Pc

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mimo wszystko, wstrzymam się te parę dni od premiery.
Poczekam co tam napiszesz i dopiero kupię, cały rok skupowałem te gry jak leci i sam widzisz jak pokończyłem ;)
 

eedviking

Banned
Giorgio, może to Cię zmotywuje? Zastosuj się do rad z obrazka. :mrgreen:;)
scarlett-johannsson-seduceme.gif
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten paściuch nawet jak jest odpicowany, to mnie odpycha.
Seduca nie do odrzucenia to ja mogę zastosować Albiczce ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mimo wszystko, wstrzymam się te parę dni od premiery.
Poczekam co tam napiszesz i dopiero kupię, cały rok skupowałem te gry jak leci i sam widzisz jak pokończyłem ;)

Ok,ale wydaje mi się że moja,nawet dobra opinia,dużo nie zmieni...;-)

Giorgio, może to Cię zmotywuje? Zastosuj się do rad z obrazka. :mrgreen::wink:

Armanig,wgraj facjatę Scarlett,zamiast gęb zombiaków...Ale by był skill :grin:;-)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
"Dying Light" już z deczka stestowany.Jeśli chodzi o fabułę,to na razie muszę odzyskać plik zawierający informacje o antywirusie...Zostałem także już ugryziony przez jednego zombie (zamierzone w grze) i miałem związaną z tym fazę :D
Przeszedłem dopiero trening wspinania i skoków ale pod tym względem jest bardzo ok.Możemy chwytać się i wspinać prawie wszystkiego co napotkamy na drodze.Bohater porusza się i szybko i żwawo.
Co do optymalizacji - to już któraś gra,gdzie posiadacze procesów AMD narzekają...Na moim Intelku wszystko śmiga pięknie w maksymalnych ustawieniach w około 60 kl/s :D
Grafika nie jest klasy "Battlefield 4" czy "Crysis 3" (w świecie z dużymi mapami to problem),
jednak uważam że jest w miarę przyzwoita.Tak to wygląda w praniu :

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg


Na razie jeszcze nie wyszedłem z budynku,chociaż jednego zombiaka już wybiłem.Jak pogram trochę więcej,coś tam opiszę...

W grze jest polski dubbing.Tutaj do Was pytanie.Wiem że dużo osób nie lubi oglądać filmów z dubbingiem (poza animacjami i niektórymi komediami). Co myślicie o dubbingu w grach ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też nie mam z tym problemu, ale w filmach nigdy.
Co do DL, to powiem Ci Piramida, że coś taki niemrawy jesteś w swojej ocenie, za mało entuzjazmu.
Zastanawiam się czy brać, bo jak mam odpalić i po godzinie wyłączyć to wole za tą stówkę zalać robaka ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mnie w grach pasi, jeżeli jest dobry. ;)

Też nie mam z tym problemu, ale w filmach nigdy.

Wydaje mi się że niedługo,gdy postacie w grach będą już bardzo realistyczne,dubbing może razić,tak samo jak w filmach.Jednak na razie zostaję przy dubbingu w grach...

Co do DL, to powiem Ci Piramida, że coś taki niemrawy jesteś w swojej ocenie, za mało entuzjazmu.

Właśnie o to mi chodziło,aby nie wyrażać za bardzo swoich emocji i oceniać gry po 40-50 min grania :wink:
Napisałem o tych rzeczach,które rzuciły mi się najbardziej w oczy.Jednak gdy wyjdę z budynku,dopiero zacznie się dziać.Poznamy sposoby przetrwania w dzień i w nocy,rasy zombie,ich zachowania,fabułę itd.Muszę więc więcej pograć i wtedy będę miał już jakieś zdanie...Chociaż z drugiej strony grę,tak samo jak film/serial,powinno oceniać się dopiero po skończeniu...;-)

Zastanawiam się czy brać, bo jak mam odpalić i po godzinie wyłączyć to wole za tą stówkę zalać robaka :wink:

Nie chcę Cię do niczego namawiać,abyś w najgorszym wypadku się nie zawiódł.Te gry które Ci polecałem i kupiłeś w tamtym roku,uważam za dobre i prawie wszystkie je już poprzechodziłem.
Został mi praktycznie tylko "Alien",jednak chyba będzie musiał trochę poczekać :wink:

Dodam jeszcze że w grze,jeden z moich ziomków,opowiada dowcipy o zombie,a drugi już nie może go słuchać :mrgreen:;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Muszę więc więcej pograć i wtedy będę miał już jakieś zdanie...Chociaż z drugiej strony grę,tak samo jak film/serial,powinno oceniać się dopiero po skończeniu...;-)

Mi wystarczy do połowy, ja i tak dalej nie dojdę.
Znając życie 1/3 gry będę miał gdzieś w okolicach premiery GTA, a potem... już sam wiesz ;)

Gre na bank kupię, ale chyba jeszcze nie teraz. Może w przyszłym tygodniu, muszę zobaczyć jak to wygląda na żywo.
Ciekawy też jestem fizyki, lub chociażby takich detali jak przesuwanie przedmiotów?
Strasznie mnie irytują wmurowane krzesła, wózki (jak ten na fotce) i cała reszta typowego otoczenia.

Co do dema UnrealEngine4, to ściągnąłem jakieś, ale to nie to.
Ten ostatni filmik, to program do projektowania na silniku UE4 jak się domyślam, a nie demo które można przetestować?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Im więcej gram w "Dying Light",tym coraz bardziej się wkręcam :-D

Zrobiłem trochę zrzutów z zewnątrz.
Nie jest to może poziom "Crysis 3",jednak na otwarty świat wygląda przyzwoicie.
W grze zastosowano podobny efekt "ziarna" jak w filmach.Widać to na 2 fotce na rozlanej krwi.

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg
 
Do góry