wpisywania jest dość irytujące są czasami jakieś dziwne opóźnienia) ale np w aplikacji Picasa nie działa. Mysz z tego co zauważyłem działa tylko w przeglądarce.
Ogólnie może być w końcu to nie komputer i ma służyć głównie do telewizji.

Z tego co sprawdzałem odtwarza avi(divx) z napisami w srt, ale zamiast polskich znaków krzaczki.

3D - sprawdzałem tylko konwersję materiału 2D całkiem przyjemna ale po 5 minutach oglądania wiem że 3D nie jest dla mnie.

Szybkość działania menu telewizora zadowalająca, sterowania z urządzeń z androidem cz IOSem nie miałem jak sprawdzić.

Dźwięk, ja dla mnie ekstra, głośniczki z tyłu obudowy fajnie rozprowadzają dźwięki. Tyle że na razie TV stoi na podstawie, a później będzie wisiał na ścianie więc może będzie inaczej słychać.

Na razie tyle, jak zauważę coś niepokojącego to dam znać.

sławek
 

Musio1968

Member
Bez reklam
Od soboty jestem posiadaczem tego TV w wersji 46 cali.
Pare moich spostrzeżeń z tym że bierzcie poprawke na to że to mój pierwszy telewizor LED i mam porównanie tylko do CRT.
Kąty boczne moim zdaniem bardzo dobre, trochę się tego obawiałem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Czerń w porządku tyle że ja zawsze oglądam TV przy jakimś dodatkowym oświetleniu i w takich warunkach to oceniam. Oglądanie TV w zupełnych ciemnościach po prostu mi nie odpowiada.
Co do reszty kolorystyki się nie wypowiadam zanim nie znajdę czasu na jakieś dokładniejsze pobawienie się ustawieniami lub znajdę jakieś przykładowe ustawienia na necie. Na ustawieniu standard chyba jest za dużo czerwieni, najbardziej naturalny obraz wydaje mi się w trybię Zdjęcia.(Ale to odczucie subiektywne)
Obraz full HD wiadomo nic do zarzucenia(ale jak pisałem wcześniej miałem CRT), obraz SD znowu pozytywnie mnie zaskoczył a przyznaję że się tego obawiałem.
Żona oglądała jakiś mecz (ja wolę grać niż oglądać:) i mówiła że całkiem spoko żadne duszki po boisku się nie pałętają.


SmartTV, nie miałem jeszcze czasu wgrać najnowszego softu. Działa różnie, w zależności do aplikacji, do takiego facebook np nie udaje mi się zalogować.Szybkość działania nierówna, raz ok raz wyraźnie wolniej. YouTube i ipla OK, przeglądarka całkiem spoko, porównywalna szybkość działania z przeglądarką na Kindle (może deczko szybciej). Miło że da się podpiąć myszkę i klawiaturę USB, wpisywanie znaków jest przyjemniejsze,(bo korzystanie z pilota do wpisywania jest dość irytujące są czasami jakieś dziwne opóźnienia) ale np w aplikacji Picasa nie działa. Mysz z tego co zauważyłem działa tylko w przeglądarce.
Ogólnie może być w końcu to nie komputer i ma służyć głównie do telewizji.

Z tego co sprawdzałem odtwarza avi(divx) z napisami w srt, ale zamiast polskich znaków krzaczki.

3D - sprawdzałem tylko konwersję materiału 2D całkiem przyjemna ale po 5 minutach oglądania wiem że 3D nie jest dla mnie.

Szybkość działania menu telewizora zadowalająca, sterowania z urządzeń z androidem cz IOSem nie miałem jak sprawdzić.

Dźwięk, ja dla mnie ekstra, głośniczki z tyłu obudowy fajnie rozprowadzają dźwięki. Tyle że na razie TV stoi na podstawie, a później będzie wisiał na ścianie więc może będzie inaczej słychać.

Na razie tyle, jak zauważę coś niepokojącego to dam znać.

sławek

Jakiego sygnału SD używasz i jakie są Twoje pierwsze odczucia po zakupie tego TV w skali do 1 do 10 ? Pozdrawiam
 

saet

New member
Sygnał cyfrowego polsatu. Ocena na tzw pierwsze odczucie 9/10. 1 pkt odjęty za SmartTV, bo nie wszystko mi jeszcze zadziałało. Punktacja nie obejmuje działania 3D bo tak naprawdę nie miałem jak go przetestować a i sam jak pisałem nie jestem miłośnikiem obrazu 3D.
 
