Panowie - nadchodzi nowy model Philips 47PFL9732D !!!!!!!

daruchna

New member
A gdzie są produkowane Philki 9632/9732? Szczególnie interesuja mnie 47PFL 9732 i 52PFL 9632? "Made in ????" Pzdr
 

KIELAQ

New member
A co to jest PRC bo ja nie kumaty ??? Gdzieś czytałem że na Słowacji ale nie jestem pewien . No i trochę martwi gwarancja Philipsa TYLKO na rok ! Czyżby nie byli pewni niezawodności ?
 

KIELAQ

New member
Chiński ??? Masz to gdzieś napisane ? Jeśli to się potwierdzi to raczej niedobra informacja . Chociaż pewnie tam tylko go składają ale jednak troche lipa
 

pku

New member
Sprawdzilem dokładnie, jest napisane ze SKŁADANY we Francji. Instrukcja drukowane we Francji.
 

KIELAQ

New member
Ufff , no to mnie uspokoiłeś . Chociaż ciągle nie wiem gdzie produkują matryce , bo to chyba najważniejsze . Może w Korei bo przecież teraz koncern nazywa się LG-Philips :cool:
 

mizarialkor

New member
pku napisał:
To chyba nie do mnie ale moge odpowiedziec :)

Pilot jest smukły /troche moze z bardzo/ dziala bez pudla pod roznymi kontami, klawisze sa twarde i dzialaja z klikiem /to chyba dobrze/, ogolnie ok, ale czy takie achy to nie wiem, po prostu nie zastanawialem sie nad tym.

Z PC to mam problem bo okazalo sie ze moj notebook pomimi ze ma w stacji dokujacej DVI to go nie uzywa i jestem w lekkiej kropce. Pamietaj cie ze TV nie ma wejscia VGA i tu mam duzy problem. Ale to racej moja wina bo nie sprawdzilem /a bylem pewnien/ czy DVI zadziala. Ale z teorii wynika ze dziala 1080p, a moze "i" zobacz w manualu :). Zreszta miedzy i a p w HD to ludzkie oko juz nie robi.....


42pfl7962 we współpracy z kompem odtworzył 1080p po HDMI, to ten model też powinien. Mam pytanie w tym temacie do tych którzy pracują z kompem na tym modelu. Czy współpraca jest mozliwa tylko po przypisaniu wejścia na PC? Czy bez zastrzeżeń pulpit jest wyświetlany także w trybie HD i nie wystepuje wtedy jakis dziwny overscan? No i najważniejsze czy w trybie PC działa pixel prefect i inne ulepszacze czy tez jak w modelu 7962 w trybie PC są nieaktywne?
 

ggjbgg

New member
Mglista otoczka wokół postaci

Mam pytanie do posiadaczy tego TV jak w tytule wątku.Sam jestem jego posiadaczem ,odbieram TV (Cyfra)poprzez tuner Topfielda z modułem Aston 2,17(również kanałyHD) i zauważyłem ,że w pewnych momentach ,scenach (raz są dynamiczne ,raz statyczne )tworzy się wokół postaci swoista otoczka 2-3 centymetrowa, tak jakby ktoś rozmazał to np, gumka.Pojawia się to na kanałach o zwykłej rozdzielczości ,na HD nie zauważyłem. Czy ktoś ma pojęcie co to jest i jaka jest tego przyczyna.
Poza tym nie mogę nic złego powiedzieć na ten TV.
 

daruchna

New member
daruchna napisał:
A gdzie są produkowane Philki 9632/9732? Szczególnie interesuja mnie 47PFL 9732 i 52PFL 9632? "Made in ????" Pzdr

Sam znalazłem odpowiedź na swoje pytanie :eek:k: :
Na 52 PFL 9632 w MM znalzłem: "made in belgium"....:???: Świat się kończy......
 

Paczek27

New member
Czy matryca w Waszych Philipsach jest równo podświetlona (np.: czy zarny wszedzie jest taki sam, robia sie dymki w rogach?)?
 

KIELAQ

New member
Czytałem że model 9732 ma być wycofany ze sprzedaży i zastąpiony nowszym 9742 ? Podobno w marcu . Wiecie coś na ten temat ?
 

Paqollo

New member
Poszukalem troche i model 9742D zostal wprowadzony we Francji. Rozni sie tym od 9732d, ze ma Tuner TNTHD mpeg-4. W zadanym innym panstwie nie ma takiego telewizora. Tuner mpeg4 potrzebny jest do odtwarzania telewizji full hd? W kazdym razie nie bedzie potrzebny w Polsce przez jakies 5 lat.
 

KIELAQ

New member
Dzięki za odpowiedź . Myślałem że ten 9742 to jakiś nowy cud techniki . Telewizja MPEG 4 to będzie w Polsce ale chyba za 15 lat albo jeszcze później . U nas nowości pojawiają się z opóźnieniem takim jak w Kenii albo Bangladeszu ! :D
 

zimorodek

New member
Mam twardy orzech do zgryzienia, od miesiąca czytam, szukam po forach i czas podjąc decyzję jaki model kupić
Philips 47PFL9732D/10 czy Sony KDL 42X3500

Wiem,że philips ma większe osiągnięcia od Sony, lecz model z serii x sonego to ponoć ścisła czołówka.
Aktualnie mam tylko sygnał z kablówki UPC, w przyszłości tvsat, PS3, pokój 3x4m
W kierunku phila ciągnie dodatkowo kompaktowe kino HTS8100, jedna firma dwie nagrody EISA.
Poradzcie co wybrać..:):)
 

rado

New member
zimorodek napisał:
Mam twardy orzech do zgryzienia, od miesiąca czytam, szukam po forach i czas podjąc decyzję jaki model kupić
Philips 47PFL9732D/10 czy Sony KDL 42X3500
W kierunku phila ciągnie dodatkowo kompaktowe kino HTS8100, jedna firma dwie nagrody EISA.
Poradzcie co wybrać..:):)

Wybór jest prosty: philips ... :)
 

rado

New member
zimorodek napisał:
Rado! Dlaczego tak sądzisz?:):)
zimorodek, napisałem tak, bo z tych dwóch modeli, subiektywnie mam większe zaufanie do philipsa. Sam piszesz, że philips zdobywa nagrody ;) Mam od pół roku model philipsa 52pfl9632d/10 i jestem z niego bardzo zadowolony. Mam poza tym starego philipsa crt 28 cali i jeszcze parę innych sprzętów tej firmy. Ale wciąż jest to moja subiektywna opinia ;)
 
Do góry