Panowie - nadchodzi nowy model Philips 47PFL9732D !!!!!!!

KIELAQ

New member
Wiele dobrego słyszałem też o pilocie do tego telewizora . Jak sprawdza się w praktyce ?

Troche nie na temat - Radwańska wygrała właśnie z Pietrową i jest już w ćwierćfinale Australian Open . Gratulacje dla Niej ! Szkoda tylko że oglądałem jeszcze na starym telewizorze CRT :( . Na Filu byłaby pełnia szczęścia :p
 

marcin_m

New member
Witam!

W poszukiawniu nowego TV dotarłem na to forum.
Właściwie byłem zdecydowany na Phila. PFL429732D ale po przeczytaniu tego wątku mam pewne wątpliwości.
Chodzi o współpracę TV z PS3. Większość zachwala obraz ale pojawiły się uwagi co do współpracy z konsolą, a do tego m.in. będę używał TV.

Jak jest z tymi opóźnieniami, czy 'lag'ami? (nawet nie wiedziałem że takie zajwisko może występować)
Podobno występują, czy może po zmianie softu już nie?
Jeżeli nie da się swobodnie używać PS3 z tym TV to dla mnie odpada.
Może wtedy jakieś inne propozycje (42 cale).
 

Paczek27

New member
Podobno były takie problemy, jak lag. Gdy ja testowałem 42PFL9632D w sklepie (Fifa 08 i Assassin's Creed), to nie było problemów. Ja jestem zdecydowany na 42PFL9732D.
 

scic05

New member
Mam pytanie czy istnieje jakas znaczaca roznica w wyswietlaniu obrazu miedzy 96 a 97 (nie chodzi mi o wejscia usb i takie tam pierdy :p) ??
Bo w sklepie ktorym chce kupic jest tylko 96.
 

pku

New member
scic05 napisał:
Mam pytanie czy istnieje jakas znaczaca roznica w wyswietlaniu obrazu miedzy 96 a 97 (nie chodzi mi o wejscia usb i takie tam pierdy :p) ??
Bo w sklepie ktorym chce kupic jest tylko 96.

Chyba nie ma....

PS

Pojawila sie wersja 14.15 softu :)
 

KIELAQ

New member
Po rozpakowaniu mam plik Autorun.upg . Tylko ten plik ma być na penie czy mogą być też inne a telewizor sam znajdzie ?
PS - Mam 5000 , jeszcze trochę i zamawiam . Narazie zasysam wiedzę o tym wymarzonym 9732 :D . Najtaniej widziałem za 6530 . Może ktoś wie gdzie można kupić taniej ?
 

rado

New member
KIELAQ napisał:
Po rozpakowaniu mam plik Autorun.upg . Tylko ten plik ma być na penie czy mogą być też inne a telewizor sam znajdzie ?

Tylko autorun.upg, gdzieś na stronie philipsa jest instrukcja krok po kroku.
Pozdro
 

pku

New member
wystarczy tak:

1. Nagrac w/w plik w glownym katalogu na pendrive /moze byc pelny/.
2. wlaczyc TV na cokolwiek
3. wlozyc pendrive
4. czekac az skonczy
5. wylaczyc - KONIECZNIE Z PILOTA, jak poprosi o reset
 

KIELAQ

New member
Wielkie dzięki . Jesteś moją kopalnią wiedzy . Możesz napisać jeszcze coś o pilocie . Czytałem opinie że to jeden z najlepszych pilotów . I ciekawy jestem czy po podłączeniu do PC można ustawić rozdzielczość 1080p . Filmy w takiej rozdzielczości to musi być szok :D
 

pku

New member
KIELAQ napisał:
Wielkie dzięki . Jesteś moją kopalnią wiedzy . Możesz napisać jeszcze coś o pilocie . Czytałem opinie że to jeden z najlepszych pilotów . I ciekawy jestem czy po podłączeniu do PC można ustawić rozdzielczość 1080p . Filmy w takiej rozdzielczości to musi być szok :D

To chyba nie do mnie ale moge odpowiedziec :)

Pilot jest smukły /troche moze z bardzo/ dziala bez pudla pod roznymi kontami, klawisze sa twarde i dzialaja z klikiem /to chyba dobrze/, ogolnie ok, ale czy takie achy to nie wiem, po prostu nie zastanawialem sie nad tym.

Z PC to mam problem bo okazalo sie ze moj notebook pomimi ze ma w stacji dokujacej DVI to go nie uzywa i jestem w lekkiej kropce. Pamietaj cie ze TV nie ma wejscia VGA i tu mam duzy problem. Ale to racej moja wina bo nie sprawdzilem /a bylem pewnien/ czy DVI zadziala. Ale z teorii wynika ze dziala 1080p, a moze "i" zobacz w manualu :). Zreszta miedzy i a p w HD to ludzkie oko juz nie robi.....
 

KIELAQ

New member
Te WIELKIE DZIĘKI były do Ciebie PKU . Odpowiadziałeś na kilka moich pytań i bardzo przyczyniłeś się dp podjęcia przezemnie decyzji co do zakupu 9732 .
 

KIELAQ

New member
Laptop ma DVI i go nie używa ??? Może trzeba sprawdzić w biosie czy ma włączone to złacze. Jeśli nie zadziała to chyba istnieją przejściówki D-sub na komponent ale nie jestem pewien . Drodzy forumowicza - jeśli macie jakąś wiedzę na ten temat to piszcie
 

pku

New member
To nie do końca tak. Notebook nie ma wyjscia DVI, tylko vga i S-Video. Za to stacja dokująca do ktorej można go wpiąć ma. Ale jak sie okazalo post-factum, wyjscie DVI w stacji dziala tylko z innymi modelami notebooka /tez pasują do tej stacji/ a z moim nie ...
 

KIELAQ

New member
Możesz wykorzystać złącze S-video . Trzeba przejściówkę z s-video na component albo kable av (czincz) . Co prawda obraz nie będzie taki jak z DVI ale zawsze dobre i to .
 

KIELAQ

New member
Ewentualnie inwestycja w nowy notebook . Nie są takie drogie a możliwość odpalania filmów 1080p jest kusząca , tak myślę . Ważne - karta graficzna musi mieć wyjście DVI lub HDMI z HDCP
 

pku

New member
Notebook jest prawie nowy, super wypas i tak wtopa ....
Po prostu karta nie ma wyjscia cyfrowego i tyle.
 
Do góry