Ostatnia edycja:

kameleon71

Klub HDTV.com.pl
vip
W takim razie ja też wtrącę kilka słów do dyskusji.
Od czwartku posiadam ten telewizor w wersji 40PFL5007 czyli wersja bez 3D które tak usilnie jest na chama ładowane do każdego nowego telewizora. Powiem szczerze że kompletnie nie jestem zainteresowany funkcją 3D i szukałem właśnie takiego telewizora, który by tego nie posiadał. Philips dał mi wybór. Od razu zaznaczam że moim poprzednim telewizorem był CRT 28”, więc moje doświadczenie z lcd oraz plasma jest bardzo małe.

Miałem 3 najważniejsze kryteria jakie były brane pod uwagę przy kupnie telewizora. Pierwsze to obraz, który podaje wyłącznie z Cyfry zarówno w SD jak i w HD, drugie to WiFi żeby sobie spiąć go z komputerem, trzecie to wbudowany tuner satelitarny żebym w końcu nie musiał machać dwoma pilotami. Pierwsze co zrobiłem (myślę że to zboczenie zawodowe) zaktualizowałem oprogramowanie w telewizorze. Niestety jeśli telewizor ma pierwszą wersję softu nie wykrywa najnowszego przez internet, trzeba sobie ściągnąć i zainstalować z USB co jest banalne i każdy sobie z tym poradzi. Mój TV wisi na ścianie.

Moje spostrzeżenia po kilku dniach użytkowania:
- wg mojej oceny obraz bardzo dobry na SD z cyfry, na HD super żyleta, mam porównanie z polskim DVB-T u znajomych, rodziców na LCD. Nie jestem maniakiem super jakości obrazu ale powiem szczerze że programy HD ogląda się naprawdę przyjemnie, jeśli chodzi o SD nie widzę tu żadnych problemów dotyczących rozmazanych pasków na TVN24 i tego typu pierdołek. Planuję kalibrację obrazu więc pewnie da się z tego wyciągnąć jeszcze więcej.

- kąty boczne, jakoś nigdy nie zwracałem uwagi na kąty ale tutaj sprawdziłem i powiem szczerze że faktycznie jest super, przy dużym kącie obraz jedynie trochę zmienia odcień kolorów, ale to trzeba stać naprawdę praktycznie z boku

- potwierdzam opinie dotyczące czerni, jest naprawdę dobrze, równomiernie podświetlone, sprawdzałem w zupełnej ciemności, oczywiście coś tam widać ale gdybym o tym nie wiedział to by mi to w ogóle nie przeszkadzało, czerń jest czarna :)

- przez prawie tydzień nie stwierdziłem smużenia, a oglądam regularnie np. szybką angielską piłkę gdzie wszystko się rusza bardzo szybko, jest płynnie i komfortowo

- dźwięk jest super, nie mam żadnych zastrzeżeń, niskie i wysokie tony słychać wyraźnie nic nie charczy i nie trzeszczy, jak ktoś chce więcej to już oczywiście nie z telewizora

- poruszana była kwestia mrugającego i rozmytego obrazu na reklamach w sklepie? Byłem w sklepie MediaEkspert we Wrocławiu i zauważyłem to samo na Philipsie a obok stała Toshiba (przypadek?). Oglądałem w domu różne programy, obraz statyczny, dynamiczny i nigdy tak nie drżał jak w sklepie. Nie wiem czym to było spowodowane ale ja czegoś takiego u siebie nie zauważyłem.

- czas włączania telewizora w mojej ocenie jest normalny, logo w niczym nie przeszkadza. U mnie dodatkowo inicjalizuje się karta CI+ wszystko trwa może z 15 sekund, ale normalny dekoder cyfry inicjalizował się również w podobnym czasie, więc czepianie się czasu uruchamiania jest szukaniem dziury w całym. Dodatkowo wiem od znajomych ze nowe dekodery rozdawane przez operatorów potrafią się włączać nawet 30-40 sekund. Pamiętajcie jednak że te telewizory są jednak uzależnione od softu który jest normalnym systemem operacyjnym i musi się uruchomić. Czy ktoś się czepia że komputer uruchamia mu się minutę?

- mam zainstalowaną kartę CI+ programy czasowo przełączają się wg mojej oceny normalnie nie ma żadnej różnicy między tym co miałem na dekoderze i tym co teraz mam.

- WiFi działa bardzo dobrze, kablem nie podłączałem, przypominam że na prędkość WiFi wpływa dużo czynników, czy B/N, zasięg itp.

- wprowadzanie tekstu z pilota, to mnie najbardziej rozśmiesza bo przecież tego typu rozwiązanie od dawna macie w komórkach, klepiecie smsy i nikt nie narzeka ze to kicha. Na szczęście można podłączyć klawiaturę i myszkę

- obudowa jest dosyć solidna, jednak wspomniany wcześniej problem z przednią ramką jest faktem, trochę odstaje od matrycy w niektórych miejscach, ale tego nie widać, trzeba podejść i nacisnąć żeby to zauważyć, tragedii nie ma ale mogłoby być lepiej

- menu, czy działa wolno czy szybko ciężko stwierdzić bo nie mam porównania, wg mnie trochę wolno nawet po aktualizacji, ale wyznaję zasadę że jak już wszystko poustawiam to już rzadko będę tam zaglądał, przecież tv oglądamy a nie ciągle ustawiamy

- SmartTV, nie wiedziałem czego się tu spodziewać, nigdy tego nie używałem i będę raczej używał sporadycznie, na razie puściłem dziecku kilka bajek z Ipla. Poruszamy się po aplikacjach raczej normalnie nie ma jakiś opóźnień. Jak już się wszystko załaduje działa, ale wiadomo wszystko zależy od łącza

- przeglądarka, szczerze mówiąc nie wiem czego się spodziewacie po przeglądarce w telewizorze, ale musicie wiedzieć że prawdopodobnie telewizor nie ma cachu dla grafiki znajdującej się na stronach i za każdym razem ładuję wszystko co się na niej znajduje. Dodatkowo raczej nie spodziewałbym się obsługi flasha lub silverlighta w przeglądarce, tego nie ma nawet na systemach mobilnych. Strony się ładują, są wyraźne czytelne. Prędkość ładownia uzależniona jest oczywiście od łącza. W sklepie TV jest podpięty zapewne pod router, do którego są podpięte inne komputery. To że się ma łącze o określonej prędkości nie oznacza że dany sprzęt wykorzystuje pełną prędkość, bo może coś ściągać równocześnie.

- jeśli chodzi o obsługiwane formaty to nic nie mogę na ten temat powiedzieć, niestety nie mam czasu na zabawę z divxem i tego typu rzeczami, zdjęcia z wakacji wyświetla :D

- jedyny największy minus to brak możliwości posortowania kanałów na komputerze, niestety tu jest męka bo przyzwyczaiłem się do kolejności cyfry i wszystko się pomieszało. Trzeba to klikać ręcznie na telewizorze. Z zagranicznych forów i z supportu Philipsa wiem że ma być wkrótce program na PC ale kiedy to nie wiadomo. Opcja eksportu i importu programów jest więc program pewnie też będzie. Na razie udało mi się ułożyć pierwsze 100, których najczęściej używamy.

Jeśli chcecie żebym coś sprawdził, macie pytania – pytajcie.
Moja ocena telewizora 8-9/10, ma wszystko co to co mi było potrzebne,
minusy za sortowanie kanałów i tą odstającą ramkę.
 
Ostatnia edycja:

kriswas

Member
Bez reklam
Nie wiem, jaka część osób, która zakupiła ten telewizor, jest zadowolona z wyboru, a jaka nie. To dla mnie sprawa drugorzędna. Wiem na pewno jedno, u mnie obraz w tym telewizorze nie jest wyraźny i to jest dla mnie nienormalne.
Jak pisałam już wcześniej, przeprowadzałam konfiguracje tv i wydaje mi się, że spróbowałam już wszystkiego, by poprawić jakość odbioru. Niestety obraz mam ciągle przeciętny. Tak to wygląda u mnie i dlatego nie mogę w pełni cieszyć się zakupem. Będę kombinowała dalej z tymi ustawieniami, z nadzieją, że za niedługo, tak jak Ty, i ja będę mogła szczerze go polecać.
Chciałbym móc Ci pomóc, ale najpierw muszę przeprosić Ciebie za :blagam: zbytnią uszczypliwość, nie wiedziałem, że jesteś kobietą, a te z reguły traktuję z pełnym szacunkiem. Nie jest to kwestia seksizmu, ale dobrego wychowania, przynajmniej mam taką nadzieję. W Twoim przypadku rozejrzałbym się za znajomym, który byłby obeznany z tematem lub w ostateczności specjalistą. To moja rada. Sama widzisz, że czytając opinie tych, którzy już mają w domu ten TV, nie jest tak źle jak u Ciebie, a więc nie jest to normalka :niewiem: Na jutro jestem umówiony w salonie RTV, gdzie udostępnią mi egzemplarz do przetestowania. Zrobię to po swojemu, uzbrojony w materiały na penie i laptopie.

Nie napisałem ponieważ dyskutujemy o konkretnym modelu, konkretnego producenta. W przeciwieństwie do ciebie, nie określam się jako fan danej marki, bo od fana do fanboya droga krótka.
ES6100, by zaspokoić twoją ciekawość w tej kwestii.

No i trafiony zatopiony :grin:, nie wiedziałem, coś kupił, a trafiłem w dziesiątkę! Zaś co się tyczy epidemii fanatyzmu marki i gadżetomanii, to w pewnym wieku przestaje to Ciebie dotyczyć. Niestety, ale ja nie zdążyłem się, właśnie z tego względu, na tę epidemię załapać. Z wiekiem zaczynasz przywiązywać do innych rzeczy wagę. Tak, że z Twojej strony pudło, nie trafiłeś. Nie jestem fanem tej marki, choć rzeczywiście mam jej kilka produktów. BTW, nikt nie urwie Ci głowy jak przedstawisz różnice in plus i in minus omawianego modelu z innym, z podobnej kategorii.


Czy po aktualizacjach telewizor nadal nie czyta plików txt w filmach?
Czy ktoś testował 3D na prawdziwym przystosowanym do tego filmie?
Czy dźwięk Was zadowala podczas oglądania np koncertów?
Jak wygląda oglądanie sportu na tym TV?

Szukam telewizora od 3 mscy i padło na Philipsa zw względu na wieloletnie zaufanie do tej marki. Orientujecie się może od jakiej firmy Philips kupuje matryce do swoich telewizorów?

Ktoś pytał o to samo, ale chyba wyedytował ten fragment, a mianowicie, że czyta pliki tekstowe tylko(?) z rozszerzeniem .srt i tutaj uwaga: aby pozbyć się "krzaczków" zamiast polskich liter typu ą,ę,ł itp należy zmienić kodowanie przeważnie z ANSI-1250 na UTF-8. Można to wykonać w prosty, intuicyjny spsób np. przy pomocy Subtitle Edit. Przetestuję to jutro na 100%.

@Since opisał swoje wrażenia z odwiedzin w sklepie TUTAJ
Sorki, ale nie wysiliłeś się :lol:, nie licząc oczywiście straconych kalorii w trakcie spaceru. Najbardziej ubawił mnie wątek z działaniem WiFi w sklepie. Natomiast tej konkluzji końcowej
no niestety realia ktore ja zobaczylem zniechecily mnie do zakupu jego. Mimo ze demo HD naprawde ładne.
Ale raczej wezmę Panasa ST50.
nie rozumię w ogóle. Porównywałeś je, ale tak na poważnie?
Bez urazy.

przekonaliście mnie do zakupu tego telewizora w rozmiarze 46cali. Porównywałem wcześniej Sony ex720(kiepskie 3D, brak WiFi) i Samsunga es6800(clouding niedopuszczalny przy tej cenie). Oby Philips cały czas wspierał oprogramowanie.

Tylko później nie zwalaj na nas odpowiedzialności :mrgreen: Co do supportu ze strony Philipsa mam mieszane odczucia, no chyba, że po przekształceniach własnościowych nowi właściciele zastosują inną politykę niż dotychczas. Oby.
 

Since

New member
@Since opisał swoje wrażenia z odwiedzin w sklepie TUTAJ
Sorki, ale nie wysiliłeś się :lol:, nie licząc oczywiście straconych kalorii w trakcie spaceru. Najbardziej ubawił mnie wątek z działaniem WiFi w sklepie. Natomiast tej konkluzji końcowej
nie rozumię w ogóle. Porównywałeś je, ale tak na poważnie?
Bez urazy.

Jak pisałem wizyta nie była planowana, a była tylko przypadkowym wjazdem.
co do ST50, po zagranicznych testach(nie jednym, nie dwóch!) a takze subiektywnej opinii innych tutaj na forum ktorzy byli w sklepachi; go sprawdzali dochodze do wniosku ze to bedzie mimo wszystko lepszy wybor.

a z Wifi co Cię tak rozbawiło ?

Sama prawda - niestety
 

Yellow Flash

New member
To jakie złącze ma przepustowość to jedno :D Ważne są przede wszystkim wartości związane z przesyłem pakietów ;) Może być i nawet złącze 100 mb/s, a i tak będzie muliło. Jakość misiu, jakość się liczy:)
 

kriswas

Member
Bez reklam
To jakie złącze ma przepustowość to jedno :D Ważne są przede wszystkim wartości związane z przesyłem pakietów ;) Może być i nawet złącze 100 mb/s, a i tak będzie muliło. Jakość misiu, jakość się liczy:)

Dokładnie to właśnie miałem napisać! Oczywista oczywistość, jak mawia klasyk.
 

Since

New member
To jakie złącze ma przepustowość to jedno :D Ważne są przede wszystkim wartości związane z przesyłem pakietów ;) Może być i nawet złącze 100 mb/s, a i tak będzie muliło. Jakość misiu, jakość się liczy:)

to co "misiu" jak Ty to piszesz, powiesz na to że obok miałem lapka na którym od razu również był sprawdzany net ?? i chodził jak miał ;] (zreszta pisalem juz predzej o tym ze lapka miałem obok)więc ? nie pisz jak nie znasz szczegółów.
Zaraz mi pewnie napiszesz że w TV będzie mulił nawet przy łączu 100Mb/s , fajnie.
 

farba

New member
Jest takie powiedzenie, że nie warto kopać się z koniem, więc weź to sobie do serca. Nie widzisz, że gościu(kriswas) z którym próbujesz dyskutować jest psychofanem Philipsa i jedzie po każdym, kto w tym wątku nie podziela jego zboczenia i nie zachwyca się Philem. Ty o wolnym menu, on o wolnym internecie o którym wspomniałeś jedynie półgębkiem przy okazji podsumowania Smarta. O menu cisza.
Inny zachwycony, pisze o płynności obrazu przy okazji nazywając to cludingiem :D "przez prawie tydzień nie stwierdziłem cloudingu, a oglądam regularnie np. szybką angielską piłkę gdzie wszystko się rusza bardzo szybko". Brak słów.
Wrzuć na luz i przestań się tłumaczyć ;)
 

kameleon71

Klub HDTV.com.pl
vip
...
Inny zachwycony, pisze o płynności obrazu przy okazji nazywając to cludingiem :D "przez prawie tydzień nie stwierdziłem cloudingu, a oglądam regularnie np. szybką angielską piłkę gdzie wszystko się rusza bardzo szybko". Brak słów.
Wrzuć na luz i przestań się tłumaczyć ;)
O widzisz, dzięki... Moja pomyłka. Oczywiście chodziło o smużenie. Pewnie dlatego napisałem clouding bo pisałem o tym chwile wcześniej. Ale widzę że bardziej chyba wolisz łapać ludzi za słówka niż porozmawiać merytorycznie o wadach i zaletach tego modelu. Jak narazie swoje opinie opierasz wyłącznie na "chwilowym" teście w sklepie co tak naprawdę oznacza że nie możesz powiedzieć nic konkretnego w tym temacie.
 
Do góry